Дядо Коледа ела и подаръци на ЮНЧЕТАТА им дари!

  • 39 023
  • 718
# 555
Здравейте, мацки! Колко са пораснали всички само! Кой скача с пояс, кой пори басейна, кой вече е на ски... Само да са здравички!

Краси, и аз ще ти дърпам ушите - имаш ми телефона, на наша територия не е задължително ти да идваш, можеше и ние да дойдем да пием едно кафе с теб в хотела ти.

Минавам да поканя варненските семейства на събитието в подписа ми. Щракнете на него за повече информация. Предназначено е за деца в градинска възраст и цели намаляване на страха от болници и бели престилки. Лекарският екип е млад и много ентусиазиран, та не знам кой ще си играе по-отдадено - студентите или децата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 556
Лилибон, благодаря за поканата, инициативата е много хубава, но няма как да дойдем до Варна.  Wink Ако се организира и в София ни информирай моля!  Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Охооо, много се радвам да видя "стари муцуни" в темата  Grinning
Много здраве и късмет през новата година, момичета!

Честито и на проходилата кукла-сестричка Heart Eyes Само с големи крачки да навлиза в живота!
Виж целия пост
# 558

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ! дА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ, РУМЕНИ, ЗАСМЯНИ!
[/color]

Виж целия пост
# 559
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН! ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!
Виж целия пост
# 560
Честит трети март! Дано да имаме поводи да се гордеем, че сме българи!

Виж целия пост
# 561
Честит 8-ми март, момичета! Бъдете много обичани и уважавани!

Виж целия пост
# 562
Гери, в тази тема май само с теб си честитим празниците  Hug
Честит осми март!
Виж целия пост
# 563
Хайде тогава още едно честито и от мен! Simple Smile Да имате безкрайно търпение и любов, за да сте най-добрите мами за вашите деца!

Един приятел тези дни коментираше, че щял да направи фейсбук-група срещу дърпането на ушите. Та го питах, няма ли да направи и една срещу лазенето по нервите.  Mr. Green
Виж целия пост
# 564
Честит празник и от мен, мили дами!

Виж целия пост
# 565
Честит празник и от мен!
както и тези които пропуснах тези дни.

В градината на Алекс ще правят парти за 25 март - благовещение, като ден на майката. Wink
Виж целия пост
# 566
Честит 8-ми март мили майки!         bouquet
Виж целия пост
# 567
Здравейте,

Аз съм нова тук. Но чета от скоро темичката. И аз имам един юнак, роден 2007г.

И в неговата детска градина празнуват Благовещение.
Виж целия пост
# 568
Miva777, добре дошла в нашата дружинка. Не сме много редовни, но се надявам да се включваш пак. Пиши нещо повече за вас.  Grinning
Виж целия пост
# 569
Здравейте,

При нас нещата не са много различни от средностатистическите семейства. Митко е роден на 01.06.2007г., сега от 09.2010 сме на детска градина от която сме доволни. Особеното при малкия е безграничния инат и моята неспособност да го контролирам  Embarassed Tired

Много инатливо дете, дано се попроменим след 4 година.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия