Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 319
  • 922
# 525
http://relaxer.data.bg/New_Singles/Preslava - Kogato symne (HQ).mp3
Виж целия пост
# 526
Жива и здрава даси Скорпионче!!!
Виж целия пост
# 527
Скорпионче, много съм ти мерси! Simple Smile
Още една молба... ама доста сложна този път... Ако сте слушали Take 5 по Ретро радио... в заставката му се чува една песничка... "... обичам те и искам още..." Питах във форума им кой я изпълнява, но засега никакъв конкретен отговор... Евентуално може да е на Георги Кордов... ама не е сигурно... Та, на някой говори ли му нещо това? Въобще как се казва песента? И (евентуално) откъде да я намеря? Много сложно стана май!  Embarassed
Виж целия пост
# 528
Ако има още малко подсказка .. Нищо не ми говори Sad
Виж целия пост
# 529
Уф, то лошото е, че и на мен нищо не ми говори... Българска естрада е... ама нищо повече... засега. Даже чичко Гугъл мълчи. Sad Ако разбера, все пак, ще кажа...
И мерси съм ти пак за бързината.
Виж целия пост
# 530
А някой слуша ли бразилска или португарска музика? На мен много ми харесва, ама не мога да си намеря из нета .... Simple Smile
Виж целия пост
# 531
А някой слуша ли бразилска или португарска музика? На мен много ми харесва, ама не мога да си намеря из нета .... Simple Smile
пробвай да намериш нещо тук даже и да няма в архива те препраща към други сайтовеhttps://http://www.mp3shits.com/top/
Виж целия пост
# 532
Латино или не точно ? http://store1.data.bg/djvvk/Latin/ http://store1.data.bg/goldmaster/Dance Music/
http://store2.data.bg/vsokolov/Music/Brazil/

Виж целия пост
# 533

Много много мерсииии!  newsm51
Виж целия пост
# 534
търся "The one and only", изпълнена от Chesney Howkes

филмът"Д-р Холивуд" от 1991 година започва с тази песен, дано това помогне...
Виж целия пост
# 535
http://mp3.bol.bg:8080/fls/Users/stefan/Retro/Charts von 1991/19 …  One And Only.mp3
Виж целия пост
# 536
scorpionche ,ти си злато Heart Eyes
Виж целия пост
# 537
" You Were In My Heart " на Lenny Kravitz ??? Някой ? scorpionche ?  Simple Smile Please-e-e-e !
Виж целия пост
# 538
Намерих я само в дс - Провери си майла Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Намерих я само в дс - Провери си майла Simple Smile

Малко ОФФ -  как теглиш от това ДС?  ooooh! На мен посотянно ми казва, че няма свободни слотове, че вързката ми е timeout #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия