Февруари не остана, ха дано не ме преноси много мама!

  • 18 807
  • 605
# 525
Това все пак са приблизителни цифри. Давайте на детето да яде колкото иска. Няма да го оставите да крещи от глад, ако си е изяло дажбата или е огладняло след час и половина, вместо след два, я! Peace
Виж целия пост
# 526

Разни бебета - разни идеали. Joy

Ей това много ми харесва! Ще взема да го изплагиатствам и да си го сложа в блога, ако може. Laughing
Виж целия пост
# 527
Въпроса е там, че с това кърмене хич не се разбира колко е дажбата  Crazy !
Виж целия пост
# 528
Star, да правилно си разбрала, 100 мл. общо изцедих.
Xcat, много благодаря, много полезно. Жори, също е около 4 кг. Храненията ни обаче са 6 за денонощие, което ще рече по около 130 мл. Май ще трябва да изцедя още. Star права си, не може да знаем колко приемат от гърдата.
Многи ви благодаря.
Виж целия пост
# 529
Привет и от мен  Hug

Честито бебче на Сузи! Да расте спокойно и ведро!

Ро, и аз се нареждам за нагледното обучение за връзването на слинга. Една приятелка ми уши шал...ама плата не е достатъчно разтеглив според мен; та сега ще си купя с халки и ако благоволи "шефа" да стои в него мисля да си взена и някакво трико за шал, че ми се струва по-удобен все пак  newsm78

Пишките си ги забелват тримата дружно, по мъжки  Mr. Green Акита има доволно количество и при все, че го издържам пръц има на всеки памперс, мисля, че е напълно нормално  Peace За цвят въобще и не се тревожа, особено ако съм прекалила с шоколада, което ми се случва често  Embarassed стават зеленикави;  

Гери, достатъчно е 100мл като количество, но най-вероятно ще изпие много по-малко; колкото да си утоли глада и после ще те чака да си навакса от бара  Mr. Green
Виж целия пост
# 530
Ей това много ми харесва! Ще взема да го изплагиатствам и да си го сложа в блога, ако може. Laughing
Ама, моля ти се, Бръм, заповядай! Joy

Въпроса е там, че с това кърмене хич не се разбира колко е дажбата  Crazy !
Мдааа, проблемът на проблемите за всички кърмачки. Peace
Днес ще изцедя 100 мл с помпа и ще тествам лакомията на малчугана.  Party

Xcat, много благодаря, много полезно. Жори, също е около 4 кг. Храненията ни обаче са 6 за денонощие, което ще рече по около 130 мл. Май ще трябва да изцедя още. Многи ви благодаря.
  bouquet
Виж целия пост
# 531
МЛЕЧЕН КАЛКУЛАТОР

Полезна статия от блогът на БУ !

От колко изцедена кърма се нуждае бебто ми ?

Калкулаторът изчисли, че на моят му трябват 90мл максимум newsm78 !?
Виж целия пост
# 532
Здравейте и от нас!
Силвъри дано не се повтаря повече това.
И на мен много ми се иска да знам колко изяда моето гардже,ама като няма разграфено на гърдите.Все се притеснявам дали и стига това мляко,а и сега като намали акото,още повече се побърквам.Постоянно си върти главичката и яде ръчички.Биберон не иска и да погледне.
Елче аз също не мога да си представя да я оставя да реве,все се носим като е будна.Ето сега баба и ме  е отменила,че реве милата.
Момичета давате ли вит Д?Нашата доки нищо не ми каза,а знам че от 20-тия ден се почва и и звъня но тя не ми вдига нещо!?
Виж целия пост
# 533
Я да ви питам набързо, преди да съм направила някоя глупост - мисля да взема шезлонг или люлка на Фишър Прайс, че с Бубуто ни бяха дали, ама си го взеха. Въпросът ми е: малка люлка за деца до 9 кг., която се люлее, пее и вибрира, или само шезлонг, обаче до 18 кг, който вибрира?
Виж целия пост
# 534

Момичета давате ли вит Д?Нашата доки нищо не ми каза,а знам че от 20-тия ден се почва и и звъня но тя не ми вдига нещо!?

Пухич, нашта педи каза от 25-тия ден да давам.
Виж целия пост
# 535
Здравейте на всички!

Влизам само да ви дам лик към снимките на малкия Алекс.
http://rali13.snimka.bg/children/rali.392813.17664802

Лек ден за сега от мен. Като влезем в някакъв ритъм ще пиша повече.
Виж целия пост
# 536
Момичета давате ли вит Д?Нашата доки нищо не ми каза,а знам че от 20-тия ден се почва и и звъня но тя не ми вдига нещо!?

Аз давам от вчера Вигантол по една капака сутрин преди ядене. На Ясен и Вигантола много му харесва на вкус Crazy. Педиатърката ни го предписа още първия път като дойде и каза да го давам след 20-ти ден.

Опитвам се да спя ама не става през ден и това е. Почвам да ставам неадекватна и със забавени движения ooooh!

И аз много се дразня на времето. Успокоявам се с това, че съвсем скоро предстоят прекрасни топли месеци и няма да се задържаме вкъщи хич.

Шоколадче, аз бих взела това до 18 килограма. Пък ще му пея аз.  Laughing
Виж целия пост
# 537
И на нас казаха от 20ти ден да даваме Вигантол.  Peace

Шоколадче, аз бих предпочела първото шезлонгче. След това ще има други занимания детето вече, а докато е по-малко нека има всички екстри  Wink. Преценката е твоя  Hug.

Имам куп неща да свършвам по институции  ooooh!, дано си уредя превоз днес, за да стане по-бързо.
Виж целия пост
# 538
Нашите пъпчици още не са минали и подозираме какво ли не за тяхната поява,вече са по цялото тяло и май не са бебешко акне. Та ни препоръчаха зехтин /педиатърката/ ,да питам как беше номера с преваряването?

Ника, тук ли си да метнеш малко инфо? Знам,че сме го коментирали,ама не помня...
Иначе сме наддали килце и сме 3,5 см повече  newsm44

Мяуче,златна си !!!! А бе понякога давам и АМ,но не всеки ден,по скоро когато ми се стори ,че иска още и още и й омръзне да цока.Знам,че не е правилно ,но и това ще го махнем....

Друго да питам,биха ни първата ваксина? Дали може да се къпем тази вечер? Аз ще звънна и на педиатърката за всеки случай,ама да ви питам как сте процедирали?

Излизаме, да видя дали не са готови парите от социалното  Sunglasses
Виж целия пост
# 539
Исках да питам мамите, които писаха ,че са давали Биогайа, дали едновременно с него са давали и нещо друго? Аз вчера дадох Биогая, ама тая нощ такъв рев и такова пресвиване и пръцкане, че не издържах и започнах пак да давам и Саб симплекс заедно с Биогая. Дали може да навреди като са и двете?

НЕ може да навреди. Напълно съвместими са. Ама моя съвет е- не ги давай накуп, поне с 15 мин разлика.

Шоко, що така бе, мила? Явно очакваното напрежение у вас се е оправдало. Има и такива периоди, ще отминат  Peace. Относно люлката аз бих взела по- малката. По- интересно ще и е докато е малка, после бързо ще и омръзне и ще има вече други занимания. Пък и екстрата "вибрация" като я знам каква е ooooh!

 Абе, момичета как ги изцеждате тия 100мл, бе? Rolling Eyes smile3501

 МоЙта мома е непредсказуема. Онзи ден цял ден рев, носене на ръце и висене на гърди. Вчера цял ден сън, едва я пробуждах да суче. Днес пак цял ден ми е в ръцете и на циците Tired.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия