Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 105
Момичета от утре съм на работа!!!!!Много се вълнувам-работата е хубава но се р аботи по график ще ми е мъчно че няма да прекарвам достатъчно време с детенце. Sad
Виж целия пост
# 106
Пожелавам на всички успех в търсенето на работата през новата седмица!
И от мен   bouquet
Виж целия пост
# 107
Браво , Меги!Не се притеснявай за детенцето  Hug.
Виж целия пост
# 108
Браво Меги!Всичко ще се нареди  Peace
Виж целия пост
# 109
Браво, Меги. Спокойно, ще се справиш  Hug

Много ми е нервно и сдухано вече  Confused
Ох, и на мен вече взе да ми омръзва в нас. Вече 2 месеца съм без работа и досега се чувствах много добре...ама почва да ми писва. Поне да спре този сняг и да се затопли малко  Tired
Виж целия пост
# 110
На започналите,честито  bouquet
На търсещите,успех Hug
Аз още почивам,сърдита съм им  Crossing Arms,че не ми се обаждат  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Няма с какво да се похваля  Tired Никой не се обажда и не пише, но нова седмица, нов късмет  Peace
На започналите - Честито Hug
Успех на останалите с интервютата  Peace
Виж целия пост
# 112
Меги,честито Peace Peace
Успех ти желая.

И на мен нещо ми е сдухано,пускам ли пускам СВ-та,ама насреща нищо #2gunfire Sick Sick ooooh!
Виж целия пост
# 113
Честито на всички ,на които им се е усмихнал късмета!
Днес/не ми е за първи път/ в Джобс-а  са ми пуснали известие,че няма обяви отговарящи на моите критерии-а съм задала почти всичко на което отговарям....или почти отговарям.....Просто предлагането е ... Sick
За последните месеци съм разпитала де що видях познат-ами всички са или пред съкращение или работите им вървят на зле......а аз ги питам дали не наемат хора...,но нищо,дано да ме имат  в предвид,ако чуят нещо,някъде...някога....
Дано да се обръща вече ситуацията....че не ми се мисли,колко още ще устискаме на това положение....
Виж целия пост
# 114
И аз се депресирам...Ще почна работа ама кога? Rolling Eyes Sad
Виж целия пост
# 115
Положението е наистина трагично....щом по големите градове няма работа....какво ли се надявам аз в Плевен...((((
Тук даже обяви и за чистачки вече не пускат...) А пролетта имаше...
Виж целия пост
# 116
Mirama аз съм Сливен  Confused
Виж целия пост
# 117
И аз пак в темата Sick.

Дано намалеем тази седмица!
Виж целия пост
# 118
Аз искам да попитам нещо.Завърших магистратура,но ми остава държавният изпит,който ще е чак юни,имам ли право да си я пиша в СВ-то? newsm78
Виж целия пост
# 119
миналата седмица ходих на интервя, казаха ми,ч е до края на седмицата очакват да вземат решение и ще уведомят всички кандидати по мейл или телефон, независимо то резултата, резултат няма за съжаление. много се ядосвам вече и ми омръзна вкъщи. поне времето да беше хубаво да се разходя навън  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия