АВГУСТинските дечица, с мартеници ще закича - тема № 12

  • 31 740
  • 743
# 195
Рибке,много лошо е да гледаш детенцето ти как се мъчи. CryРадвам се,че всичко е добре,но все пак го наблюдавай  Hug
Днес при нас е ужасно време,вали цял ден и ние се въргаляме из леглата Mr. Green
Магаре,много е сладка Десинка,как хубаво седи Laughing Абе имам чувството,че повечето дечица вече седят добре,само моето се клати като пияно магаре на дивана  Mr. Green
Янче,идеална ми се вижда схемата ти за захранване с месо,при положение,че сте обременени с алергии.Аз лично смятам да слагам по лъжичка-две от месното пюре в зеленчуковото и тъка всеки ден,докато стигна до 50-50 ,около 4-5 дни и тогава започвам през ден  Peace
Въпрос,искам да купя на племенницата ми ето това комплектче,но не мога да реша,кой номер да взема.От 3-6 месеца или от 6-12 месеца.Родена е на 13.02. ето го и него
Ето и сайта ,който предлага и други страхотни дрешки http://zasladuri.hit.bg/Momichenca-3-6m3.html
Виж целия пост
# 196
След като родих моя юбавец, вече винаги залагам на по-големият номер!!!!! И да не става точно сега все някога ще е ок, а по-малкото може никога!!!
Дано съм ти помогнала Тина
А сегааааааааааа, да се похваляяяяяяяяяяяяяяя  bowuu  bowuu
По случай годишнината (не намерих подходяща снимка да ви почерпя за което се извинявам) на Теди вече му избиха два зъба на веднъжжжжжжжжж!!!!!!!!
Да кажа на тези, които като мен се чудят избил ли е не е ли...ако е ще сте 100 % сигурни. Аз преди седмица се похвалих, ама не бях сигурна! Сега обаче се виждат, а венеца е на две като срязан направоооооооо. И сега сме крън-мръннннн
Виж целия пост
# 197
Тина, и аз съм за по-голямо. Ние сме на 6 мес., а купувам дрешки за 1 год.
Г-ца Кобрети, за Хаук съм чувала добри отзиви, но аз не съм имала такава количка и не знам подробности.
Да се похваля и оплача - изби ни второто зъбче и паднахме и ние от дивана. Уж предупредих тати да не го оставя сам, че се върти, но кой да ме слуша, и цоп на земята. И той падна по корем, но се уплаши и като писнаааа.
Честити месечинки и от мен! Да са само живи и здрави бебчовците, другото ще се нареди!
Виж целия пост
# 198
Абе и аз незнам newsm78,август месец ще е на 6 месеца,ще може ли да я носи,да не и е голяма ,че после ще се застуди и няма да е за рокля Rolling Eyes
Tzvetche,честито ви зъбче и повече да не падате от никъде Peace
Алегория,вие пък два..на веднъж...представям си колко е крив Теди Shocked
Виж целия пост
# 199
Привет момичета,
честити месечинки на порасналите "каки"   bouquet

днес наистина само по МОЛовете бе спасението, за утре дано да познаят за хубавото време и да се разходим в Борисовата.
Надявам се сега тати като свали другите части на количката - да можем утре да сме без коша, че вече ни е малък. Че иначе без кръст оставам с това кенгуро.

Амбишъс, баткото ходи на ясла, но от 1г.и 10 мес., а каката, понеже е родена януари и тогава бях прехвърлила майчинството на баба й в Стара Загора - тръгна директно на 2г и 9 мес. в 1ва група на градината. Не мога да се оплача - и при двамата попаднахме на готини учителки и не са плакали, дори с желание ходеха, но сега малкият ми е много малък още - септември ще сме на 1г. и 1 месец и ... на всичкото отгоре нали промениха закона и като го запиша съм длъжна да се върна на работа, а ако го класират и не го запиша - му се губи мястото. При големите поне не бе такава лудница като сега.
Но да видим първо дали и къде ще го приемат, че то са си големи страсти и покрай това - таткото спа две вечер предразличните ясли и пак само в едната сме с някакъв шанс.  ooooh!

Тина - и аз съм за по-голямото - като се водя по моя дивак де - на 5 мес. бяхме 70 см., а то 68-74 е размер за 6-9.
Вчера пуснах поръчка за дрешки, но тъй като за първи път поръчвам от асда, поръчах са една блузка и дънки за 6-9, всичко останало - за 9-12. Но пък всеки си преценя по детето - за каката поръчвам за 8-9 г /128-135/ 132 см сме вече, но ако трябва да гледам обиколките - е за още по-малкия размер.

Трейси Т - само да споделя - ядохме 3 дни каша, но днес след разходката го пробвах пак с пюре от моркови и картоф и УРА - изяде 7-8 лъжици - този път не го разреждах, анаправо както си е от бурканчето - доста гъсто и  Laughing
Виж целия пост
# 200
Алегория, да са здрави и бели зъбките на Теди.
Дрешки, и аз препоръчвам на Тина да вземе по - големи.
И моля, някой да дойде и да каже на моето диване да се спре за малко.

Така както го е подхванала, след месец ми остава да се разчтича из апартамента.
А кога беше малко бебе и само спеше  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 201
Охооо, гледам тук нова любовна двойка се заформя, а? Какво чувам - Кати и Теди...? Ха, тогава да им е честито на Александра и Алегория ...  Laughing Laughing Laughing

Алегория, на Софи също й изникнаха две зъбчета наведнъж, долните две.  Laughing Вече се виждат и доста дращят  Laughing

Тинче, май в такъв случай е по-добре да вземеш по-малкия размер рокличка, че иначе кога ще го носи детето?! За лятото по-малкото ще й бъде по-добре. Много е сладко сукманчето.  Simple Smile

Аз също имам въпрос относно захранването с месни пюрета. Накупих днес разни пюрета с пуешко месо и се чудя сега какво да правя... newsm78 Колко от пюрето мога да дам като за първи път? Пише че пуешкото месо в пюрето е 8%, тогава мога ли да разделя примерно пюрето на 3 части, като първата е по-малка и така да го давам? И точно това си мислех, което Тина казва, дали мога да давам 3 поредни дни от това пюре и после вече да започна с пуешко през ден?

Виж целия пост
# 202
Ей и аз да се похваля от днес Кубрат стои седнал напълно сам без помощ и без възглавници. nazemiataА от три дни сме му взели проходилка и ходи на заден ход. Joyмного му е весело така стои няколко пъти за по 5-6 мин. защото бързо му омръзва.
Виж целия пост
# 203
Хари, да ти е жива и здрава щерката, мила! Голяма пораснала сладурана  Mr. Green    bouquet И браво за зъбките, дано все така безмълвно растат!

Тинче: а ти някакво чисто месно пюре ли ще вземаш, както някой беше писал,м че имало на Сънвал? Или имаш предвид зеленчуково-месно и от него ще слагаш по няколко лъжички в друго зеленчуково? Не знам дали обясних добре въпроса си  newsm78

Магаре: ние ядохме вече алабаш и много й хареса. Но аз освен карфиол (с картоф) друго от това семейсто - алабаш, броколи, не съм давала само, че много смурдят. Странно даже как съм й дала това на Сънвал карфиол с картоф И БЕЗ да слагам друг зеленчук за вкус, а тя всичко си е яла  Mr. Green Много им е силен мирисът на зелевите, особено на кафриола и на алабаша.  Sick Леле, радвам се, че на Деската й няма нищо. Ние още не се въртим от кръб по корем, ама колкото и да ни е голяма спалнята и да я слагам по средата не смея да я оставям сама, че очаквам всеки момент да ме изненада с обръщане и за беля да вземе да падне. Много ме е страх.  ooooh!

Александра: ее ти пък да й казваме да се спира.  Laughing Признай си, че се кефиш, че така бързо се развива  Wink  Grinning

Хариела: хаха, задала моите въпроси, четем си мислите Laughing Май вече отговориха, че може да даваш първо всеки ден, после през ден. Май си зависи от личните ни убеждения и притеснения... Иначе и аз точно питам Тинчето за смесването на чисто месо със зеленчуково или смесване на малко готово месно-зеленчуково с друго зеленчуково  newsm78

Честито сватосване на Алегория и Александра  Joy  bouquet
Виж целия пост
# 204
Благодарим ви ще ви поканим на сватбата със сватята   bouquet
Хари мила - аз дадох половин бурканче първия път, после пропуск един ден (хвърлих бурканчето), после на третия ден цяло бурканче и така пак през ден.
Бях ви писала с проблема за разделяне на бурканчетата, след като се яде през ден! Ако имаше как щеше да е лесно, ама при всички положения първия път заминава на кино. Иначе в началото само 8 % се дават до колкото знам и може и цялото защото не е много месото, ама аз дадох за всеки случай половинка първия път. Иначе са малки тея дето аз ги взех на Гербер са 130 грама, за никъде просто. После си дояждаме с друго  Mr. Green
Дано съм ти била полезна
Виж целия пост
# 205
Момичета, знаете ли от къде да вляза в продавалника ?
tina1801 , много е сладко, но за размера зависи и от размера на госпожичката. Мисля, че от 6-12 е по-удачно, за да си я обличат лятото. Като гледам Ники носи дрешки, на който пише доста по- големи възрасти от неговата и му стават.
Виж целия пост
# 206
Момичета, знаете ли от къде да вляза в продавалника ?

В какъв смисъл от къде...http://www.prodavalnik.com/ppc/ това ли имаш впредвид?
Виж целия пост
# 207
А като обсъждате местните пюрета да питам - те се дават през ден, май защото на другия ден се дава жълтък. Ако не давате жълтък какъв е проблема да давате всеки ден по малко местно пюре?
И друго - като съм давала на моя бишкоти на Плазмон /безмлечни, безглутенови/, които се оказа, че са с царевично брашно, това значи ли, че съм захранила с царевица или не?
И последно за днес - каква лятна количка бихте препоръчали - колебая се между 2 - това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/8183 и това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4608
Благодаря и лека и безревлива нощ!
Виж целия пост
# 208
Пак аз последно за днес
С две ръце съм за Кенгъро а и стига с това Бертони моля ви сееееее. Пълни болкуци са, дано не обидя някой
Аз съм с Кенгъро и съм много доволна, впредвид цената де!
Месото знам, че претоварва бебето затова се дава през ден. Не само заради жълтъка. Иначе и аз давах такива бисквити и питах в захранващия и ми казаха "да въвела си я" така, че може да се каже, че си  Peace
Айде махам се вечеееееееее
Виж целия пост
# 209
Момичета, знаете ли от къде да вляза в продавалника ?

В какъв смисъл от къде...http://www.prodavalnik.com/ppc/ това ли имаш впредвид?

 Да, мерси. Искам да го разгледам и аз този прочут продавалник Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия