Вчера гледахме "Алиса в страната на чудесата" на 3D,голямо приключение!Ходихме и до новия МОЛ до нас,най-големия на Балканите,хората купуват като за последно,ще кажеш,че няма никаква криза!И ние си купихме някои дрешки с мъжа ми,на ресторантче,на кино,та отпочинахме хубаво вчера.
благородно и май не съм съвсем ви завиждам 
Ние ходихме сутринта с другата кръстница да пазарим подаръци, повечето родители са се отзовали и бяхме посъбрали някой лев - та купихме 5 малки колички, 5 цистерни (средна големина) 3 големи коли, 2 кукли и 2 колички за кукли, 2 комплекта за прически, 3 комплекта с рибки и въдички, 2 вратички за мини футбол с топки, ако не съм пропуснала нещо това е

Напълнихме колата и се надявам децата да се радват. Утре ще им купим за почерпка по едно сокче на Флорина със сламка няколко кутии бонбони и ще поръчам 2 пити с мед и чубрица за почерпка за здраве за всички.
Днес ни дадоха и думите, които трябва да кажем направи съм и свидетелството за именуване. Мисля, че е достатъчно от нас




.Вече им изгубих бройката, трябва да са 41........ужас
. Но първо ще направя всичко възможно да се разчуе.Давайте съвет къде да пусна жалба.......към кого трябва да се обърна.Незнам дали на местно ниво ще се получи нещо,защото явно е с доста сериозен гръб тая директорка за да си позволява това.
Много мило! Твоят мъж голям ски маниак е станал,но няма лошо.
В някоя ТВ да пишеш мейл,но бая шум ще се вдигне и трябва после да не си водиш детето на градина

, аз сколасах. От последните 48 часа имам 25 работни