True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 028
  • 731
# 195
И аз така с То - все я обръщах наопаки книгата и я закривах с учебник или нещо друго. А ако се случваше да видя балонче самотно по улиците ... малииии  hahaha

Като четох Проклятието, циганка искаше да ми гледа в парка на ръка, а аз избягах почти с писъци от нея  Laughing

Големи сме шматки - хем ни е страх, хем се навираме в кошмарите  Wink

 hahaha Ох, не ти е било лесно.

Трябва да се навираме, само така сме смели  Sunglasses

Зис, гледала съм филма, ама мнооооого отдавна и помня само финалния кадър... Затуй ше си го изгледам пак.
Виж целия пост
# 196
Айде сега ще ме изгонят. Rolling Eyes(мъжо демек)
Чао мили другарчета и до утре. Hug
Виж целия пост
# 197
Кат явно търсиш мъжО тоест Алсид някъде щом си толкоз отвеяна ми за твоя подпис говоря, няма друга Кат тука Simple Smile А аз в четвъртък може да съм на срещааа, ама зася нищо не се знае. Кака ме урежда Blush
Виж целия пост
# 198
Здравейте
Зиска много се радвам,че всичко е наред.Сега съм на 8стр,когато има възможност ще дочета.Тати ми каза,че денес  е пристигнала в ранни зори книгата/Мътрви в Далас/.Бях си я поръчала още като казаха кога излиза. .Като се върна ще я чета
Виж целия пост
# 199
И аз днеска си получих мъртви в далас и ще я чета по късно малко Simple Smile и утре ще кажа как е
Виж целия пост
# 200
Джесе, мисля, че Ката питаше за момъка от твоя подпис. И аз питам - кой е? Симпатяга е Wink
Виж целия пост
# 201
Добро утро момичета  Hug Днешните новини:

Алекс в The Last Magazine Видео клип от Calvin Klein party

Видео клип със Шарлейн Харис

Френско интервю с каста

Новите в каста:Grainger Hines и Mark Casimir Dyniewicz

True blood печели Golden Reel Award Честито  smile3501
Виж целия пост
# 202
Дубрютрууу! Hug



Айде честита ни награда.
Да печелим все повече и повече. Grinning
Виж целия пост
# 203
Дубрютру и от мен! Леле, тоя на дясната снимка от новите много противен, бе! Sick
Виж целия пост
# 204
Да,честита да ни е,че от доста време на сме печелили Rolling Eyes Ирка,те тия двамата май ще само гост-актьори доколкото разбрах Mr. Green  Все ще ги изтърпим за 1-2 епизода Wink
Виж целия пост
# 205
Верно би,много грозен би. Whistling
Един такъв бял,русоляв....като мънки е в муцуната.
ТРАЙКИ би,чакай да дойде 3 сезон па да видиш.
Цял хангар нама да ни стигне да побереме наградите би.
Виж целия пост
# 206
Зис, много си зоологическа напоследък  hahaha

Танчик, ще ги издържим, що да не ги издържим.

Аз пък снощи нищо интересно не сънувах, да си кажа, въпреки високите очаквания. Tired
Виж целия пост
# 207
Добро утро и от мен,

И на мен 2мата нови вълчовци не ми харесват,е все пак  не могат да си позволят да засенчат Алсид  Mr. Green

Трайкич русата мадама дето Алекс целуна на клипчето ти ли беше  Thinking

Повлияна от снощните споделяния за филми по Стивън Кинг реших и аз да гледам Гробище за домашни любимци  newsm43 голям страх брах.Нямам спомени от книгата че съм я чела отдавна,но и тя ли така свършва  ooooh!
Виж целия пост
# 208
Мараба!
Алекс много хубав под душа, въх! Трайки къв мъж само! Ти къде си, да не дириш сапунчето, че не си в кадър  Wink

Аз снощи сънувах едни гнусотии - в един бар нагепих един деде и ще го водя в къщи  #Crazy И го захапвам аз за врата и почвам да лоча. Ама едни лепкави кървави лиги ми се точат в устата и аз храча като обезумяла. Дали не съм наплюла милото, незнам  Sick
И като го изядох дедкото, тръгвам на лов за вампири  Shocked Явно съм била от добрите само дето изядох човечеца  #Puppy dog
Не е на хубаво съня ми  Tired Довечера никви филми - ще изслушам само приказката за Червената шапчица и заспивам.
Виж целия пост
# 209
Дю,страшен е филма да ама книгата е много по.

Въй,въй мър Като,не ти действат добре филмите мър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия