Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
# 375
Моля ви за "Реквием"-а на Моцарт!
Виж целия пост
# 376
търся песента на Деси Тенекеджиева и Миро от Каризма  Praynig

как се казва песента знаеш ли ?
Виж целия пост
# 377
търся песента на Деси Тенекеджиева и Миро от Каризма  Praynig

Деси и Миро - " Когато всичко свърши "

--------------------------------------------------------------------------------
Виж целия пост
# 378
Калпазанче, това парче на Миси мога да ти го пратя по мейла ако не го намираш другаде Wink
Виж целия пост
# 379
Ох, аз се поизложих малко и писах в другата тема какво търся  Embarassed. Да помоля и тук: "Lady in blue" на Joe Dolan
Виж целия пост
# 380
Safo - немога да ти помогна, изобщо не фигурира това име на нито един от нашите сървъри.

Сигурна ли си, че се пише така? Защото с търсачката опитах.

Виж целия пост
# 381
Верги вярно го е дала, ама ми е интересно, че като търся лирикс за тая песен, навсякъде съдържанието уж на песента е пак заглавието, и аз не го намирам засега никъде
Виж целия пост
# 382

 cry и аз я искам, ама от дата не мога да тегля Sad
Виж целия пост
# 383
Аз я изтеглих. Изкаш ли да ти я пусна по кю-то?
Виж целия пост
# 384
И аз преди да питам тук доста се порових, но намерих само текста ... а иначе песента е много известна, но е доста старичка (мисля че е от 1975 г.).
Благодаря ви, че опитахте!  bouquet
Виж целия пост
# 385
Аз я изтеглих. Изкаш ли да ти я пусна по кю-то?
Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 386
Bob Sinclair - "World hold on"
Gorillaz - "Dare"

Благодаря предварително и от сърце Heart Eyes
Ако може да е от дата.бг най-добре Embarassed
Виж целия пост
# 387
http://store1.data.bg/borko/Music/VA-NRJ_Music_Awards_2006-2CD-2 … gorillaz-dare.mp3

http://bks.data.bg/Traffic Radio Trance Music/Bob Sinclar feat S … World Hold On.mp3
Виж целия пост
# 388
Благодаря ти за бързия отговор   bouquet
Виж целия пост
# 389
Парчето на Ъпсурт кефи!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия