Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 62-ра тема

  • 120 457
  • 742
# 585
За днес една проста леща-гореща.

Виж целия пост
# 586
Добра вечер !
Днес у нас, мързелива мусака.



Спокойна вечер !
Виж целия пост
# 587
От мен  Майонезения сладкиш на Сладка хапка

Правила съм го не с пшенично, а с оризово брашно и затова намалих брашното от 2 чаши на 1 1/2. Получи се добре.
Сладка хапка - благодаря за споделената рецепта. Hug
Виж целия пост
# 588
ЯБЪЛКОВО ОХЛЮВЧЕ по рецепта на Labrex  Heart Eyes  bouquet

delicate, няма да описвам какви реакции предизвика у мен снимката на охлювчето. Гледам, че има вкусно емотиконче, дано ти е харесало. На мен просто за момента ми е любим. Като се влюбя в нещо..........ще има да го правя до втръсване. Не знам какво толкова, но адски много ми хареса. Чудесно изглежда и твоето!   bouquet

nordina, рецептата е на мъж, но е много сполучлива според мен. Аз напослесък съм се разготвила с овесени трици. Правих кюфтенца и моите хора дори не разбраха, че това не е кайма. Големият ми син реши, че са кюфтенцата, които едно време съм им правила - имаше едни такива икономични - кайма, 3-4 яйца, кисело мляко, брашно, лук, подправки и пържиш като оладушките, сипваш с лъжица в тигана и ставаха много на брой. За мъфините сама си признах, но ги харесаха, така че нямаше какво да крия. казах му на половинката, че минавам на здравословно готвене. Малко особено ме изгледа, но нямаше коментар. JoyНадявам се да ти харесат, аз очаквах, че ще хрупат, ще се ронят, нищо подобно, седят си едни мекички и понеже са с много пълнеж - сини сливи, орехи, семки слънчогледови, бадеми - все полезни неща, страшно са ми вкусни.  Пък и мазнина почти нямат, 2 лъжици олио са си нищо, можеше да има я 200, я 250 грама маргарин, масло..... Laughing
Виж целия пост
# 589
Labrex,наистина много сполучлива и вкусна рецепта.Благодаря ти Hug  bouquet
Леля Ог,Нордина,благодаря за милите думи  bouquet
Виж целия пост
# 590
Ооооооооо, Пепи, у нас пилешки хапки в тестяна кошница са мечтаааааа  Crazy Crazy Обожаваме да го ядем с коричката, много вкусна става от соса, но време за нея все нъц  Naughty
Леля Ог, такава салата хапвам с мерак   bouquet (бе като гледам и аз може да съм ти леля  Wink)
Нанита, много  апетитни питки  Peace
Трейси, при теб както винаги е апетитно   bouquet
Петя, вече е сряда и си мечтая за една леща Embarassed Embarassed

Ние вечеряхме пълнени пилешки филета с кашкавал и зелева салата

Виж целия пост
# 591
Здравейте момичета и момче  Grinning
Тези дни малко се позагубих...,защото нямах време за готвене,но ето ме пак на линия.Малко ви изтървах ,но ще наваксам утре.Знам ,че сте се справили прекрасно ,така че поздравления за всички  newsm51 newsm51 newsm51

Ето и моите неща от вчера и днес....три неща като леща,боб чорба и риба пангасиус не са удостоени със снимка./забравих да ги снимам/ Embarassed Grinning
-пирожки по рецепта на Labrex,моите не станаха така както нейните на снимката,може би нещо аз изтървам да направя... Embarassed
-картофена салатка
-пърленка със сирене ,кашкавал и бекон ....тестото е по рецептата за бъркана пица  Peace
-ориз с зеленчуци,миди и калмари
-пилешки хапки с корнфлейкс

Приятна вечер от мен  Peace
Виж целия пост
# 592
Labrex,направих мъфините  Hug Не можах да спазя точно рецептата /тя май съвсем друга стана,но все пак е без брашно/.Сложих една настъргана ябълка, за да станат по-сочни и резултата, ако смогна ще документирам утре сутрин.Аз харесвам  десерти без брашно и често правя.
Пеп-чо,много вкусно у вас Heart Eyes
Виж целия пост
# 593
    При нас Елда (Гречка) с Пиле.



    Сладкиш с Ананас и орехи.



Виж целия пост
# 594
Добър вечер момичета и дядо Хаджия,
да ви почерпя за рождения ден на майка с една торта Ветрило, правена от мен преди време. Днес тя стана на 83 години. Много ми се искаше сега да съм при нея, но няма как за съжаление. Радвам се все пак, че дъщеря ми и мъжът ми са се погрижили и днес тя е прекарала чудесно и звучеше много щастлива по телефона.



Виж целия пост
# 595
Како Вени да е живо и здраво майчето ти, още дълги години да празнувате и то заедно рожденните и дни   bouquet

Моя милост днес нещо не се чувства добре и хич не съм готвила даже, но с този хубавец се тормозих следобед - то мирно седи ли се я  ooooh!



Мернаха ми се много вкусотии, които сте правили, но дано утре съм по-добре и ви разгледам по-обстойно   bouquet
Виж целия пост
# 596
Didnik  Hug, благодаря ти за пожеланията!
Сладкиша т и е чудесен   bouquet, а и изглежда толкова апетитен, че сега ако не се науча да издържам на глад, никога няма да е. Като вляза в темата и веднага огладнявам. Лошото е, че само при мисълта за тази и питкината тема и огладнявам  Joy Joy Joy.
Виж целия пост
# 597
  Venetta,да е жива и здрава милата ти Майка! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 598
Селма  Hug, благодаря ти.
Виж целия пост
# 599
Да се отчета на Labrex с кексчетата,които правих снощи.Добре,че се сетих да покрия трички та да има какво да снимам.Благодаря ти за идеята.  Hug

Овесени кексчета с орехи и ябълки

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия