Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 390
Естел   благодаря ти за хубавите думи,точно тях имах нужда да чуя,благодаря ти Hug
А за твоето предложение,за тези пари..за 8 часов работен ден,незнам,може да се появи по-подходяща оферта.Но нищо не губиш да отидеш и да усетиш атмосферата.Успех в решението Peace
Виж целия пост
# 391
Дором,тия са нЕкви неориентирани.Къде са гледали като си кандидатствала?Нали са ти чели СиВито?Простаци! Close Търсенето продължава  Confused

beniii,знам как се чувства човек когато трябва да променя част от живота си.И че точно на място казаните думи са най-добрата подкрепа.

Чудя се дали да ходя щото ако днеска се подписва договор не ми изнася-през агенция е.Щяло да се почва след един месец. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 392
.....

Чудя се дали да ходя щото ако днеска се подписва договор не ми изнася-през агенция е.Щяло да се почва след един месец. Rolling Eyes
да попитам в тези агенции вземат ли парички като се запишеш Rolling Eyes
Дором, това е в наше село Сливен, нали Close...не се и учудвам, аз имам чувството, че тези СВта ги искат само от авторитет, не да ги четат #Cussing out

Виж целия пост
# 393
От агенцията казаха че не взимат,момичетата тук казаха същото.Прочети няколко странички назад в темата.
Виж целия пост
# 394
Естел аз да ти кажа имам много лошо мнение за тия агенции Tired Веднъж бях подписала с някаква и толкова разправии  Crazy А това за след месец е много кофти, де да знаеш ако не ти хареса нещо само дето си си изгубила времето да ги чакаш Crossing Arms А пък и както разправяш за 400лв Thinking

А за МакДоналдс на едно място прочетох ужасно много ужасни мнения- в общии линии много нерви  за много малко пари (плюс чистене на тоалетни Crazy) . И имали някаква клауза в договора си че до 6 месеца от подписването ако напуснеш дължиш неустойка в размер на 500лв ooooh!  Вече се риозно се чудя дали да ходя...

ДОРОМ, само дето са ти изгубили времето тия шматки Outta Joint...така казвам щото и аз съм работила барманка, и с чужденци съм работила и няма нищо различно в коктейлите или правенето на кафе ...

Виж целия пост
# 395
благодаря ти за отговора  bouquet
питам, защото имах същото питане в Сливенската тема и там имаше отговор за 40 лв при записване #Crazy
а аз в момента не мога да ги отделя, а бих искала да се запиша на някоя борса, все пак това е още един шанс, според мен... Peace
Виж целия пост
# 396
illy_,и аз съм подписала такъв договор. Confused В него пише че нямам финансови задължения към тях.Но пък ми имат данните от личната карта. Banghead
За Макдоналдса бих рекла-Не!Не съм сигурна че са добри работодатели.Обявата им е през две седмици в джобса.

iva i moni,не давай пари на агенции.Нямат право да искат и да взимат пари.
Виж целия пост
# 397
illy_ и моят съвет е да не ходиш в Макдоналдс. Само гърч за малко пари, няма смисъл, освен ако много не ти трябва бачкане веднага.
Виж целия пост
# 398
Дором, тия наистина са нещо неориентирани.Нещастници.
Естел,а защо трябва да имат данните от личната карта?За една обява ми искаха копия от трудова книжка,диплома и лична карта.Ами не кандидствах.
Бени, дано нямаш проблем с директорката.
Не пускам обяви,защото няма такива  Tired.Баси тъпата провинция............
Виж целия пост
# 399
Защото в договора който е за два месеца те да ми търсят работа отгоре освен името се пишат и данните.Вярно,че има и едно хвърчащо листче че данните са защитени по ЗЗЛД- finger И то е валидно колкото и договора-без печати хвърчащ лист с подписи.
Виж целия пост
# 400
illy_ за работата в МакДоналдс можеш да чуеш коренно различни неща. Знам, че парите не са супер много, но затова пък имаш възможност за израстване, а и опитът в компания като Макдоналдс се смята за предимство от работодателите по принцип. Просто там се учиш на ред и дисциплина, а за тях това е важно. Имам приятелка, която е работила там 5 години и една лоша дума не съм чула за тях от нея, а само това, че наистина те правят професионалист в някои отношения.  Hug

Някой беше питал дали не са правили ревизия при напускане за нашия случай с %- еми не, не са.  Rolling Eyes Удържали на всичко еднаква сума (от 50 до 200 лв  Shocked ), която не се знае от какво зависи...ако % му за февруари я покрие, ще му удържат само него, а ако нещо не достига, ще му вземат недостига от % за януари..... #2gunfire И се води, че УЖ другата седмица ще му дадат % за януари (ако е останало нещо от него).

Успех на всички!  Hug
Виж целия пост
# 401
Защото в договора който е за два месеца те да ми търсят работа отгоре освен името се пишат и данните.Вярно,че има и едно хвърчащо листче че данните са защитени по ЗЗЛД- finger И то е валидно колкото и договора-без печати хвърчащ лист с подписи.
То не е смешно,ама много се смях на емотикона,много готин  Joy.Точно и ясно показва цялата шибания - хвърчащи листи без печати............ужас.
Виж целия пост
# 402
Като пишеш мнение отдясно под емотиконите пише още.Щракаш на ойто емотикон ти харесва и ти излиза в мнението.

Виж целия пост
# 403
illy_,и аз съм подписала такъв договор. Confused В него пише че нямам финансови задължения към тях.Но пък ми имат данните от личната карта. Banghead
За Макдоналдса бих рекла-Не!Не съм сигурна че са добри работодатели.Обявата им е през две седмици в джобса.

...

В моя договор се гласеше че нямам право да започна работа която не са ми намерили те  Crazy Малко детски постъпих тогава, сигурно е ми се смеете, но няколко дни след подписването ги излъгах че имам болна баба в някякво си село в Пловдивско, която няма кой да я гледа и заминавам за там ( всъщност се сещате че няма нищо такова Embarassed). И не са ме търсили повече...

А за макдонладс май верно няма да отида...
Zlatence, на мен всъщност ми трябва временна работа колкото да икзрам пари за фризьорките курсовве и живот и здраве ще ставам фризьорка (това ми е най-голямата мечта от доста време). Така че не ме интересува колко много мога да израстна в Макдонладс миек пода, важното за мен е да изкарам повечко пари  Money

Виж целия пост
# 404
Ох, тия агенции!
През колко съм минала, вече не мога да ги преброя.
Тия договорчета сигурно си ги мятат в кошчето бързо-бързо.
Последно съм супер-разочарована от Manpower!
А уж ми говореха, че те не били такива.
В понеделник пак им писах да ги питам къде са ми пратили СВто, пак никакъв отговор!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия