КГБ-94 Клуб на готините баби

  • 42 131
  • 734
# 330
Добър ден, да седна и аз малко Rolling Eyes


Сега се връщам.Вчера отгоре отгоре прегледахме гардеробите и на бърза ръка се напълниха няколко грамадни плика.В един от моловете до нас има станция където доброволци 24  часа приемат неща за нуждаещите се и хората отдавна свикнаха излишните неща да се предават там-дрехи,кухненски прибори и уреди  ,храна,,дори мебели, с други думи всичко за което можеш да си помислиш.От едната страна спираш колата и разтоварваш,от другата чакат хора Tired Face


А навън днес е една жега трябваше да пускам климатика на колата,за утре обещават не жега а пещ,а миналата седмица послучай любимия празник на децата се лееше като из ведро. smile3514
В края на месеца е Песах(пасха) и много вече са започнали основно почистване.Номера тука е след като всяко ъгълче на дома блесне от чистота,започва такава пясъчна буря , не е за разправяне #Cussing out Sick #Cussing out

Уха,то станало вече обяд newsm78
Да тичам да приготвя нещо допълнително към вчерашните остатъци че големия внук ощемалко ще се върне от училище.

Пожелавам ви приятен ден  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 331
                  Привет и от мен!Ние с дедито се поразходихме из пазарите,пихме кафе,ноооо...навън слънцето само лъже. Laughing Свети,ама не топли и хич не е за разходки.Сега се кротвам пред ТВ-то да довърша плетивата,че най-после купих и копченца. Laughing
                  Приятен и спокоен почивен ден,че тръстиката ни чака утре! Laughing
Виж целия пост
# 332
Айша, и аз не съм много наясно с "лимонките", както ги кръсти Мимито.
Намерих ги тези диети в нета и реших да пробвам.
Доколкото схванах, при тази с увеличаващите се чаши вода и лимон,
цялото количество се изпива сутрин на гладно, а след това се храниш
без някакви специални изисквания - е, предполагам, че като при всяка диета,
храненето трябва да е в разумни граници по отношение на калории и количество.
Аз започнах тази с увеличаващите се чаши лимон точно заради занижените изисквания
за храненето през деня, ама си е зор да изпиеш толкова много кисела вода сутрин на гладно   Sick  Mr. Green  Sick  Mr. Green
Другата пък не е толкова кисела и е само за една седмица, но с подбрана храна -
трудно ми е да си приготвям специално меню.
Хайде да видим дали ще има ефект - то какви ли не диети вече съм пробвала  hahaha  hahaha  hahaha
Виж целия пост
# 333
Прибрах се от квартирантките. Парите заминаха директно в сметката на Транскарт, нали плащам всичко с нея. На връщане срещнах Пламен и ходихме малко на пазар, да донесе тежките работи с колата. Направих се на домакиня и спретнах бисквитена торта с крем на д-р Йоткер.
Каролин, много хубаво е да имате места за стари, ненужни неща. В София ги оставяме до кофите и бездомните кучета и циганите ги разхвърлят. Та мръсотията става все по-голяма.
Може и да си писала - кога са почивните дни при вас?
А как завиждам за топлото време.
Георгена, аз толкова кисела вода няма да мога да изпия сутрин. Докато стигна до работата - май трябва памперс да си купувам. Иначе, ако е разпределено през деня, няма проблеми в работата.
За сега ще си карам с лунната един път седмично, поне да се прочистя. То кг. явно няма да падат.  Mr. Green
Виж целия пост
# 334
 Малеее, цели 4 часа никой не е писал!
Аз си изпратих русенеца,после Мелчето седна,че сега дойде и моят ред.
Днес беше много топло. Но като слушам пак дават снегове и студове.Уж Великден иде, пък пролетта я няма.
Иначе ние си се гледаме с Анжелка. Тя ми е много интересна. Днес седнала на гърнето и си приказва сама:" Все ще пишам! Ама това пишано все при мене идва и после трябва да го изпишвам!"  hahahaВечерта си говори с баща си и му казва:" Тате,говори с другия, силния си глас,че не те чувам!" Joy И все такива ги ръси - не знае човек кога как ще реагира.Следобяд мама й дала близалка,но изрично я предупреди да я смучи,а не да гризка. Да ама тя си гризва от нея и с едно невинно изражение обяснява: " Нали се разбрахме после да си измия зъбките! Тогава какво пречи,че си гризвам!Не бой се,мамо,аз сама ще си ги измия!" И все от този род!
Сега ви казвам ЛЕКА НОЩ, че пак отстъпвам комп.
Виж целия пост
# 335
Янке, като малки са най-интересни. Имат доста попадения. Сега съжалявам, че не съм  записвала бисерите на Ани.
Виж целия пост
# 336
   Днес пак се видяхме с Вики.Наистина ,за малко но аз съм щастлива.Купих и едни дребни фигури-диви животни и сега и ги дадох.Тя ги познава от детските филмчета,та ги подредихме в редичка.После им сипа храна от една каничка в една чинийка,ядоха и ги сложихме да спинкат на една кърпа.И тя легна да спи./това докато Еми простря пране/
   Може да ви се струва неестествено и смешно,но това е! По-добре е от преди.Надявам се,да има промяна към по-добро.Дано дойде време,когато ще ми я оставят.Дано!
Виж целия пост
# 337
Яге, постепенно ще се увеличат срещите ви с Вики. Засега поддържай разни интересни работи.
Като идва всеки път да има изненада, нещо ново. Тя расте и ще започне да идва и сама.
Да не би майка й да се притеснява да не ти пречат като я оставя при тебе? Ако вижда, че си работиш в стаята да мисли, че детето ще пречи.
Виж целия пост
# 338
Каролайн, имам питане  newsm78
Планираме децата да дойдат в Израел някъде към 20 март.
Нали знаеш, че предстои лечение за Виктория.
Та като спомена за пещи, малко се постреснах.
Би ли дала инфо, нещо прогноза за време  newsm78 знам ли.
Били са там, но през зимата, за Коледа. Тогава беше като нашата късна  пролет.
Виж целия пост
# 339
Здравейте момичета.

Честит  8 - ми март
Бъдете най-щастливите,обичани и желани жени.Весел празник

Виж целия пост
# 340
МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
ДА СМЕ ЗДРАВИ, КРАСИВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ ЖЕНИ!


Внука ми е добре, даже бягал из коридора на отделението, от което аз настръхвам! За такава операция престоя в болница бил пет дни. Така, че и утре ще е там. Опериращия му лекар, дори и да не е дежурен идвал да си види пациентите, днес също .

Доста късно се прибрах /към 20 часа/от дамското- роднинско парти в другия край на града. Изкарахме си чудесно. Имаше песни, вицове, братовчедката ми ни беше направила портрети, сравнявайки ни с известни актриси, аз съм София Лорен, а дядо Стефчо е Карло Понти. Joy Евентуални любовници ми са Марчело Мастрояни-реално, и папата-виртуално, заради каноните, Бог да ги прости и двамата! Обаче, аз мълча, дума не продумвам за личния си живот! Имаше Катрин Деньов, /съперницата ми,  има дъщеря от Марчело/, имаше Мерил Стрийп, Клаудия Кардинале, Джина Лолобриджида, а по младите- Пенелопе Круз, Джулия Робъртс, Паризи.....
Обещахме си да не чакаме другия осми март, за да се съберем  отново, да видим какви ще ги подредим! newsm78

ЛЕКА НОЩ!



       newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

        Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

         Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Виж целия пост
# 341

Бъди жена благословена
с любов и нежност надарена
с усмивка вечно озарена
и с много радост наградена
бъди винаги добра
бъди цвете,светлина
бъди топъл скут и вяра
бъди ХУБАВА ЖЕНА!
Виж целия пост
# 342
Да се включа и аз към нощните пожелания.
Ето ви най-напред едно романтично кафе:
http://www.youtube.com/watch?v=j2pXNPI_Y54&feature=related

и поздравления от мен за празника:
http://www.youtube.com/watch?v=P04cRY_ogUY&feature=related

с пожелания за прекрасен ден и добро настроение:
http://www.youtube.com/watch?v=ysArMYfHXCY&feature=related
Виж целия пост
# 343

Добро утро прекрасни дами!!! newsm51

Тук никой ли не спи вче? newsm78 
Закуската и кафето моля,  bowuu че предстой дълга седмица!  Laughing



Честит осми март, скъпи дами!!!Бъдете весели, щастливи, много обичани и глезени!!!





Аз тръгвам за работа!  Sunglasses
Лек ден момичета! Весело изкарване на празника!!! И много прекрасни емоций!!!

Виж целия пост
# 344
Здравейте, мили момичета!
Ето ме и мен. Наложи ми се да отсъствам от София за известно време, но вече съм на линия.
Хайде, едно  кафенце и от мен.


Честит 8 март! Желая на всички много здраве, защото то е най-важното, да обичат и да бъдат обичани.   




Винаги издигнати на пиедестал от своите любими хора.


 * * *

Колко си хубава!
Господи,
колко си хубава!

Колко са хубави ръцете ти.
И нозете ти колко са хубави.
И очите ти колко са хубави.
И косите ти колко са хубави.

Не се измъчвай повече - обичай ме!
Не се щади - обичай ме!
Обичай ме
със истинската сила на ръцете си,
нозете си, очите си - със цялото
изящество на техните движения.
Повярвай ми завинаги - и никога
ти няма да си глупава - обичай ме!
И да си зла - обичай ме!
Обичай ме!

По улиците, след това по стълбите,
особено по стълбите си хубава.
Със дрехи и без дрехи, непрекъснато
си хубава... Най-хубава си в стаята.
Във тъмното, когато си със гребена.
И гребенът потъва във косите ти.
Косите ти са пълни с електричество -
докосна ли ги, ще засветя в тъмното.
Наистина си хубава - повярвай ми.
И се старай до края да си хубава.
Не толкова за мене - а за себе си,
за дърветата, прозорците и хората.
Не разрушавай бързо красотата си
с ревниви подозрения - прощавай ми
внезапните пропадания някъде -
не прекалявай, моля те, с цигарите.
Не ме изгубвай никога - откривай ме,
изпълвай ме с детинско изумление.
Отново да се уверя в ръцете ти,
в нозете ти, в очите ти... Обичай ме.
Как искам да те задържа завинаги.
Да те обичам винаги -
завинаги.
И колко ми е невъзможно... Колко си
ти пясъчна... И, моля те, не казвай ми,
че искаш да ме задържиш завинаги,
за да ме обичаш винаги,
завинаги.
Колко си хубава!
Господи,
колко си хубава!

Колко са хубави ръцете ти.
И нозете ти колко са хубави.
И очите ти колко са хубави.
И косите ти колко са хубави.

Колко си хубава!
Господи,
Колко си истинска.

 
Христо Фотев


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия