Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 30

  • 27 279
  • 725
# 45
И аз да се запиша в новата ни и надявам се с повече положителни тестчета темичка  Hug
Стискам палци днес на Пламс, Тани, Муна, Пипи, Шарки и всички останали, които неволно изпускам и имат нужда от това.
Виж целия пост
# 46
Ай,ай,ай ooooh!.Абе момичета,не мога да ви хвана спатийте newsm78.Коя до къде е стигнала.Охоооо сладурани,че и нова темичка отворили......
Тани fingerscrossedза най-прекрасните точици.
Шарки, fingerscrossedза категоричен положителен EFP
Мунка , fingerscrossed  за EFP
Пипи,и за теб fingerscrossed.
Пламс, fingerscrossedза най-хубавите яйчица.

Мацонки,на всички много късмет,и много стиснати палци.Тази седмица ,май ще е най-вълнуващата.
Виж целия пост
# 47
Тани, стискам палци за вълнуващата среща с точицата/точиците.
Муни, дано кръвния е с тройно ЧХГ.
Шарки, не знам коя  е Ники, ама аз бях тази, която питаше за "диван - чипраз"  bowuu Стискам палци и за твоето ЧХГ.
Успех на всички !
Виж целия пост
# 48
Сега от Варна ще отида в Шумен да ми бият Дефелирина (незнам дали го изписвам правилно)
Тути браво за търпението ти.  Hug
Тани 07 чакаме  Hug
На всички момичета в нужда  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 49
kasmetliika , не можеш ли сама да си го сложиш? не е ли подкожна newsm78 В това време, за едното боцване  ooooh!
Виж целия пост
# 50
Sorry, crow,  аз го мернах натагадък през уикенда, когато само четях и нямах възможност да пиша, та ми е останало в главата че николина-пиколина го е питала...

Благодаря ви много за стиснатите палци...от моя ден на трансфер само аз не съм подкарала МЦ, а само аз имах толкова малък ЧХГ на първия тест...

Имам много добро предчувствие за miraM, КИАРА и Muna_V[ (те са тест утре, нали?).
Виж целия пост
# 51
Късметлийка,браво,започваш!
Кога си на първи преглед и първа инжекцийка?
Виж целия пост
# 52



Днес чакаме Muna_V, а утре са Velka и MiraM.

Аз днес имам едни сладки болчици - лекинки, като пощипване - сигурно се имплантира моето борче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 53
kasmetliika , не можеш ли сама да си го сложиш? не е ли подкожна newsm78 В това време, за едното боцване  ooooh!
Мускулна е, да се включа аз пак без да ме питат  Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Момичета ЧХГ-то ми 16,4 лаборантката и док казаха да се радвам и да бъда спокойна - не смея да се зарадвам още
Виж целия пост
# 55
честито  muna_v   радвай се бременна си Simple Smile и бъди спокойна всичко е наред
Виж целия пост
# 56
 newsm44 бравооооооооооо Муна, ето повличаш краче за положителните тестчета. Пази много бебока сега   bouquet
Виж целия пост
# 57
Муна браво  newsm44 Много хубаво тръгва темичката - с положително тестче.
Виж целия пост
# 58
Муна, честито мила ! Кой ден от ЕТ ти е днес, че нещо съм изпуснала  Embarassed
Виж целия пост
# 59
Браво,Муна,бравооооооооо!Радвай си се спокойно и се остави на хубавите емоции от новината!
Момичета понеделнишки новата ни тема тръгва просто страхотно !!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия