
изпревари ме! и аз съм попадала на тази статия, и сега не давам на никой да ми подхвърля бебето!
при захласване е достатъчно просто да му душнеш в лицето! говоря от опит!





Трябва все да съм там да й ги вадя.
дай нещо-чайче,мляко с кокало или сокче.аз ко да пия
ей да не ни забравиш пак...че знам къде да те открия 

На Каменчо му давах едно след раждането по друг повод, не заради заболяване.
,разбира се,че ще потърся второ и трето мнение дори но няма да е тук във Враца няма да си подложа детето на тия некадърници,като стане на подходяща възраст и ако още не е изчезнало това ще мислим,сега ще и се радвам и ще си я мачкам и няма да мисля за такива неща.
миличка радвам се,че сте добре,ти не помниш но в началото си писахме с теб на лични че моя мъж беше с твоя на подготовка ама моя беше резерва.
. Дано се оправи бързо. Случвало ли се е на някоя друга мама? 
Аз ако имах възможност и аз щях да го оставя да спи сам. Препоръчани теми