КГБ-94 Клуб на готините баби

  • 42 131
  • 734
# 270
Светле, както става с хлебопекарната? Започна ли да ви меси и пече вкусен хляб?



Вчера ходих до сервиза ,за да си я взема,но ми казаха че не могат да я поправят и ми издадоха бележка за нова хлебопекарна,защото била още в гаранция.И в срок до 5 дни трябва да отида от Метро да си взема новата хлебопекарна.


Наде,честит ти рожденик.
Виж целия пост
# 271
Aide Tan4e , vzimam te. 6te opavame stroini snagi pod palmite. Taman i sezona skoro zapo4va.
Виж целия пост
# 272

 Да се разпиша,докато мога,че преди малко тъкмо ви изчетох и щях да пиша и ми изчезна нета.

Наде, честито ти рожденик! Да ти е жив и здрав, винаги с пълен портфейл и много да те обича



Жабче и аз съм за под палмите,амааааа... При нас дето вали сняг,ами е на такива огромни парцали,че за 15 мин побеля.
За сега ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ
Виж целия пост
# 273
Момичета,много ви благодаря за поздравите и пожеланиата към моя съпруг.
Фурийче,Шпунц,Дидиа,Жабка,Танита,Гъбка,Арита,Мери,Георгена,Светле,Янче Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 274
Наде,честит рожден ден на съпруга ти!Да е жив и здрав,да е много щастлив и да е винаги до теб!
за теб-
Виж целия пост
# 275
Надя, честит рожден ден на съпруга ти! Да е жив и здрав и да се обичате!

Сега си идвам и от вратата - тук. През деня не съм на моето работно място и не мога даже да поглеждам. Сега ще сложа да топля манджата и сядаме да хапнем.  До после.

Жабче, и аз искам !!!!!  grinning039

Я Laughingжке, защо ме изпреварваш
Виж целия пост
# 276
                      Ей,не ме забравяйте -за под палмите,а може и на клоните  Mr. Green И аз сега се връщам и веднага при вас.И аз си имам манджичка от сутринта и ще я стопля на бързо и се пласирам пред ТВ-то да гледам Любовта. Laughing
Виж целия пост
# 277
Сега прочетох за Калинчо - боже колко мъка за майката и жалко за младия живот.
 Бог да прости детето Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose и бог да даде кураж на Соня да преживее голямата мъка.
Виж целия пост
# 278
Яжка,Римар сърдечно благодаря за поздравите и пожеланията към съпруга Hug Hug Hug  love001
Виж целия пост
# 279
Надка, честит рожден ден на съпруга ти!!!Много здраве, щастие и много да се обичате!!!



За теб  

Нещо не ми е добре и заминавам да си лягам.  Mr. Green
Сладки сънища ви желая!
Виж целия пост
# 280
Да се разпиша преди да съм заспала.Днес се събирахме с колектива да отпразнуваме предстоящия празник.Хапнахме,пийнахме,тропнахме няколко хорца и се прибрахме.Навън е побеляло и вали ли вали.И мен ми омръзна зимата,та ще се закача на клона до Дидия.
Наде,да ти е жив и здрав съпруга.Много да те обича и на ръце да те носи.

Джейда,дръж се,никакви болести!
Танче,страшното вече е минало,утре съвсем няма да го познаеш,а след седмица даже и ще тича юначето.
Виж целия пост
# 281
Джейда,Мими сърдечно ви благодаря Hug Hug Hug newsm51
Виж целия пост
# 282
Светле, каква марка беше твоята хлебопекарна?
Момичета, събирам информация за такава машинка -
и моят мъж го хвана мерака за топъл и ароматен хляб,
така че в скоро време може да се похваля и да се присъединя
към групата на домашното хлебопроизводство.
А при нас вали дъжд и е много неприятно временце.
Виж целия пост
# 283
Наде, честит рожден ден на скъпия.
Да е здрав, прав и много да се слушате.   bouquet
Танита, добре че са го хванали навреме и са го оперирали  внука.
С Ани патихме така с апендисит. Няколко пъти като малка я заболи и личната веднага ни прати в Пирогов. Там я оставяха само за наблюдение, не бързаха да я режат. Имахме познати доктори и все казваха - дано да се размине. Та детето си изкарваше като купон в детското/и гадже си хващахме/  Mr. Green и след седмица я изписваха. Все ги молех да я резнат, да не се обостри на почивка и да я режат по спешност, но отказваха.
Аз чак сега, защото  Пламен я доведе след снимки на Иван и Андрей и до сега гледа д-р Хаус.
Днес във вестник Монитор четох за Калин и семинарията. Имало и други 2 момчета болни.
Каква ли инфекция се е развила там и от какво? http://www.monitor.bg/article?id=235123
Виж целия пост
# 284
 Току що изпекох един хляб. Този път с прясна мая. Стана душичка,ароматен и огромен.Утре ще излизам рано и сега го направих за сандвичи за закуската.Но аз не ям хляб,за мен е само аромата.
  И аз прочетох.Жалко за момчето и срам за здравеопазването.http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=402439
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия