) Ще видя някъде по-лесно и ще кача. Той е най-любимият ми( въпреки, че не е с Шах Рук


.Момичета имам една чуденка
,поканиха ни на море мене и детето ,та незнам дали да отидем,притесняваме дългото пътуване и смяната на климата.Вие как бихте постъпили. 


за Ивчо,и на Митето вчера го ощипа нещо /аз мисля че беше малка осичка/ веднага го намазах с алергозан,опитах се а сложа и лед ама не даде,поду се малко но за 2ч спадна,дано и при вас мине бързо,.На нас беше по пръстчето а при вас къде е.
мазах какво ли не но не мина,а през ноща като у сложа памперс дърпа го и реве,на две вечери ме накара да му сваля памперса и да го сложа на гърне и тъка от самосебеси.
,ние имаме още доста път а извървим,докато започне да ми пее
и за вас с Митето.
!
Препоръчани теми