True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 202
  • 730
# 495
Аааа, Зис  hahaha Верно би. Що не ги пратиш с по една краставица децата  Mr. GreenО, що чуден дар за 8-ми март  Heart Eyes
Милото днес започна един разговор - Четох, че има генномодифицирани домати и краставици... И аз  Shocked Малиии, тоз е шъткал из форума /не че има лошо де/. А то било, че верно чел за таквиз зарзавати, които били по-витаминизирани и човечето просто се възмущавало как зарибявали народа с подобни глупости. А аз за малко да се впусна в безумна самозащита и да хваля само неговите зарзалки  ooooh! Blush
Виж целия пост
# 496

Милото днес започна един разговор - Четох, че има генномодифицирани домати и краставици... И аз  Shocked Малиии, тоз е шъткал из форума /не че има лошо де/. А то било, че верно чел за таквиз зарзавати, които били по-витаминизирани и човечето просто се възмущавало как зарибявали народа с подобни глупости. А аз за малко да се впусна в безумна самозащита и да хваля само неговите зарзалки  ooooh! Blush

 hahaha Кате,ти си типичен пример за поговорката "Гузен негонен бяга!" Wink Пък и нашите краставици(форумските) не са генномодифицирани бе Naughty Те са си съвсем натурални с вампирски или вълчи привкус Mr. Green
Виж целия пост
# 497


Жени, недейте остарява,

бъдете като липовия цвят.

Mакар че в юли прецъфтява,

години пази своя аромат.

Виж целия пост
# 498


Честит празник мили момичета!!!
Виж целия пост
# 499
Честит празник!!!

Ира-лесен сладкиш-варят се ябълки със захар,пасират се добавя се кофичка сметана и ред бисквити,ред крем Mr. Green
И аз свалих новолуние с хубаво качество.на кино го пропуснах.
Виж целия пост
# 500
Днешните новини:

Интервю с Кари Престън

Жените вампири в True Blood

@TrueBloodHBO печели Shorty Award

Видео интервю със Стивън

Нови папарашки снимки на Стивън

И накрая един бонус към днешните новини:
Алекс на благотворителен коктейл

Виж целия пост
# 501
трайкова-мерси за новините...днес поне не съм на работа,ще чета Mr. Green

Снимки от Оскарите:
http://www.imdb.com/features/rto/2010/gallery/10_oscar_arrivals-rm2299105024
Явно има Истинска-кръв-присъствие Wink
Виж целия пост
# 502
Честит празник, мили момичета!   bouquet

Ками, мерси, обичам лесни неща  Mr. Green

Уу, сега ще гледам снимките от пътеката на Оскарите. Дебора е с много симпатична рокля  Simple Smile

Зисе, верно трябваше краставици да земеш на даскалята, бре!
Виж целия пост
# 503
Добро утро! Hug
Честит празник мили мои другарчета!



Желая ви много любов,здраве и късмет.
Обичам ви сите би. Heart Eyes
Виж целия пост
# 504
Аууу, току-що за пръв път видях тоя Зак Ефрън, дето сравняват джентълмена с него  #Crazy То като да сравняваш Алекс с Миро, бееее, че и по-зле  Sick

Зисе и аз та обичам!  Hug

Ох, много съм тъпа, бе хора! Забравих, че днес съм от 12 на работа и чинно си станах в 8 Cry Сега кво ше правя до обяд не знам, вместо да спинкам.
Виж целия пост
# 505
Честит 8-ми март дами



Ще ви поздравя с едно стихче, уточнявам, че не е мое. Авторката е: tonnny_bg от форума на стихче.ком И е написала невероятен стих ....мен ми харесва...


Велика съм - велика, защото съм жена,
в утробата си нося бъдещето на света.
Най - нежно, прелестно създание,
с чисто, неповторимо обаяние...
В очите ми събран е целият свят,
а в ума ми - хиляди животи спят.
И в прибързаното ежедневие,
всичките помагат - без изключение.
Сутрин рано - домакиня шетлива,
вечер късно - куртизанка игрива.
И сякаш цялата флора е в мене събрана,
но в градината моя не се влиза без покана.
Като роза съм - с бодлите си хапя,
като трилистник - с красотата си мамя.
Като слънчоглед - към теб ще се обърна,
като алое - младостта ще ти върна.
Като синчец - на свежест ухая,
като бръшлян - да те обгърна желая.
Не съм царица, нито богиня свещена,
а съм просто жена най - обикновена.
Но в ръцете ми целият свят се таи
и на мене човечеството се крепи...
Виж целия пост
# 506
ДОБРО УТРО

МОЛЯ ИМАЙТЕ МИЛОСТ И ДАЙТЕ ЛИНК НА ТУЙ ДОБРО КАЧЕСТВО Praynig Hug
Виж целия пост
# 507
Танче, мър, заповядай би душа http://nanoset.net/torrent/31/4/146028/The%20Twilight%20Saga%20N … 0Moon%20%20DVDRip
Дърпай смело, после ще черпиш  Wink

Трайки, много свежарска преса - най-впечатляващи са фотосите на злощастен Стив с гаджетата на Анчиту. Туй всеки ден да ги водиш на разходка, да чишкат на все дърво...и ква злощастна физиономия има милото Били  Laughing
Виж целия пост
# 508
Танче, мър, заповядай би душа http://nanoset.net/torrent/31/4/146028/The%20Twilight%20Saga%20N … 0Moon%20%20DVDRip
Дърпай смело, после ще черпиш  Wink

Трайки, много свежарска преса - най-впечатляващи са фотосите на злощастен Стив с гаджетата на Анчиту. Туй всеки ден да ги водиш на разходка, да чишкат на все дърво...и ква злощастна физиономия има милото Били  Laughing
  bouquet
Виж целия пост
# 509
Ууу,Джесче,много убуу стихче би.
Мале майко мила на вънка си е е...о мамата бе.
Дет се вика показахме си рогата. Wink
Като,мър,как нещастана визиономия би я глей колко му тича.
Искам и мен така да ме държи на каишка ма не на вън а в леглото.
Той ше ме придържа а аз ше му викам бау,бау.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия