Георги на мама Пилето е МАЙско щастие на мама милото!

  • 35 863
  • 739
# 390
Ееее, Миме, да ти е жива и здрава Ема и много да ви радва!!!
Бързо да се възстановиш и да се прибирате вкъщи!
/ставам за врачка с тези мои сънища, а?/

Даниеле, честито християнче!
Гледах btv, онзи ден, ама не можах да ви видя, така че давай снимки!


Ели, кураж!

Нанчи, и аз не съм разбрала за галерията ти newsm78

Люси, чакаме снимки  Hug.
Виж целия пост
# 391
Миме честито и от мен!Много щастие с новото попълнение!
Виж целия пост
# 392
Ами аз съм го споменавала много пъти, ама защо така не се е разбрало не знам.  На Дени й писах на лични, че да не оспамвам темата, но по принцип става дума за галерия Париж. Сайтът е в профила ми.

Заповядайте на малко културно мероприятие  Mr. Green , тъкмо ще се видим на живо.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 393
Нанчи, много е хубав сайта на галерията ви, не разгледах абсолютно всичко, но е много естетически издържан, както и галерията ви. Представих си, че е много интересно да контактуваш с толкова творци и да се срещаш постоянно с различни хора.
И да си дойда на болната тема, че от събота Румен е болен, започна от следобяда да вдига висока температура, даваме температуропонижаващи и витамини с временен ефект. Днес след дълго чакане в претъпкания коридор на поликниниката, в който и течение ставаше, лекарката каза, че е вирусна ангина. Сливиците не са възпалени, но гърлото е силно зачервено и дори тя ми показа как на едно място имаше нещо като афтичка с бял връх. Това май херпесна ангина се води. Сега се пробваме с тантум верде, хомеожен и витамини, дано да се размине антибиотикът.
Знаете ли някакви народни лекове, които помагат в такива случаи - чувала съм за обтриване на гърлото и такива неща, но лекарката не ми каза, аз не съм пробвала и не знам дали е хубаво да се прави такова нещо. Но е ясно, че докато не се махне гнойта, ще има температура Rolling Eyes
Виж целия пост
# 394
Bubble,дано се разминете с АБ Praynig
Люси,прави на Тери компреси с извара на гърлото и при тях помагат.http://www.monitor.bg/article?id=184319
Във форума на "Часът на мама"  където списва хомеопата Михайлов е описано всичко подробно.

Нанчи,аз пък знам за галерията,ама пусто сте ми далеко Crazy

Добре дошла на Ема!Желая й здраве и късмет!Миме,бързо да се възстановиш! Laughing

Шуши,ти си се свършила бе жена ShockedИзглеждаш страхотно!

Гледах Никола страхотен е!То с този генетичен материал от майка си няма как да е Grinning
По този повод Георги вика на Божидара"Не си толкова хубава,че да си позволиш да си мързелива"
Имарова,сега ще ходим в Плевен на УНГ и ако не дай Боже ми се потвърдят съмненията ще ми удариш едно рамо къде в Сф да я водя снаха ти.

Хубав ден от мен!!
Виж целия пост
# 395
Миме, Честито! Да е жива и здрава Ема, само радост да ви носи!
 Сисе, кажи на Георги, че в очите на "свекърва си", дъщеря му е най-хубавото слънце. И по тази причина може да си позволи да е мързелива. Аз ще се заема синковецът ми да е научен, че работата трябва да е само удоволствие за жена му, а не необходимост Simple Smile И изобщо как е решил да подценява генетичния ви материал? Но човек никога не оценява навреме, какво притежава.
 Относно докторите се надявам да не се стига да ви "удрям рамо". Дано съмненията да са ти напразни. Но винаги може да разчиташ на помощ и съдействие от моя страна. Целувам принцесите ти и чакам хубави новини от теб.
 Бабъл, аз лично не бих ти препоръчала никакво третиране на гърлото, директно. Особено щом е само зачервено. Дано Румен скоро да оздравее и да не мислите за болести.
Виж целия пост
# 396
Привет!

Бабъл при нас успешно действа компреса с извара, даже вчера Траяна беше с такъв , защото й беше възпалено гърлото и вдигна температура. Лекувах й на Валери нещо като пневмония с този компрес и живна видимо след първия 8 часов курс.

Ето и обещаните снимки на Траяна http://lusmar.snimka.bg/children/trayana-2010g.487565

Любе пиши как си?  Hug
Виж целия пост
# 397
Бабълче, благодаря ти за хубавите думи. За съжаление не е толкова романтично, колкото го описваш, защото художниците са интересни хора, но и много големи чешити. Винаги трябва да се внимава как се говори с тях, защото повечето са болезнено чувствителни и лесно обидчиви. Но творците са така, иначе нямаше да могат да творят. Все пак средата наистина е интересна и различна, не мога да го отрека. Дано вече да сте се оправили здравословно.  Hug

Люсил, голяма мадама станала твойта госпожичка  Heart Eyes

Остава само един работен ден, целувкииии  Flutter


Виж целия пост
# 398
Люси,добре съм,оправям се бавно и славно,но просто ми трябва време за да живна съвсем...Не пиша,щото няма какво-лежа,гледам филми,хортуваме си с мъжО,че и той нещо сдаде багажа и сега е в болнични и на инжекции.....децата поне са здрави и ходят на ДГ.....та нищо ново  не се е случило,че да го опиша.
Тери е супер фотогенична,всеки път и се радвам как професионално стои пред камерата. Peace
Нанчи,разбирам напълно какво имаш придвид-общувала съм доста с хора на изкуството и знам,че повечето са в съвсем друг свят....и на друга честотота.
Сисе,да го "насмоташ" сеньора,дето така говори за щерката-ако не я харесва-веднага я взимаме.........А,дано да не се потвърдят съмненията и ти и да не се налага да ходите до София-или поне не по такъв повод Praynig
Бъбълче,как е Румен?Дано вече да сте забравили за болестите Praynig
Виж целия пост
# 399
Траяна е много сладка особено ъсс зайчето  Heart Eyes
За съжаление заради смяната на времето,се успахме и видяхме само финалните надписи на По-по-най,ако някой има запис,снимка да покаже  Peace

Люба кажи как си  Hug

не знам колко време можеше да редактираш постовете си?
Бабъл радвам се,че Румен е по-добре..
Жули беше малко хремава ,но вече е добре и ще ходи на градина..
Виж целия пост
# 400
Мимозка, любопитството ми вече е почти удовлетворено, след едногодишно чакане на снимки от къщата Wink Сега наред е дворът Hug Много са красиви, личи си, че дизайнери са се трудили.
Благодаря, че питате за нас  Hug Да не чува дявола, от вчера Румен няма температура. След като три нощи подред се будеше с температура и давахме лекарства, снощи вече нямаше. Още вчера спря да вдига, вечерта стана 39 градуса, но беше бодър горе долу и дори искаше да яде за разлика от предишните дни, не дадох сироп и о, чудо, температурата взе че спадна сама Simple Smile
Естествено, днес е много по-палав, ама няма начин.
Тери наистина много добре излиза на снимки, винаги е спокойна и усмихната. Всички снимки на дечицата са радост за окото.
Виж целия пост
# 401
Здравейте!
Днес няма да ви лъжа, но ако някой спретне хубава лъжа, няма да е лошо!  Wink

Къде гледате снимки от къщата на Мимоза!?  Flutter Аз пак нещо съм не доразбрала ли?

Тери наистина е много мила с това зайче!  Heart Eyes

П.П. ооо сега се светнах.... имало е линк и вече го няма.... кой видял - видял, кой спал-спал  Joy
Виж целия пост
# 402
Здравейте и от мен в позамрялата ни темичка!
Днес като последен работен ден и за мен такъв с компютър искам да пожелая на всички ви Весел празник!
Най- пухкавите и сладки козунаци (за решилите да пробват това изкуство  Heart Eyes), най-шарените и здрави яйца и румени бузки на мъниците ни!

Ние ще ходиме към гр.Септември малко да смениме обстановката и въздуха. Мариса да покара колело на воля из двора, да види животните там, а за нас яко чистене и готвене, но нищо това не ми пречи, важното е че там печката е с вентилатор и стават супер козунаци  Mr. Green, но пък и сериозно обмислям възможността да си взема хлебопекарната  Embarassed

Болничките да оздравяват и да забравят за болестите вече! Радвам се, че Жули е добре и на детска и че Румен също е преборил температурата. Люба само така лежи и почивай - полага ти се!
И аз съм на мнение, че Траяна е супер фотогенична и поне два пъти прехвърлих албумчето ви.  Blush
Да направите снимки на мъниците и да показвате после  Praynig
Весели празници момичета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
..
Виж целия пост
# 404
Явявам се по заповед на щуката  Laughing
Добре че ме покани, че пак щях да изтърва! Аз тези снимки си ги имам дори на компа, но бялата спалня на Жули не бях виждала. Разкош! Искаме още!  smile3535
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия