Интересно,че дори това предложение стана чрез познати.Скоро го отварят,а няма ни една обява поместена някъде 

Накрая не го дочаках
Единствения плюс е,че е на 3мин.от нас,но дори и това не може да промени мнението ми май.И какво ще ме обучават 3 месеца,като имам 10 годишен трудов стаж в тази сфера. 
Единствения плюс е,че е на 3мин.от нас,но дори и това не може да промени мнението ми май.И какво ще ме обучават 3 месеца,като имам 10 годишен трудов стаж в тази сфера. 
Наистина е много зле положението в Пловдив

http://www.jobs.bg/f847236
http://www.jobs.bg/f847236
Единствения плюс е,че е на 3мин.от нас,но дори и това не може да промени мнението ми май.И какво ще ме обучават 3 месеца,като имам 10 годишен трудов стаж в тази сфера. 
Наистина е много зле положението в Пловдив 
Препоръчани теми