През НОЕМВРИ се роди дете, да ни слуша, радва и расте!-5

  • 25 318
  • 733
# 285
Да не преядете тази сутрин, но и аз да почерпя с Чийз кейк (мерси за рецептата) за 3 мес :

  bouquet
Виж целия пост
# 286
elist  чак с ечудя как се оправяш с двечки newsm78като мойто време изцяло се заема от детето,затова не пиша често.... Sad

Renew  много сте сладки Mr. GreenЧестита месечинка !

анитка  не се шашкай,изчакай извесно време.Може да мине от само себе си.Щом не са червени пъпчиците newsm78....
Виж целия пост
# 287


да почерпим и ние за нашата 3 месечинка  Peace
Виж целия пост
# 288
Здравейте!

RENEW i KLODIA Честити месечинки на бебоците,да са ви живи и здрави и много,много да ви радват!  Hug

Благодаря за почерпката на всички!

Хубав ден!
Виж целия пост
# 289
Ее да смогна и аз за Добро утро да пиша  Laughing!

Нощни яденета и ние имаме. Ако съм късметлийка ще ставам само веднъж към 3-4, ако не съм (и детето е заспало преди последното ядене в 23-23:30) имам и будене към 1-1:30, но Елист като чета за твоите 4 ставания няма да се оплаквам повече. При нас има и поспиване сутрин след яденето в 7  до към 9-9:30.

За температурата - държим 21-22. Нощем гледам че пада до към 19-20 ама това без да полагаме някакви усилия, явно климатика не смогва Simple Smile. Обличам с боди и гащеризон, но и завивам с една пелена.

Renew - много ви е сладък чиизкейка Simple Smile. Честита месечинка на теб и на Клодиа.

bambi-24 - какво стана с вас? Как  мина прегледа?
Виж целия пост
# 290
Добро утро и от нас Simple Smile
И ние си папкаме нощем, ама сега го слагам да спи в 9 вечерта пък когато се събуди Simple Smile
Вчера бяхме навън, после в пикадили, че ни намаляха памперсите и мисля днес ако не завали да отидем до градинката зад сити центъра по обяд, ако някой друг има път насам да заповяда  Laughing
Усмивкиииии
Виж целия пост
# 291
А не е ли много влажно навън за излизане newsm78Аз не смея да го разхождам в такова време.
Виж целия пост
# 292
Честити месечинки на слънцата на Кло и Реню!
За прякорите и нашиятати обичадаизмисля.Ника ми в нета -ПисиХриси всъщност е прякорчето на нашата кака Хриси.Като бебе тя не плачеше силно,а само мъркаше като коте .Татко и почна да и вика ПисиХриси и така си остана и до сега-цели 7 години.Апреди месец и Вики се сбоди с никнейм след ксто една вечер кака и я ухапа по пръстчето докато и се радваше.И Марин като я пита защо я ухапа,тя му каза,че Вики и била сладка и мекичка като желирано бонбонче и така Вики стана Виконче-Бонбонче!А аз за тези 13год. колко съм имала......
Кате,хич не се чуди,ами айде на разходка!Мъглата се вдигна поне при нас тук на високото така че няма проблем!
Виж целия пост
# 293
Здравейте!
Честити месечинки на малките сладурковци на Кло  Renew и Янечек !!!!! Renew ама много сте сладки,какво кротичко спи.... Heart Eyes
Яничка,ми  "линола фет" май не е за постоянна употреба, а е лечебно,затова не я почвам пак с него,но ако видя,че друго не помага почвам пак с него.А за лосиона на др.Тайс и аз не знам кой е  newsm78 той не е ли един за чувствителна кожа или там както му викат  newsm78,днес ще ида до аптеката ще питам,може и да взема направо,че Анджи вече доста се бели.Тя педи му каза името ама не можах да го разбера по тел.
За спането,мен направо ме е срам да кажа колко спим....Вечер като се нахраним и заспива към 1ч,сутрин става към 9ч яде и пак спи та до ей сега докъм 12ч,понякога и аз с нея  Embarassed,че иначе до довечера не мога да издържам а през деня рядко ми се удава да легна.Понякога се натъкмя да легна с нея следобед,тя пък решава да спи само 20мин примерно.Оня ден викам няма да лягам тя ще дремне само,а тя спа 3 часа!  #Crazy,умрях си от яд,че не легнах с нея.Снощи пък беше много крива.От 19ч до 1ч мрънкотене,взема да я приспя тя почва да ми се смее,оставя я почва да се криви,абе луда работа!
При нас се опитва да пекне и паля количката за разходка,най сетне! Party
Виж целия пост
# 294
косопад - както беше писала Мария Крумова и аз си оставям косата в банята,то са едни кичури , едни топки, дане бързо да спре ,че вече видимо се оголвам.Правя маски , но с бебето ми е малко трудно да смогвам.Дано е нормално и да отмине бързо.
към мамите живущи в други държави - моля да споделите имунизационния календар при вас.Принципно се лекуваме с хомеопатия и докторката каза,че този абсурд с толкова много ваксини на толкова малки деца го има само в БГ.
за съня - ние се храним в 11. след това в 2-3 и след това в 6-7. дано скоро да пропуснем нощното хранене.

Има ли мами ,които се разхождат по ул.Генерал Суворов в кв.Бъкстоун.Ние сме от Манастирски ливади ,но ходим на разходки в тази област и виждам много млади майки, всеки път се чудя дали някоя не е от ноемврийките. Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Ужас така се уплаших днес  Flutter

Паднахме с Тони по стълбите на блока с кенгуруто  ooooh! . На него му няма нищо само се уплаши, а аз си ударих десния крак и ръката.
Не предполагах че чистачката ще вземе да чисти и мие днес  Flutter ooooh!

Утре сме на консултация и ще видим юнака колко е порасъл  Peace

Янечек, Renew честити месечинки на бебоците ви  Hug
Виж целия пост
# 296
леле, кло!ужас! важното е 4е сте добре!
аз все си мисля че мога да падна в тва време и не съм сложила нито веднъж слинга!!!
Виж целия пост
# 297
Здравейте и от мен!
Взех още два изпита - на 16-ти и на 17- ти. Резултатите - единият с 5, другият с 6.  bowuu Сега последният е в събота и след това съм свободна за разходки и гости. Heart Eyes
yani4ka_83 Аз Дани с тази цел го записах при нашия личен лекар - да мога да си вземам направления за д-р Масларска. Обаче изненадата беше че той си работи с негова близка педиатърка и един час ми обяснява как аз нищо не разбирам, как медицината е пари и той нямало да ми пише направления, за да пълни джоба на другите. А пък и д-р Масларска е неонатолог и за да водя Дани при нея ми трябва направление за специалист.
За пюретата - аз от плодовите вземам Хип и Гербер. Веднъж бяхме на гости и в близкия магазин имаше само Ганчев - като прочетох съдържанието реших че това е първия и последния път ,когато вземам от тях. А за зеленчуковите ние започнахме с картофено- за сега си го правим вкъщи, тъй като нашия педиатър е на мнение че първите няколко седмици за предпочитане били домашно приготените.
Стеле щом не харесва тиквата , защо не се консултираш с доктора дали не може да пробваш с картоф. Ние с това започнахме от вторник и Дани много го харесва. Даже все се сърди и иска още - голям лакомник си имам. Laughing
за местенето в отделна стая- Дани сега спи с баба, та аз да мога да съм адекватна на лекции. Отначало спяхме заедно ,но резултата беше че на няколко пъти заспивах на лекции и като си погледнех записките ... Mr. Green нямаше такива несвързани изречения написани в полубудно състояние. Оттогава си спинкат двамата- някъде от около 40- тия ден. Иначе когато баба си замине ще се пробваме да го оставим да си спи сам в неговата стая - тогава ще е на около 7-8 месеца.
Стейси на Дани дупето беше синьо след раждането - на мен ми казаха, че е заради по трудното излизане от седалищното положение и ще отмине за месец - отмина за около 10-на дни. Щом на Мони толкова дълго време не се маха потърси и друго мнение. Надявам се да не е сериозно и да отмине по-скоро. Hug
Телевизора- и Дани много се заглежда и все гледа да си извърти главата натам, но педиатъра ни каза че най-много по 10-на минути да го оставяме , повече не било добре за нервната система.
Кло сигурно много си се уплашила. Важното е че сте добре,
Виж целия пост
# 298
Здравейте мамчета  smile3525 От сутринта се каня да пиша и все нямам време,ама ви изчетох де.
Кло - много лошо падане. Дано всичко с тебе е наред и на Тони бързо да му мине уплахата. Аз имам кенгуру но не го ползвам,понеже много ме е страх от такива падания,че каквато съм спъната.... Simple Smile

Честити месечинки на празнуващите   bouquet И ние вчера станахме на цели три месеца и след малко ще си хапнем първото пюре от ябълка Wink. Незнам про вас как е ама мойто дзеврче обявява тотална война на адаптараните млека. Имам чувството,че яде колкото да не умре от глад.

Електра - браво за изпитите. Ти си направо за медал.  Hug Hug Hug Чакам те на гости след сесията Simple Smile да знаеш...

Стейси - мисли позитивно и не се притеснявай излишно. Всичко ще се оправи  Hug Hug

Сега да ви се пооплача малко....миналия декември бяхме кумове с моя мъж на най-добрата ми приятелка. Ако знаете с какъв кеф и помагах да си организира сватбата,с милото направихме всичко,което се изискваше от нас,за да се представим добре,даже изтеглихме и един мини кредит за целта. Сватбата мина идеално...обаче сега ми казаха,че ще си кръщават детенцето и няма ние да го кръстим,а една друга девойка. Знам,че това са отживелици или както тя ги нарича "бабини деветини" ама ми е много криво...почувстах се някак си излишна.. Няма да ви досаждам повече...Нещо май ме наляга депресията тия дни и ще взимам мерки...
Виж целия пост
# 299
Лелеееее,Кло,добре,че нищо сериозно няма  Hug
Аз сега приспах Адриан и е време за малко къщна работа Mr. Green
Аз искам да попитам....задължително ли е захранването със сок преди пюретата???Понеже моето съкровище им се мръщи и не ми се иска да го мъча много много...не му харесва вкуса на ябълката,а не искам да му слагам захар  Flutter Мисля,че отговорът на въпроса ми е НЕ,но все пак...
Кики   bouquet
P.S. И нашето бебче трябваше да се роди на 17-ти Simple Smile Но то позакъсня малко Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия