True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 011
  • 731
# 510
Ок Джес аз през уикенда ще съм на София и ако нещо не го одобриш и наистина прилича на Дамян  Praynig  свиркай

 hahaha Стиковахте се. Начи не е мойто бивше увлечение този, да знаеш Дю.
Виж целия пост
# 511
Мое да основем агенция по запознанствата.
С девиз: Ако един не харесаш ти на друга съфорумка
го предложи.
Виж целия пост
# 512
Мое да основем агенция по запознанствата.
С девиз: Ако един не харесаш ти на друга съфорумка
го предложи.

 rotfImbo С толкова прекрасни идеи гладни няма да останем, да знаете!
Виж целия пост
# 513
 Joy Сладураниии Simple Smile направо ме разбивате от смях, ще отида на срещата умряла от смях.
Виж целия пост
# 514
Мое да основем агенция по запознанствата.
С девиз: Ако един не харесаш ти на друга съфорумка
го предложи.

 rotfImbo С толкова прекрасни идеи гладни няма да останем, да знаете!
Ам чи кък би.
Аз мога да водя книгата с имената и адресите и евентуалната размяна. Sunglasses
Виж целия пост
# 515
Аз ще съм свързващата бръмка - демек купидон.
Виж целия пост
# 516
Аз ще съм свързващата бръмка - демек купидон.
Уй,уй Ката Купидонска. hahaha
Покажи им що значи либов,мър.
Виж целия пост
# 517
По една стреличка в десетката и глей що либоф ще се разхвърчи
Виж целия пост
# 518
Кате Купидонче гледай да ме скиф довечера като съм на срещата ако видиш, че съм доволна да го остреляш с една-две купидонски стрелички.
Виж целия пост
# 519
Ах,амор амор...(ТОВА Е МЕЛОДИЯТА ДОКАТО ЧАКАТЕ СВРЪЗКАТА)
При нужда на либовни свръзки моля свържете се с наш оператр.
Натиснете 1 за спешни нужди,2 ако вече сте примряли до някоя канавка
и 3 ако все още дишате. Mr. Green
Виж целия пост
# 520
Джес, само един флуид да видя да излиза от теб и ще отстрелям жертвата, би  Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Едит: Трайкова виж как реагира Ерик като те види : http://www.fanpop.com/spots/eric-northman/links/9466081 иска да те порне май ..кръвта де

Що бе Джеси? newsm78 Той не ме гледа така свирепо Naughty Като ме види реагира по-скоро така: http://www.fanpop.com/spots/eric-northman/images/8263665/title/eric-x
Виж целия пост
# 522
Кате подбирай вимателно арсенала,да не стане някоя обърквация и вместо с любовни стрели да утепеш младежа с някой снайпер  Thinking
Виж целия пост
# 523
Аз съм чиста, би. Освен мини друго немам  Whistling Ма няма да ги хвърлям по Валентин  Wink
Ей, туй да не е мъжо на Танчето, бре?! Той се казваше така  newsm78
Виж целия пост
# 524
Аз съм чиста, би. Освен мини друго немам  Whistling Ма няма да ги хвърлям по Валентин  Wink
Ей, туй да не е мъжо на Танчето, бре?! Той се казваше така  newsm78

 Joy Joy Joy Абе те нали са на почивка,не всявай паника а и каката казала, че е необвързан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия