Мия - пропито с много чувство това стихотворение. наистина е просълзяващо.
.
.
. Ако има нещо ме питай, то и аз не съм наясно изцяло, но се надявам да се отпуши каналчето.
.
.
Ама много се ядосвам 
много е смешен. И само ако знаете как пищи..ама издава точно такива звуци, като делфинче! И като за вика и почва на плюе и хвърчат лиги навсякъде
те сигурно и вашите мишлета правят така...ама на мен ми е много сладко 
е не точно да си близне, а пипнах с пръст лимон и после му дадох да ми близне пръста... е беше голям кеф, първо прави някаква стряскаща физиономия после за почва да се смее
аз смятам не можах да повярвам, че му хареса...тази вечер пак ще пробвам. Кажете какво има давате да опитват на малчовците, аз вече пробвах сирене и вчера лимон.
поне съм попадала в подобни ситуации, така че ако имаш нужда от помощ идвам!!!
страхотен филм!
аз си чакам! 



Ние се завърнахме от разходка ама какъв офроуд си направихме ужас, минах през една кал и те затънаха предните гуми та влачих количката, а как се прибрах просто.............до ушите в кал
ама таквиз са ни улиците и парковете и всичко.
За другата зима ще те имам в предвид за винското, тате прави страхотно червено вино




мерси! А за мосю Рошел, той е странна птица! По добре да се стои далеч от него. Той е водещ на това предаване 20год. и от 20год. той прекарва о 6 месеца на форта. Той е малко луд самотник
Ама направо изби рибата!
Колко си кратка, точна и ясна, рече и отсече!
ааа ама така трябва.
И чак сега ти като каза, аз си направих сметката, че той наистина е бил спокоен. На нас втория пентаксим ни е в четвъртък, дано пак мине всичко добре
А за храната, аз си мислех да си купя точно аптамил, ама май се отказах, в четвъртък ще говоря с педито и ще видим вече окончателно, защото много се запича.
Препоръчани теми