КГБ-94 Клуб на готините баби

  • 42 131
  • 734
# 360

Арита много щастие и здраве за  дъщеря ти!
 Днес много хора са се сетили за мен и телефона непрекъснато звъни. Sunglasses
 Снощи се прибрахме от село.
 Положението е плачевно и се прибрах със свито сърце.
 Стари хора по зле и от малки деца.
 Занесах лекарства и майка е по добре,но баща ми изигра големи театри...
 Жаки,Тайне,Добче благодаря за поздравите и че не сте ни забравили.
 Танита радвам се ,че малък Стефчо е попаднал на добър хирург и че вече е добре. Peace
 За безсъвестните доктори срам и позор...
Виж целия пост
# 361
Arita , da e jiva , zdrava , 6tastliva i obi4ana da6teria ti. Hubav dvoen praznik!                                                     S Krasi govorihme sutrinta i kaza , 4e i pri nas imalo sniag i edvam e oti6al na rabota. Taman i tam sa se vidiali v 4udenka - da vidiat 6to e to sniag po palmite. Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Честит рожден ден на дъщеря ти Арита.Да е жива, здрава и щастлива






Хули
, извинявай че  не ти отговорих по рано,сутринта само влезнах за да ви поздравя с празника, без да чета Embarassed


Сега се връщам от пещта #Cussing outКлиматика на колата само ми помогна да не припадна докато шофирах.Казаха че ще бъде 35 гр но май се е доста повече.
Какво да ти кажа за времето newsm78.Мартенска му шантава работа.Миналата седмица бяха проливни дъждове, но като нищо могат пак да се върнат. Около Песах (нашия великден)като по заповед всяка година има пясъчни бури.Обезателно нека дъщеря ти да си вземат и малко летни дрехи.Пуловери и дебели якета са излишни (аз тази зима още не съм облякла шлифер,да не говоря за палта) Mr. GreenПо едно тънко якенце и жилетка и тънки блузи с дълъг ръкав са абсолютно достатъчни.Нека се договорим 3-4 дни преди да отпътуват да проверя какви са прогнозите Hug


Виж целия пост
# 363
Честит Празник,мили майки и баби !Бъдете здрави,бъдете щастливи и винаги обичани.

Арита,честит рожден ден на дъщеря ти!Много,много щастие и желая!

Благодаря на всички Ви, за поздравите. Hug Hug Hug

Тайна,Жаки,Доби,Юле Hug  bouquet Hug


Сега ще Ви чета,че имам доста за наваксване.Днес наобяд ни освободиха от работа и ще използвам времето за мързелуване из форума. Joy
Виж целия пост
# 364
Честит 8-ми март!!!
Много здраве,късмет и успехи !!!


Арита,честит рожден ден на дъщеря ти!
Много здраве, успехи и любов!

Виж целия пост
# 365
'ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛИ ДАМИ! Да ви поздравя с един акростих:

 Образ на жена. Излъчване. Безмълвност. Красота.

 Сияние. И необхватност. Разгърнати ухания.

 Мистичен ключов знак от дълъг нотопис за любовта.

 Излята същност. Съвършенство и хармония...

 Магия тайнствена. Акорд. И ... трепет на Вселена.

 Адажио и скерцо. Мелодия на утринна соната.

 Ритмичност. Докосване на сетива. Със дъх творена.

 Тя е живот в живота! ... Дар божи на Земята!


Арита,честито ти рожденичка! Да ти е жива и здрава и винаги да ви носи радост!

      
Виж целия пост
# 366
Честит празник




Арита, честито на момичето на мама   bouquet
Каролайн, благодара ти много. Като дойде време да отпътуват, ще се обадя.
Виж целия пост
# 367
Честит празник на всички, които празнуват днес!

Прекрасни мигове ви пожелавам!



Но времето тук е отврат днес Sad
Виж целия пост
# 368
Мери,Ирен,Марина,радвам се,че Ви виждам. Hug Hug Hug
Ще пиша малко и ще публикувам,че компа се самоизключва и губя написаното.После ще добавям.Ама го измислих,че ми писна да му чакам кефа. hahaha
То забравих какво ще пиша вече. Mr. Green
Каролин,давай малко топлина насам,че зимата се върна с пълна сила.При нас побеля и натрупа.
Жабче,нека усетят по Испанско как е,когато има сняг.Поздрави на Краси.
Шпунц,съчувствам ти. HugНа кого човек по напред да отдаде внимание,а старците това търсят.Ако имаше кой да ни отменя,нямаше да е така тежко.
Яжка,радвам се за теб и Вики.Капка по капка-вир.Дано да съберете язовир. Praynig

Три пъти с редакции и стана работата. hahahaАЙ,ши му съй на компа ,я. hahaha hahaha hahahaШи ма мъчи само. Mr. Green
Виж целия пост
# 369
Арита честит празник на дъщеря ти!!!
Върви по пътя на живота,
обсипан с рози и цветя
и нека всяка твоя мисъл
бъде сбъдната мечта!




Хайде да почерпя за празника!
 Наздраве!



Виж целия пост
# 370
Как се разрешава финансовата криза Simple Smile

Месец Август.
В едно малко градче на брега на Черно море валял проливен дъжд и  градчето изглеждало пусто.Жителите били не много но всички имали дългове и живеели на кредит.
В този дъждовен ден в града пристига много богат руснак и отива в единствения хотел да си търси стая. Той остава на хотелиера банкнота от 100 евро и започва да обикаля стаите една по една. В това време хотелиера грабва банкнотата и отива при месаря да си плати дълга.Месарят пък от своя страна плаща  дълга си на свинаря, а свинаря  тича при търговеца на фураж.Последният веднага отива при местната проститутка, която го  е обслужвала на вересия, заради тежката финансова криза.Проститутката веднага тича в хотела ,за да плати  за стаите които е наемала за клиентите си по време на кризата.


В този момент богаташа се завръща от обиколката си из хотела и тъй като никоя стая   не му е допаднала си взема обратно капарото от 100 евро и напуска градчето.


Никой не печели от посещението на богаташа, но всички са доволни, че са се издължили един на друг и затова гледат с оптимизъм в бъдещето.
Виж целия пост
# 371
Честит Осми март мили дами!
Бъдете нежни и красиви,
възторжени и вдъхновени!
Съхранете женствеността
и лъчезарието си!
Обичайте и бъдете обичани,
желани и ценени!



Господ нямал работа веднъж...
Гребнал с шепата си глина
и създал случайно мъж,
дал му сила, после име...
Дал му вълчи апетит,
малко ум - да си играе
и (в почти завършен вид)
запокитил го във Рая.
Там Мъжът си заживял
като баровец охолно,
но веднъж насън видял
Нещо приказно и волно -
с дълги слънчеви коси,
със усмивката на ангел,
с хубав задник и гърди...
Истинска небесна манна!
След Съня си залинял,
заскучал Мъжът във Рая
и отчаяно към Бог
се обърнал най-накрая:
"Татко мой, сънувах Нещо...
Знаеш ли какво сънувах?
Беше топло, не...ГОРЕЩО!,
с него в облаците плувах...
Беше с бляскави бедра,
със гърди - два сочни плода...
Нямам сън и смях сега,
и да ям дори не мога..."
Господ се развеселил,
бил е пак на кеф навярно...
И в съвсем библейски стил
отговорил :
"Харно, харно..."
От реброто на Мъжа
сън реален му изваял,
оцветил го със дъга,
дал му берекет от Рая,
кръстил го(съня) Жена
и (от щедрост поувлечен)
пуснал Разум на Съня...
Тука Господ сбъркал вече...


Арита, честит рожден ден на дъщеря ти! Пожелавам и много здраве, щастие и сбъднати мечти!


Виж целия пост
# 372
Няма ме във виртуалното черпане,но с удоволствие Ви казвам: Наздраве !

Каролин,дай Боже повече оптимизъм в бъдещето.
Диди,А дали е сбъркал Господ? Thinking
Виж целия пост
# 373
Честит празник на всички мами и баби!

Арита, честита ти рожденничка! Да е здрава, щастлива и обичана!

Сега се прибирам, бързам да се отчета тук и слагам манджата на котлона. Гроги съм. Естествено си откарахме работния ден в пълна пала до 18ч. Някои още останаха да се правят на работни, но аз си тръгнах. Нямам мераци да се показвам някому.
Виж целия пост
# 374
Честит празник на всички майки и баби с пожелания за здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Арита, да е жива и здрава дъщерята!   bouquet
Фурия, наздраве и от мене. Както съм сама - направо съм си  виритуална пияница.
Жабке, много ми се иска да видя на снимка сняг по палмите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия