Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 800 591
  • 1 279
# 1 095
Вие си ги знаете кои са, вече съм писала за тях. Но тези , които според мен са в белия списък , за други може да са в черния...Така, че нека някой друг да започне да ги изброява, не искам да съм аз.
Според мен, всеки търсещ добър ясновидец, е желателно да прочете двете книги за ясновидците в България и от тях да си избере този, който най-много му допада. Журналистите  са ги проучили далеч по-добре от нас.
Виж целия пост
# 1 096
Ами аз останах доволен от Ани... Просто я дадох като име.Ако решите да ходите ,сами си преценете дали става!
Виж целия пост
# 1 097
Някой чувал ли е за Зеви, дайте мнения моля Simple Smile
Виж целия пост
# 1 098
Каква е цената на сеанс при Али Шуган, който живее в с. Копринка, Старазагорско?
Виж целия пост
# 1 099
Каква е цената на сеанс при Али Шуган, който живее в с. Копринка, Старазагорско?
 50 l.
Виж целия пост
# 1 100
Каква е цената на сеанс при Али Шуган, който живее в с. Копринка, Старазагорско?
 50 l.

Cenata e 50 lv.
Виж целия пост
# 1 101
Благодаря
Виж целия пост
# 1 102
ох, чета за "тарифите" на т.нар. ясновидци и не мога да разбера едно....ако това е дарба от бога, не изпитват ли тези хора угризения да вземат такива суми за едното гледане! аз разбирам 5 лв., ама 50...вече звучи твърде множко ooooh! остави човека да ти даде колкото му е на сърце...
Виж целия пост
# 1 103
 ***********Али Шуган, който живее в с. Копринка, Старазагорско не е ясновидец, гледач и тн.......... при него се ходи само и единствено след като сте напълно наясно с вашият проблем ,обясните му го и ако той  Ви казва може или не може да Ви помогне. Моля не бъркайте понятиата и не коментирайте цени и тн...... без да знаете.
Виж целия пост
# 1 104
дарба е и да си хирург, но те получават заплати нали   newsm78  дабра е да си певец, художник и т.н. и те получават възнаграждение за труда си
Виж целия пост
# 1 105
Здравейте! Дали случайно някой знае телефон за връзка с Феим Ходжа от Хасково (квартал "Хисаря")?
Виж целия пост
# 1 106
Някой чувал ли е за Зеви от София , дайте мнения моля
Виж целия пост
# 1 107
Аз няколко пъти съм ходила при Ани, и никога нищо не ми е познавала. Тя е позната на моя позната и от нея знам за Ани. 2-3 пъти я посетих с надеждата да ми познае нещо,но не!
Виж целия пост
# 1 108
Вие си ги знаете кои са, вече съм писала за тях. Но тези , които според мен са в белия списък , за други може да са в черния...Така, че нека някой друг да започне да ги изброява, не искам да съм аз.
Според мен, всеки търсещ добър ясновидец, е желателно да прочете двете книги за ясновидците в България и от тях да си избере този, който най-много му допада. Журналистите  са ги проучили далеч по-добре от нас.
И аз те моля да ги споделиш,защото аз съм изчела цялата тема и не мога да запомня кой кой  препоръчал
Виж целия пост
# 1 109
Ок, но първо искам да дочета книгата "Топфеномените на България" и ще ви цитирам най-интересното от нея. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия