Ама аз няма така - кеф ми е да готвя специално за дечица
Но като гледам Чудото как на всичко се сърди, сигурно и манджите ми няма да яде и нищо чудно самичко да си се захрани накрая - с лъжица от тавата 
.
.
Мая спа час и 40 мин. и пак яде
И сме горе долу така....
е не всеки път, но понякога явно не си дояжда.
аз като се настроя на скандал, те пък вземат да ми правят сечено и да се държат възпитано!!!
Една тяхна приятелка беше на гости и така подреди свекърва ми, че....Казва и: Ами Дорче тя моята щерка изобщо нямаше да търпи свекървата да и казва дали детето да е със залъгалка или не...Щеше да я подреди на момента и да си знае мястото! Тя Кики ви е слънчице, аз я познавам от преди това( аз работех в една почивна станция на Боровец преди години и оттам се познаваме с тази жена) и мога да ви кажа, че детето е доста толерантно!
А моята свекърва: ОООО Вили ама разбира се ..ние си я харесваме, тя е част от семейството



Сега мисля да му го давам няколко дни подред да му се урегулира стомахчето уж...
и един умислено ухилен 


Препоръчани теми