
...Що се отнася до съсипването,смазването,презрението към враговете,не веднъж съм чувала отвратителни неща от Лили, като това"когото прокълна някой,винаги го е застигало",до "една колежка злословеше по мой адрес и после дъщерята на тази колежка умря"...Това какъв човек е?Повечето фенове на Лили се възмущават от негативните мнения по неин адрес,а приемат тези нейни изказвания за нормални.И защо ли е едва ли не кощунствено човек да каже,че е проста и елементарна жена,ами такава е!Само като си отвори устата,мога да продължа изречението й,от сто години върти двайсет думи и това е.А трагикомичния момент,в който демонстративно вади лист и чете от него отговорите на въпросите,които й задават?Кой чете от лист като ходи на интервю,един футболист или борец да поканят, отговаря без текст през себе си(въпреки,че не се славят с много ум),а тя...това признак на колосален интелект ли е?
...Що се отнася до съсипването,смазването,презрението към враговете,не веднъж съм чувала отвратителни неща от Лили, като това"когото прокълна някой,винаги го е застигало",до "една колежка злословеше по мой адрес и после дъщерята на тази колежка умря"...
че ей сега ще дойде с наточена клавиатура.
Открих те, ама се питам защо ли? Искам само да ти кажа скъпа Сессилли, че и след нас дори, песните на Лили Иванова ще продължават да хранят душите на хората, а за другите никой няма да си спомня. В такъв смисъл твърдя, че в българската култура Лили Иванова е най-стойностното нещо. Има и други имена в операта, в джаза, но в сърцата на основната част от българския народ ще остане името ЛИЛИ ИВАНОВА, като икона на любовта и красотата. Когато станеш на 70 години ще си спомниш за моите думи. Една сутрин, седемдесетгодишна, като се събудиш и не може да станеш от леглото от болки в ставите или от високо кръвно и ти ще се сетиш за Лили Иванова и ще и се възхитиш, без да го признаеш пред други, че на тази възраст тя има невероятна енергия и визия, дух и мечти, дори надежди, че има не само своето ДНЕС, но и своето УТРЕ.
че ей сега ще дойде с наточена клавиатура.
Открих те, ама се питам защо ли? Искам само да ти кажа скъпа Сессилли, че и след нас дори, песните на Лили Иванова ще продължават да хранят душите на хората, а за другите никой няма да си спомня. В такъв смисъл твърдя, че в българската култура Лили Иванова е най-стойностното нещо. Има и други имена в операта, в джаза, но в сърцата на основната част от българския народ ще остане името ЛИЛИ ИВАНОВА, като икона на любовта и красотата. Когато станеш на 70 години ще си спомниш за моите думи. Една сутрин, седемдесетгодишна, като се събудиш и не може да станеш от леглото от болки в ставите или от високо кръвно и ти ще се сетиш за Лили Иванова и ще и се възхитиш, без да го признаеш пред други, че на тази възраст тя има невероятна енергия и визия, дух и мечти, дори надежди, че има не само своето ДНЕС, но и своето УТРЕ.Препоръчани теми