Пухкав сняг навън вали, ДЕКЕМВРИйче през прозореца следи

  • 31 677
  • 743
# 105
Привет и от нас! Времето е страхотно, мм да, два дни успяхме да се разходим подобаващо, че чак краката ме заболяха, доста съм отвикнала. Днес сме на имен ден на моят баща, използвам предимството на къщата и както Колибри прави, изтипосах Тея в количката и на двора стоя от 11 до 17 с прибиране само да хапва, голям кеф, а и къщата ни е на 100 метра от гората, може да си представите за каква свежест говоря Heart Eyes
Изостанаха ми дом. задължения, и сега си мисля лятото как ще я караме като е толкова приказно всеки ден, ех, друго си слънчице да стопли душичките ни.
walia78 , комплекс "Барите" ми е слабост, там беше и сватбеното ни тържество, за утре сме си резервирали маса и мислим следобеда да прекараме там хем да хапнем, децата да подивеят сред природата, ще дам отчет после. Иначе не е лошо и "Вълшебния извор" в Девня.
* Mimi_T * , понеже сега няма да има време да оправя датата на термина ти, пиши едно ЛС на декемрийки, и там ще се подсетим Wink

Честит празник на всички именници днес! Честито и на Доритка!

И накрая да почерпя и за Тея, която я глася днес за именничка:


Приятна вечер!
Виж целия пост
# 106
she_r, честита ти малка именничка Тея!
Страхотни дни, явно и вие сте се нарадвали на слънцето!
Да, безумно предимство е да има дворче или градинка и детето да спи там по цял ден, а и ти да можеш нещо вътре да си свършиш на спокойствие  Peace. Аз през седмицата съм основно сама с бебо, и ми домъчнява много за хора и гледам съботи и недели да се срещаме все с приятели и децата им - имам още много, с които не сме успели да се видим от раждането насам, но тепърва ще има страхотно време за много разходки и кеф! Макар че, от утре пак ще ни забрули дъжд и вятър.

Ще чакаме с нетърпение твоето колажче, да видим какво се е получило! Обнових си албума на Дамян малко - ако искаш оттам вземи снимка, ако ти допада повече.

Отдавна не съм виждала тук La Fee, Aluin, Ava - как сте?
Виж целия пост
# 107
И ние днес от 10 сутринта , та чак до 5 бяхме по улиците.....може и да не ми вярвате, ама ми е изгоряло лицето...неочаквах да е толкова силно слънцето...а на Димана бузките бяха лееко зачервени...уж я пазя от слънцето..дано и утре още малко да се поразходим...не съм гледала прогнозата още Peace
Виж целия пост
# 108
Честити именници - Тея на She_R  и dori_ta!
Честита 2-месечинка на Дари на Дарлин!

Collibri и ние 2 пъти ходихме до Борисовата градина с метрото и от Мусагеница до СУ асансьорите са ок, но май по старата линия - от Света Неделя до Люлин не са ги доизмислили както трябва.
Днес в парка наистина беше много оживено, но пък и времето беше разкошно. Дано зачестят тези пролетни дни.
Виж целия пост
# 109
Благодаря, sunnyflo Hug

Почерпете се за малката ми бубка
Виж целия пост
# 110
Добро утро , след поредната ми безсънна нощ  #Crazy. Нашето мишле май ще се окаже нощна птица, защото цяла нощ не е спал а сега като се нахрани и блажено заспинка още в ръцете ми. Успокоителното е че вече не плаче така истерично , а си гледка и си трайка . Ръце не ми останаха от носене , ама поне сега ми щади ушите    Laughing  , пъки ми се струва че коликите поотминаха / пу-пу / че от четири дена не съм давала капки пък той си е спокоен    Praynig
Дано днес временцето е пак хубаво . Желая ви приятни разходчици
Виж целия пост
# 111
добро и от нас

да се похваля купихме на младежа ескимосче ( не точно каквото исках) и към обяд като излезем ,ако не завъли де Naughty ще го видим дали ще му е удобно

ние се наспахме до колкото може да се каже

удис555 вечер не затъмняваш ли стаята че по някакъв начит да се ориентира че е вечер?
Виж целия пост
# 112
добро утро, момичета! я да ви питам аз вас, има ли някоя мама с бебе като моето - много криво преди да заспи. винаги преди сън сме оле мале, иначе сме кротки, усмихнати, гукащи, проблеми никакви не създава, ноооо като дойде време за спане, по което и време от денонощието и да е, оххххххх рев и мрънкане, очите и се затварят, ама тя ги пули и не иска да спи. става една нервна и неспокойна, като почнем да я приспиваме, накрая безотказно действа само сушоара, но като го спрем се събужда и пак мрънкане. какво да и давам? тези чайчета на хип за лека нощ с маточина дали действат? сега се смее, говори, рита, играе си и след малко като и се приспи ще ме прави луда пак.  Confused а вечер преди 12 няма заспиване, иначе спим до 6, но заспива късничко определено
Виж целия пост
# 113
Привет, мамчета и бебчета.  Peace

Каква тишина е днес тук...

Като гледам какви облаци са надвиснали над западна София, не ми се рискува с разходка навън. Вече два пъти се прибирахме мокри до кости.  Wear Umbrella А и Йоан от вчера е много кисел, само скимти и се сърди и незнам к'во да го правя вече.  Tired
Виж целия пост
# 114
Привет и от нас!От сутринта съм се разчистила...страшна работа ви казвам!Днес сме запланували да обядваме с едни приятели в Бояна и тъкмо се бях нагласила да оставя малката цял ден да спи на вън в градината и времето ме изненада.Аз си мислех,че ще е като вчера,но....това няма да ми развали плановете все пак.Мисля да я опаковам добре и да я паркирам на вън,нали все пак ще е на чист въздух.CatWoman,все едно слушам за мойта Андреа, и ние сме като вас,като дойде време за спане направо ми се изправя косата.Започва едно реване,пищяне...очите и стават червени,но няма заспиване.Това е най-големият ми кошмар,а вечер и ние преди 12 не заспиваме,без значение в колко съм я сложила,с тази разлика,че вие спите до 6,а ние се будим през 2,3 часа,та понякога и праз 1.Не знам какво да я правя,опитах всичко възможно,но без успех.Педиатърката ми каза,че това било въпрос на нервна система,и че има прекалено висок жизнен тонус за такова малко бебе.С 2 думи зареди се със здрави нерви и това е! smile3503
Виж целия пост
# 115
eleni79 това за жизнения тонус и на нас го казват, но на мен не ми е успокоение изобщо. въпросът е, че това реване и тръшкане преди сън ме изкарват и мен извън равновесие. косата ми не се изправя вече, а направо побеля  ooooh!
спането от шест часа нощем и мен ме очудва много, защото сме на кърмене и то през три часа през деня, само нощем я прави тази пауза от шест часа. Явно това е единствената разликата м-у госпожиците  Laughing
Виж целия пост
# 116
Здравейте! Първо благодаря за честитките! She_R да ти е жива и здрава малката Тея! Много късмет да й носи името!!
Честита втора месечинка на Дари на Дарлин!
И аз подобаващо изкарах празниците с много гости и разходки! Днес също направихме опит в морската но за 10-ина минути само че здравата ни измокри! Добре че поне бебка си е с дъждобран!
Мойта Ивка също е в отбора на не-заспиващите бебета. Преди 12-1 вечер не заспива, но пък заспи ли, спи до 8-9 сутринта и затова не се оплаквам много. Послушно ми е детенцето и сякаш и при нас коликите постепенно си отиват (слава богу)!!
Виж целия пост
# 117
Eleni79. Catwoman , момичета и аз съм със същият проблем със спането като вас. Аз мисля че мнооого пъти се оплаквах по този повод и макар че опитвахме всякакви подходи , се убедих че нищо не помага. Когато си иска си заспива дори да го оставя сам буден в креватчето, но когато каже мяу -не искам нищо не мога да направя. Не знаех че има чайчета на ХИп за лека нощ , но нищо не пречи да опитам и това .
ее и да ви се похваля днес се сдобих с нова кола      Joy
Виж целия пост
# 118
Здравейте и от нас! Wink Днес ставаме на два месеца, почерпете се за наше здраве Heart Eyes


Виж целия пост
# 119
И ние се дондуркаме докато заспим. Реве, скимти, мучи, но това е. Забелязвам, че суче неспокойно. Постоянно му се орига, повръща, а имам кантар и го меря и не яде много 60-80 мл и то с доста паузи за оригване. И това стана след като му биха Пентаксима вече 4 ден. Дали има връзка със ваксината. Други оплаквания няма - температура, зачервяване, нищо. Само сукането е проблемно. А кърма имам.
Марлийн Hug и ние че почваме флуора.
Вече от една седмица спрях да му давам капки за колики. Има спорадични кризи, но общо взето положението е под контрол.
Честита месечинка на всички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия