като мойто време изцяло се заема от детето,затова не пиша често.... 
.... 
. Обличам с боди и гащеризон, но и завивам с една пелена.
. Честита месечинка на теб и на Клодиа.

Аз не смея да го разхождам в такова време. 
той не е ли един за чувствителна кожа или там както му викат
,днес ще ида до аптеката ще питам,може и да взема направо,че Анджи вече доста се бели.Тя педи му каза името ама не можах да го разбера по тел.
,умрях си от яд,че не легнах с нея.Снощи пък беше много крива.От 19ч до 1ч мрънкотене,взема да я приспя тя почва да ми се смее,оставя я почва да се криви,абе луда работа!

. На него му няма нищо само се уплаши, а аз си ударих десния крак и ръката.


Сега последният е в събота и след това съм свободна за разходки и гости. 

От сутринта се каня да пиша и все нямам време,ама ви изчетох де.
И ние вчера станахме на цели три месеца и след малко ще си хапнем първото пюре от ябълка
. Незнам про вас как е ама мойто дзеврче обявява тотална война на адаптараните млека. Имам чувството,че яде колкото да не умре от глад.
Чакам те на гости след сесията
да знаеш...

Мисля,че отговорът на въпроса ми е НЕ,но все пак...
Но то позакъсня малко
Препоръчани теми