True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 028
  • 731
# 345
Речник: Парцалчица - Световнонеизвестна личност от женски род, носеща звучното име Кейт Босуърт. Спрягана за интимна партньорка на наш Алекс, но това е само плод на болни амбиции /не нашите/.
Рабит - Световнонеизвестна личност от женски род, носеща звучното име Кристен Стюартуърт. Спрягана за годиница на ирин Робърт, но това е само плод на болни амбиции /не нашите/. Характерна е със заешките си предни резци.
Вълчан - атрактивна личност с огромни размери, приемаща формата на добре познатия ни герой от Червената шапчица. В човешки вид носи името Алсид. Щастливо обвързан с г-жа Redhat Манганиело  Wink

Тук вече се задавих!  smile3532 Начи кво, за джентълмена да добавя, че е щастливо защипан ли? Добавям.
Виж целия пост
# 346
RedHat Manganiello- Наша съфорумка с името Катка,но приела името на своята либоф вълчан(МАНГАНИЕЛО).
РедХат взаимствано от прекаленото четена на приказката и съответно превърнало с в мания. Mr. Green

Накарала я да обикаля гуръта нощем и да вие на луна.
Виж целия пост
# 347
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo сега влизам и вече съм туш
Виж целия пост
# 348
РедХат е взаимствано от черваната шапка, която ми е ушита от баба ми, мър Зис  Mr. Green

Внасям корекция: Щастливо завързан от г-жа Redhat Манганиело  /бел.ред/
Виж целия пост
# 349
Да, Дю, днес отрано почнахме, явно.  hahaha

Зисе, ма кво и нас си ли ще включваме в речника? Мътна и кървава ще стане, ей!

бел. ред. отразена.  Peace
Виж целия пост
# 350
Не бе ама аз щот обичам Катка та за туй. Laughing
КАТО,я врътни едно описание на Слънчевото отче мър.
Виж целия пост
# 351
Не бе ама аз щот обичам Катка та за туй. Laughing
КАТО,я врътни едно описание на Слънчевото отче мър.

Те тъй бива.  Laughing

Кате, бе рабита рабит, ама не е е световнонеизвестна. Че не е особено велика, да, ма да сме честни, а? Може ли да внеса корекция?
Виж целия пост
# 352
Слънчевото отче - Обсебен фанатик, ръководещ комуна наречена "Деца на светлината". Обществено опасен, прочул се с отвличанията на богати и древни вампири. След успешно проведената акция "Злите" ръководена от шериф Ерик Нормън, Стив Нюлин прочул се като Слънчевото отче е заловен и замалко изяден.

Ир, внасяй корекции, бре! Хич не питай. Ма аз и да я видя тая Кристен няма да я позная  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 353
http://www.mostbeautifulman.com/actors/JoeManganiello/pages/pic12.shtml

Виж целия пост
# 354
Слънчевото отче - Обсебен фанатик, ръководещ комуна наречена "Деца на светлината". Обществено опасен, прочул се с отвличанията на богати и древни вампири. След успешно проведената акция "Злите" ръководена от шериф Ерик Нормън, Стив Нюлин прочул се като Слънчевото отче е заловен и замалко изяден.

Ир, внасяй корекции, бре! Хич не питай. Ма аз и да я видя тая Кристен няма да я позная Rolling Eyes

 hahaha Вярвам ти.

Джес, каква е тая зверска снимка на Вълчанко! Леле, леле!

ПП Я, и Джо бил с рогца. Чудничко, още повече взех да го уважавам  Laughing
Виж целия пост
# 355
 #Shocked smile3544 smile3544 smile3544

Ир, ти остави тая снимка, я скиф другите smile3544


С тоя шантавелко сме един дол дренки
Виж целия пост
# 356
Скифнах, скифнах. Много добре изглеждащ ДРД  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Въй,Като само не ме бий ама ако
ме погне така през гората ич нема да бегам. Mr. Green
Виж целия пост
# 358


Не ме гледай така, момче
не ме гледай такааааа smile3544

Въй,Като само не ме бий ама ако
ме погне така през гората ич нема да бегам. Mr. Green

Ако аз те погна така кво прайми, а?  Wink

Зисе, де ти изчезна картинката, мър на Вълчан  hahaha
Виж целия пост
# 359
Ако аз те погна така кво прайми, а?  Wink
hahaha hahaha Ша праим кълбо напред и кълбо назад. Mr. Green hahaha
Ъъъ,коя картинка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия