True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 227
  • 730
# 420
Ох, камък ми падна от сърчицето  Party
Виж целия пост
# 421
Ох тоя Люк ми е много любим на мен, голям е сладур.
Пуци, откъде го изрови тази нова дума - Саргазъм hahaha Да не би тази дума да е измислена в чест н Трайкова hahaha
Виж целия пост
# 422
Ох, камък ми падна от сърчицето  Party

Ти да не се припозна  Grinning За кой го помисли?



Ох тоя Люк ми е много любим на мен, голям е сладур.

 smile3521
Виж целия пост
# 423
  bouquet посестримо по неволя!

Вижте на какво попаднах, моля ви се: http://www.urbandictionary.com/define.php?term=skargasmhahaha hahaha hahaha

Превеждам, специално за мисис Нортман (в отплата за снайпера):

Скаргазъм - физическото и емоционално усещане получено при виждането на снимка на Александър Скарсгард; обикновено се придружава от писукания, хипервентилиране, замаяност, въздишки или неспособност да спреш да се усмихваш.
hahaha hahaha
Трайки,сега разбирам кат видиш Алекс що изпадаш в кома. hahaha
Имала си Скаргазъм.
Тара,спами си би,спами ич немай притеснения.
Виж целия пост
# 424
По тази логика трябва да има - Мойергазъм, Манганиегазъм, Патисънгазъм и дали ще се впише Пакуигазъм, макар за последното силно се съмнявам, че ще има последователи Mr. Green По скоро ще има противници на това течение в съвременния актьоро - обсесизъм (обсебване от филмова звезда) от жеснки пол. Даже с оглед на привилегироването на таз' жена да се натиска с видните мъжки екзмпляри, дали началото на тези нови течения в  обсесизма, е по вероятно да има доматена корида с леко гнил характер, изразяваща се в мятане на помидорите върху кратунката на фейопоклонничката Mr. Green
Виж целия пост
# 425
Не бе Беб, Билгазъм е. Mr. Green
Всеки ден получавам и особенно в четвъртък към 22 часа.
Виж целия пост
# 426
Не бе Беб, Билгазъм е. Mr. Green
Всеки ден получавам и особенно в четвъртък към 22 часа.

Е това новодумие направо ме разби, записвам го в речника  Joy
Искам и аз Иъназъм ,ама след 25ти чааак
Виж целия пост
# 427
По тази логика трябва да има - Мойеризъм, Манганиелизъм, Патисънизъм и дали ще се впише
Пакуизъм, макар за последното силно се съмнявам, че ще има последователи Mr. Green По скоро ще има противници на това течение в съвременния актьоро - обсесизъм (обсебване от филмова звезда) от жеснки пол. Даже с оглед на привилегироването на таз' жена да се натиска с видните мъжки екзмпляри, дали началото на тези нови течения в  обсесизма, е по вероятно да има доматена корида с леко гнил характер, изразяваща се в мятане на помидорите върху кратунката на фейопоклонничката Mr. Green
smile3532 Направо туй писанйе ме срина.
Виж целия пост
# 428
Ох, камък ми падна от сърчицето  Party

Ти да не се припозна  Grinning За кой го помисли?


Знам, че мъж ми Манганиелов Джо участва  Whistling
Виж целия пост
# 429
Ох, камък ми падна от сърчицето  Party

Ти да не се припозна  Grinning За кой го помисли?


Знам, че мъж ми Манганиелов Джо участва  Whistling
Въй ма КатооУ,трябва да почерпиш би,че не е Джото. Wink
Виж целия пост
# 430

Знам, че мъж ми Манганиелов Джо участва  Whistling

Eee ма той само три епизода се е мярнал... Не е застрашен  Laughing

Аз ще взема да дръпна днес първия сезон на Кръвта, пък дано ми хареса  Praynig 
Виж целия пост
# 431

Знам, че мъж ми Манганиелов Джо участва  Whistling

Eee ма той само три епизода се е мярнал... Не е застрашен  Laughing

Аз ще взема да дръпна днес първия сезон на Кръвта, пък дано ми хареса  Praynig 
Щи хареса би,после само тук при нас ще седиш. Wink
Обаче глей само Бил да не ти ареса,че ставам зла. Mr. Green
Питай Танчето 70,тя знае.
Виж целия пост
# 432
Вижте на какво попаднах, моля ви се: http://www.urbandictionary.com/define.php?term=skargasmhahaha hahaha hahaha

Превеждам, специално за мисис Нортман (в отплата за снайпера):

Скаргазъм - физическото и емоционално усещане получено при виждането на снимка на Александър Скарсгард; обикновено се придружава от писукания, хипервентилиране, замаяност, въздишки или неспособност да спреш да се усмихваш.


Леле,винаги съм се чудила как да опиша душевното си състояние,а то си имало много точен термин Mr. Green

П.С Ей ма на,турих си го в титлата....Скаргазма..... Crazy
Виж целия пост
# 433
Какъв дух Съни ooooh!Отварям страницата и изведнъж Ерик в кърви ooooh!ще ходя куршум да лея.Сега отивам на читалнята.До по-късно Hug
Виж целия пост
# 434
Трайкова и аз споделям състоянието ти нон стоп. Танче не се стряскай бе то наушким тази кръвчица, чиста боичка е Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия