Керамична преса за коса!-3

  • 101 718
  • 753
# 735
Ето тук има два вида за обем - БейбиЛис и Валера. Но пък в сравнение с цените в Амазон, тези са малко по-високи Grinning
Виж целия пост
# 736
Ето тук има два вида за обем - БейбиЛис и Валера. Но пък в сравнение с цените в Амазон, тези са малко по-високи Grinning
О тази втората е пълен боклук , не се лъжете  Peace
Виж целия пост
# 737
А някой поръчвал ли е от този сайт shampoan.com ?
Виж целия пост
# 738
Да ти кажа не съм ги виждала тук,и аз се ориентирах към по -широката!
Поръчах тази с по широката приставка -ще дам отзиви после   http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002XDPTMQ/ref=ord_cart_shr?i … ;m=A3P5ROKL5A1OLE
Виж целия пост
# 739
Ако някой използва пресата и за къдрене - как точно го правите?
Сега гледах клипчетата на белисима и не можах да схвана разликата между техниките за вълни и къдрици, а ефектът е супер различен. Много сложно изглежда. Blush
Виж целия пост
# 740
Момичета, това нещо струва ли си 20на лв?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2905286 … true#ht_500wt_949
4те приставки до колкото схванах са 2 за т нар вафли, 1 за изправяне и 1 ондулация, което не мога да си го представя как е  Embarassed
Виж целия пост
# 741
Здравейте!
Нахлувам в темата с няколко въпроса.То малко след дъжд качулка, ама..Вчера си поръчах тази преса - клик и се чудя дали направих добър избор. Rolling Eyes Може да се каже, че това ще ми първата преса и нямам много опит.Трябва ми за изправяне на косата.
И другия ми въпрос не знам дали е за тук, ама ще питам  Wink Какви продукти ползвате за термална защита? Не знам какво да си взема, искам нещо, което да ми опази косата от изгаряне, понеже съм блонди и я боядисвам всеки месец почти.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 742
Аз също нахлувам с въпрос. Искам да си купя преса за коса (първата ми  Embarassed) Искам да е хубава и да има приставка за вафли, може и други  Crazy Гледах насам-натам, но не мога да се ориентирам. Дали бихте ми препоръчали някоя хубава, че тези, които аз гледах, са по 19 лева. Не искам такава.... Blush Пресата на bellissima е само за къдрици и изправяне нали ? Питах за пълния и комплект, казаха ми, че струва 160 някъде, но какво има в него ? Извинете за многото въпроси   bouquet
Виж целия пост
# 743
Ако някой използва пресата и за къдрене - как точно го правите?
Сега гледах клипчетата на белисима и не можах да схвана разликата между техниките за вълни и къдрици, а ефектът е супер различен. Много сложно изглежда. Blush
Не знам каква ти е пресата, но ако искаш къдрици трябва тренираш по-често. Аз правя къдриците по следния начин: взимаш кичур от косата, поставяш между плочите, завърташ на 360 градуса и плавно дърпаш надолу. Първо преста трябва да не е повече от 200 градуса и второ да са ти подвижни плочите, иначе много ще се наскубеш.
Успех.

пп Много хубав спрей преди издухване със сешоар или изправяне имат Тони и Гай. Доколкото знам в БГ е около 22 лева: http://store.toniandguy.com/s/browse/products/toniandguy/straight/14
Виж целия пост
# 744
Ако някой използва пресата и за къдрене - как точно го правите?
Сега гледах клипчетата на белисима и не можах да схвана разликата между техниките за вълни и къдрици, а ефектът е супер различен. Много сложно изглежда. Blush
Не знам каква ти е пресата, но ако искаш къдрици трябва тренираш по-често. Аз правя къдриците по следния начин: взимаш кичур от косата, поставяш между плочите, завърташ на 360 градуса и плавно дърпаш надолу. Първо преста трябва да не е повече от 200 градуса и второ да са ти подвижни плочите, иначе много ще се наскубеш.
Успех.

пп Много хубав спрей преди издухване със сешоар или изправяне имат Тони и Гай. Доколкото знам в БГ е около 22 лева: http://store.toniandguy.com/s/browse/products/toniandguy/straight/14

Какво значи да са подвижни плочите? Simple Smile
Аз пробвах май по същия начин само на 140 градуса, че ме беше страх, ако съм бавна да не ми изгори косата, и стана ок, но косата се накъдри главно в долната 1/3, нагоре не особено, а хващах косата близо до корените...
Виж целия пост
# 745
Когато е студена пресата ти, с двата палеца натисни плочите и се опитай да ги размърдаш на ляво-дясно. С подвижните по-лесно се правят къдрици, но те наистина са по-скоро в края на кичура. Ако е много тънка пресата стават и по-отгоре, но зависи с каква преса си. Плавно не означава бавно, по-скоро да не стискаш много.  hahaha
Виж целия пост
# 746
Преса номер едно за мен- H2PRO  newsm20 , ползвала съм 2 модела-изключително качествени!!!Реших да пиша за нея, защото компанията производител не е особено популярна, а продуктът е на много високо , бих казала наистина професионално ниво.
За мен това  е най-добрата преса, която съм ползвала. Всички масови „марки“ няма да ги коментирам.
За мен ¾ инча ширина на плочите се оказа най-добрият вариант.Иначе имат разновидности с различни размери, температура на загряване, цвят и всякакви глезотийки.   Не я продават в магазините, но пък е достъпна в internet .Ползвах я близо 3 години и предимствата и са: минимално изтощаване на косата при ежедневна употреба ; невероятен блясък и никакво наелектризиране; загрява за не повече от 30 сек. и достига температура от 450 F (около 233 Целзий); поддържа постоянна температура; не се наблюдава изхабяване на продукта във времето; нужно е само едно повторение по продължението на косата (това е много важно за мен); ефектът е траен и при влажно време; дизайнът е леко заоблен и позволява къдрене; безкрайно изчистена и лесна за употреба; турмалин-йоново покритие (в което докато не се убедих, не вярвах!) , корейска е, а не китайска и т.н. и т.н. Имайте предвид, че пресата е на 3 години, не ми се мисли какви вълшебства е сътворила компанията към днешни дни.
Единственият и то огромен недостатък-пригодена е единствено за мрежи с напрежение 110 волта . За БГ може да се ползва само в комбинация с качествен трансформатор (адаптер).Цена от преди 3 години- 90 $ от ebay.com, включваща  и доставката (до САЩ, защото там е купена и ползвана) .
Babyliss ipro 230 ionic - ползвам я по принуда  от няколко дни, защото е подарък ,за момента не разполагам с друга, а и честно казано още се ориентирам по отношение на БГ пазара и не искам да рискувам . Изненадана съм приятно, макар и да не я окачествявам като преса от висок клас, камо ли пък „PRO“.Безумната цена от 100лв няма смисъл да я коментирам.
Нека все пак кажа нещо добро и за китайския Babyliss :загрява бързо до 230 градуса C;  косата видимо е без наелектризиране; плъзгането по косата е много лесно; 3 години гаранция; претендира за йонизиращ ефект, за което съм склонна да се съглася донякъде, тъй като има известен блясък след употреба;
Недостатъци: плочите са прекалено и ненужно дълги; освен това са и ъгловати, което затруднява къдренето; има много механика (всякакви дисплейчета, копченца и т.н.), което увеличава риска от  повреда и усложнява допълнително ползването; ефектът не е толкова  дълготраен и са необходими няколко повторения за добър резултат. Давам и 4и ½ по шестобалната. Върши работа!
Забравих да кажа, че косата ми е много гъста, със здрав косъм, поддава се на третиране, но не много лесно. Не е къдрава, по-скоро чуплива.
Ами това е от мен! Дано съм ви била полезна!
Виж целия пост
# 747
Здравейте,
имам възможност да се сдобия чрез събрани шел -точки с ето тази преса:

https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowProduct.html?prodID … 89262&pType=c

Момичета с опит с пресите, бихте ли ми отговорили струва ли си придобивката на тази преса?

Благодаря предварително на отзовалите се!
Виж целия пост
# 748
Ако някой използва пресата и за къдрене - как точно го правите?
Сега гледах клипчетата на белисима и не можах да схвана разликата между техниките за вълни и къдрици, а ефектът е супер различен. Много сложно изглежда. Blush
Може да погледнеш този клип Simple Smile

http://www.youtube.com/user/ilovegerardo?blend=3&ob=4#p/u/13/eTrnCDvhnx8

Не знам доколко ще ти е от полза и дали целиш такъв ефект. На мен много ми харесва как се направи с пресата Heart Eyes
Виж целия пост
# 749
помислете за нова тема, моля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия