Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 30

  • 27 279
  • 725
# 450
Киара, изключително се радвам за теб. Моля те припомни ни на кой ден ти върнаха ембриончето и на колко беше разделено. Помня, че тогава много се притесняваше.
Честито и да се пазиш !
 Hug Hug Hug
Муна и на теб честито, мисля че всичко с ЧХГ-то ти си е добре. Дано нараства и да се развива бебчо.  Hug Hug  Hug
Виж целия пост
# 451
KIARA_K,при предишния ми опит док трябваше да прави редукция на едно момиче,понеже, освен върнатите ембриони, едното се беше разделило на две-еднояйчни  #Crazy Нищо не се знае  Wink,освен,че си бременна със сигурност  Hug
muna_v,ЧХГ-то ти расте,пише,че средно се удвоява, но все пак, не е задължително да заковеш точно *2. И на док не му трябваш по-рано, предполагам,че няма какво да види все още.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за точицата
Виж целия пост
# 452
Знам, че казано точно в тази тема, звучи малко гадно, ама...докато отгледаш 3 деца, цял педиатър ставаш. В някоя друга тема ще ви разказвам как (кога и защо) в Пирогов всеки път ме питат - "Вие колежка ли сте?" А иначе, "на англииски" си вадя хляба...
Виж целия пост
# 453
Crow - оплоди се само едно и само него върнаха. От 11 фоликула - само 3 яйцеклетки и се притесних, че няма да се оплоди нищо, но едничкото борбено май ще си го къткам още 8 месеца.  Praynig
Margaritka след пункцията все твоят пост си представях, с който ми разказа за твоя случай. И много, много исках, вярвах и желаех и аз така като теб - бременна от едно единствено.  Hug
Muna_v ще ходиш на 26.02 сигурно за да видите плоден сак, нали? А сега док какво ти каза, че си бременна и да се пазиш нали? А за ЧХГ съм чела, че щом нараства всичко е ОК. Не на всеки се удвоява.
Виж целия пост
# 454
Здравейте момичета,
много се радвам за положителните тестчета на muna_v и Киара  Hug Hug Hug браво момичета , пазете се много сега ви е паднал момента да се глезите  Laughing
Аз също имах зацапване но не бързах да ида на лекар по-тел.док ми каза да си пия лекарствата които ми е изписал и да ида след една седмица , но аз реших че ще ида след 2сед. за да видя дали има и сърчице , вечерта преди прегледа даже вече не беше зацапване ами направо кръв , отидох със свито сърце на лекар , кървенето беше еднократно и вече го нямаше , видяхме и сърчице , вече имам чуството че повечето бременни са с тази екстра  Rolling Eyes
Лек ден от мен милички   bouquet
Виж целия пост
# 455
Киара  ЧЕСТИТО bouquet  Hug
Е това се казва хубава новина Grinning
Дай боже на всички ни да изживеем тази радост  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 456
Киара да на 26 съм за да гледаме плоден сак, а до тогава да си пия хаповете и спокоиствие.

Благодаря ВИ момичета още веднъж за успокоителните думи.
Виж целия пост
# 457
Киара, честито мила. Много се радвам за теб. желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала.
Аз продължавам да си ви чета , макар че моят следващ опит ще е чак октомври. Зареждам се с сила и покрай вас. Страхотни сте.
Виж целия пост
# 458
Радост благодаря. Нали водя статистика и повярвай ми точно за теб си мислех, докато си писала поста.  Hug Това не е случайно, а знак, че ще успееш следващият опит да го докараш до успешен финал. Искренно ти го желая и вярвам, че ще се вместиш в положителната част на статистиката ни за годината.
 
Виж целия пост
# 459
Здравейте момичета.Много се радвам за Киара и Муна. newsm51 newsm51 Честита и лека бременност и от мен с много сладък резултат накрая smile3504 Аз също ви следя момичета,макар,че ще започвам процедурите през юни.Разбира се ако всичко е наред и тогава.Даже синът ми само брои месеците и дните Simple Smile Аз снощи му казвам:гледай да неизбързваш първо да ме направиш баба Joy,а той-не,първо да отгледаме сестричето CrazyЕ рибата е още в морето но не е лошо да се надяваме.И на вас,момичета наистина от все сърце ви пожелавам само положителни резултати.Стискам палци за всички вас и ви ooooh!
Виж целия пост
# 460
Киара, стархотна новина! Много се радвам - освен Шарки аз също ти казах, че твоето едничко ембрионче ще бъде шампионче!  Hug
Муна, честита радост и на теб!  bouquet

Момичета, аз упорито пуках фуликули на пистите в Банско тези дни.  Wink
Док ми каза, че трябва да се видим в първия ден от новия цикъл, но при мен първите два дни е леко зацапване и чак към третия потича кърваво червеното. Та кой ден да броя за първи?  newsm78
Виж целия пост
# 461
 Joy Накрая исках да кажа че ви Hug Hug Hug и се моля за вас Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 462
Радост благодаря. Нали водя статистика и повярвай ми точно за теб си мислех, докато си писала поста.  Hug Това не е случайно, а знак, че ще успееш следващият опит да го докараш до успешен финал. Искренно ти го желая и вярвам, че ще се вместиш в положителната част на статистиката ни за годината.
 
Благодаря ти, миличка. Дай боже... докато дойде моето време ще стискам палци и ще се моля за всички момичета от темата. Ти сега си почивай много и се радвай на твоето чудо. Целувки. Hug
Виж целия пост
# 463
Честито на Киара и от мен браво момиче твойто яйчице излезе борец.Нека така продълни още 8 месеца и от този борец излезе едно здраво бебоче.Ето доказателство че и едничко да е върнато като трябва да стане ще стане.
Муна честото покачване и на твоето ЧХГ,сега спокойно си почивай и ще видиш как всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 464
Сънфлауър трябва да броиш първия ден с по обилно кървене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия