Кога ви се махна чертата на корема появила се по време на бременността?

  • 21 653
  • 173
# 30
Още си стои, но няма и два месеца от раждането. Този път си мислех, че изобщо няма да ми се появи, защото се показа чак в осмия месец.
Виж целия пост
# 31
Аз родих преди 4 месеца. ВСе още се вижда, но е доста избледняла!
Виж целия пост
# 32
С първата бременност нямах черта.
С втората се появи след раждането или тогава съм я забеляза, защото е потъмняла доста.Най-интересното е, че не е една черта, а две-едната започва от гърдите до пъпа, а другата-от него надолу т.е. разминават се.Корема ми беше през цялото време крив, така че не се учудвам.
Дано изчезне напълно, доста е избледняла.
Виж целия пост
# 33
3-4 месеца след раждането.
Виж целия пост
# 34
Въобще не ми се появи на мен тазкава черта.
Виж целия пост
# 35
6-7 месеца след раждането.  Peace
Виж целия пост
# 36
Не помня с точност, но мисля, че беше след 1 год. от раждането.
Виж целия пост
# 37
Доста време стоя . Почти девет месеца . след това изчезна напълно .
Виж целия пост
# 38
4-5 месеца след първата ми бременност. Crazy
Сега си стои още някаква бледа линия (от втората ми бременност). Sick Беба е на 10 м. Crossing Arms
Виж целия пост
# 39
с първата бременност имах и се махна след 3-4 месеца,сега нямам.
Виж целия пост
# 40
Минаха 9 месеца от раждането,но още си стои,макар и доста избледняла.
Виж целия пост
# 41
Моята още стои и незнам кога ще изчезне  newsm78
Забравих с първата бременност кога се махна.
Виж целия пост
# 42
Моята беше доста тъмна и изчезна чак 7-8 месеца след раждането.
Виж целия пост
# 43
Към втория месец след раждането.
Виж целия пост
# 44
Моята изчезна 6-7мес. след раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия