
А за твоето предложение,за тези пари..за 8 часов работен ден,незнам,може да се появи по-подходяща оферта.Но нищо не губиш да отидеш и да усетиш атмосферата.Успех в решението

Търсенето продължава
...не се и учудвам, аз имам чувството, че тези СВта ги искат само от авторитет, не да ги четат 
Веднъж бях подписала с някаква и толкова разправии
А това за след месец е много кофти, де да знаеш ако не ти хареса нещо само дето си си изгубила времето да ги чакаш
А пък и както разправяш за 400лв 
) . И имали някаква клауза в договора си че до 6 месеца от подписването ако напуснеш дължиш неустойка в размер на 500лв
Вече се риозно се чудя дали да ходя...
...така казвам щото и аз съм работила барманка, и с чужденци съм работила и няма нищо различно в коктейлите или правенето на кафе ...


.Баси тъпата провинция............
И то е валидно колкото и договора-без печати хвърчащ лист с подписи. 
И се води, че УЖ другата седмица ще му дадат % за януари (ако е останало нещо от него).
И то е валидно колкото и договора-без печати хвърчащ лист с подписи.
.Точно и ясно показва цялата шибания - хвърчащи листи без печати............ужас. 
Малко детски постъпих тогава, сигурно е ми се смеете, но няколко дни след подписването ги излъгах че имам болна баба в някякво си село в Пловдивско, която няма кой да я гледа и заминавам за там ( всъщност се сещате че няма нищо такова 
Препоръчани теми