И някоя от вас да е ползвала сайта "снимките ви",който се рекламира в нашия сайт,и ако да кажете отзиви.
.
Изчакай 1-2 седмици и опитай пак! Насила хубост не става! 








.
, та дано сега ми се размине
. За всеки случай започнах да се мия с Ревалид. Беше много готино по време на бременността - един паднал косъм не съм видяла след 4 месец, та сега и малкото дето падат ми се струват много. А в ръцете на беба вечно има поне по 1 един косъм
.
.
. Дано да няма му няма нищо на детето и да е била излишна тревога.
. Честно казано след около месец усилен косопад, взе да намалява и сега са почти в норма нещата.
Стискам силно палци детенцето да се оправи 



Днес си мислех, че е студено, но се оказа много добро за детето. Още спи откакто си дойдохме 
и виждам нова цветова гама в темата 
Ще се окажа май че аз съм много добра снаха, и повече премълчавам 
АМАНННН

Препоръчани теми