Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 62-ра тема

  • 120 457
  • 742
# 525
Леля Ог, ти къде така пред мен, с тези "безцветни снимки"... smile3514

У нас днес пак стана мнооооого късно, та набързо спретнат, един кебап.



Приятен нов ден за вас !  cold
Виж целия пост
# 526
При нас спаначена супа,печени пилешки бутчета,зелена салата,картофено пюре и  бисквитена торта.







Виж целия пост
# 527
   Maми.... Simple Smile  мами.. Simple Smile..наготвили сте вкусни красоти!!!  bouquet
         Мими 27, какво е това нещо тестено с плънка..солено ли е и от готови кори ли е? Simple Smile
Виж целия пост
# 528
   Maми.... Simple Smile  мами.. Simple Smile..наготвили сте вкусни красоти!!!  bouquet
         Мими 27, какво е това нещо тестено с плънка..солено ли е и от готови кори ли е? Simple Smile

исках да направя воловани, но не се получиха много, станаха като фунии Crazy затова и не го кръстих Blush
плънката е солена: сирене, извара, яйца и печен пипер - всичко на око, а тестото е готово бутер
аз си знам и грешката къде ми е Mr. Green този път ме домързя Rolling Eyes и като изрязох кръгчетата с чаша и след това, около всяко кръгче като го заобиколих с лентичка от бутер тестото, залепена с  белтък / ме домързя да го обиколя и с алуминиево фолио за да си остане с правилна форма при надуването/
Виж целия пост
# 529
polin_a, може ли рецептата за питките Паркър?Много апетитно изглеждат.

Много вкусни неща видях, няма да изреждам, че цял ден на компютъра трябва да стоя Flutter.

От мен Хрупкави пилешки бутчета "Сигнал" / с гарнитура от пържени картофки Heart Eyes/ :



И шоколадово- бисквитената торта на Лео :

Виж целия пост
# 530
Закъснели поздравления за всички прекрасни жени в тази тема с почерпката ми за офиса (и той предимно дамски)


Виж целия пост
# 531
Аелис, заповядай ПИТКИ ПАРКЪР 2

Не знам чий е този блог, авторката може да пише и тук, благодаря за рецептата  bouquet!
Само да поясня нещо: понеже втасването според мен е безкрайно като времетраене, снощните ги направих само с едно втасване - след омесването и оформянето Peace.
Виж целия пост
# 532
Снощи си хапнахме вкусно вълчи семки по рецепта на пеп-4о и една пролетна салатка:
 
Виж целия пост
# 533
Пепика моля за рецепта за венеца от кайма ,ориз и лозови листа.Благодаря и извинявайте за спама.Подкрепям СЕЛМА за пухкавия сладкиш с кайсии-страхотен.  chef  chef  chef  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 534
Добро утро   bouquet

От снощи едно Пиле с пушено сирене

Виж целия пост
# 535
Зайка Байка, как го правиш това пиле? По принцип се досещам, ама какво е това с пилето? Някакви зеленчуци ли?  Peace
Виж целия пост
# 536
Лулу,Трейси,Лоис,Ивка,Денерис,Леля Ог,Лабрекс,Полин_а,Мариета,,Гелева,Цецето,Селма,Танита,Ала-бала и всички,които съм пропуснала.....МНОГО ВКУСНО   Hug

На мен нещо не ми се получават снимките в последно време и затова ще се отчета само с ....
Шоколадов кейк                                 Питки със пшеничен грис и сусам


 
Виж целия пост
# 537
              Привет момичета  Супееееерррр  сте всички  Heart Eyes

     Ние хапнахме пържола с лук, моркови и гъби приготвени в глинен съд

                 

          с хляб по рецепта на Венета    ако може всеки ден

                  

          и вчера за кафето един кекс с ябълки           и кифлички по мах мама

                   

           Упешен ден на всички !    Hug   
   
   
Виж целия пост
# 538
Закъснели поздравления за всички прекрасни жени в тази тема с почерпката ми за офиса (и той предимно дамски)



Може ли рецептата за шоколадовите мъфини с крема вътре, мисля че попаднах на една страхотна рецепта, която търсех мнооого време.  Whistling  bouquet
Виж целия пост
# 539
Pety,  bouquet,може ли рецептата за бисквитената ти торта ,че ми изглежда много по-различно от всички досега??? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия