Лили Иванова- горгона или примадона на българската естрада

  • 23 915
  • 385
# 30
Не мога да кажа, че съм й фен. На сърце повече ми лежат изпълнители като Орлин Горанов, Кристина Димитрова...
Но факта, че Лили Иванова е добра певица, не означава, че е добър човек. Личността на сцената, и тази в гримьорната често не са един и същи човек.
Според мен още преди 10 години трябваше да се оттегли от сцената. С достойнство, за да остане в сърцата на хората.
Виж целия пост
# 31
Винаги съм се чудила как Йорданка Христова, която не отстъпва на "примата" нито по глас, нито по популярност, а по визия я надминава многократно, успя да запази достойнство без подобни изцепки. Не са й нужни чудодейни храни, нито пък да се плюнчи с мед по време на концерти.
Виж целия пост
# 32
 newsm78 може да е от кубинския полъх в живота и hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 33
Има едно неписано правило, че най-добре е да се оттеглиш когато си на върха. Иначе, после ставаш за резил... а и започваш да се спускаш със страшна скорост надолу.
Нека не забравяме, че колкото и да се прави на извисена - Лили все пак е българка => съвсем логично е да се оака.
Е, хайде сега! Райна Кабаиванска да не би да се е оакала, нали и тя е българка. И много други достойно носещи годините си и адекватно държащи се мога да спомена, ама не е това темата все пак!

Някой ще направи ли резюме на житейското мъченичество на Лили Иванова? Не съм в час по темата, а щом любезно е предоставила такъв щрих от стръвно вардения личен живот, явно губи славната почва под краката си и има нужда от един такъв отчаян ход...
"Резюмето" струва 18лв и продължава да се продава в книжарниците, въпреки приказките за светкавичното му изчерпване.
Виж целия пост
# 34


Някой ще направи ли резюме на житейското мъченичество на Лили Иванова? Не съм в час по темата, а щом любезно е предоставила такъв щрих от стръвно вардения личен живот, явно губи славната почва под краката си и има нужда от един такъв отчаян ход...
"Резюмето" струва 18лв и продължава да се продава в книжарниците, въпреки приказките за светкавичното му изчерпване.
...и не си заслужава да си хвърляш парите,за някакъв хибрид на в-к"Шок" ,Уикенд,Контра и пр. изцяло посветен на естрадата. Laughing
Виж целия пост
# 35
Лили и Тина  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 36
   Aз пък никога не съм я харесвала, нито този, нито миналия век.Съжалявам,ако засягам някой.
Виж целия пост
# 37


Някой ще направи ли резюме на житейското мъченичество на Лили Иванова? Не съм в час по темата, а щом любезно е предоставила такъв щрих от стръвно вардения личен живот, явно губи славната почва под краката си и има нужда от един такъв отчаян ход...
"Резюмето" струва 18лв и продължава да се продава в книжарниците, въпреки приказките за светкавичното му изчерпване.
...и не си заслужава да си хвърляш парите,за някакъв хибрид на в-к"Шок" ,Уикенд,Контра и пр. изцяло посветен на естрадата. Laughing
А аз да питам, ако някой я е чел подробно (защото аз само я прехвърлих на аванта) - писала ли е Лили за свои срещи и контакти с велики певци и музиканти на своето време. ЗАщото много други биографии съм чела (не само български) - винаги има такива описания. А тук не знам само на мен ли ми се стори, но Аз-ът е и алфата и омегата. newsm78
Виж целия пост
# 38
Лили е най-голямата бг звезда , има си верни фенове от много години , единствената , която пълни два поредни дни зала 1 на НДК , с най-скъпите билети ,
хората , които я харесват ( а те не са малко ) винаги казват - "Няма друга като Лили ! "
Виж целия пост
# 39
Лили е най-голямата бг звезда , има си верни фенове от много години , единствената , която пълни два поредни дни зала 1 на НДК , с най-скъпите билети ,
хората , които я харесват ( а те не са малко ) винаги казват - "Няма друга като Лили ! "

А, няма! Някои фолк диви също небрежно показаха депилирани междукрачия от сцената...
Виж целия пост
# 40
Да вземе да се пенсионира и да си ходи в Кубрат,че ми писна от тази баба!Никога не и стигнаха парите и мьжете!Да беше осиновила поне едно дете Whistling
Виж целия пост
# 41
Никога не съм я харесвала - и като изпълнител, и като човек.
Такова мрънкало ми е неприятно.
Виж целия пост
# 42
Каквото и да си говорим тук, колкото и да изпишем, нито верните фенове на Лили ще се отблъснат от нея, нито пък критиците и ще започнат да я харесват. Ясно е, че в България има една единствена личност, за която (май) никой не спори, за всички останали - било те исторически личности, представители на науката, изкуството и т.н. - винаги мненията варират от "Осанна" до "Разпни го!". И в това няма нищо лошо, защото отдавна отминаха времената, когато трябваше дружно да се кланяме на тази или онази "икона".

Жалкото в последните случаи е не поведението на Лили Иванова, а това, че куцо и сакато си прави реклама на неин гръб. Всеки на нейно място би се защитил, не виждам защо Кеворк Кеворкян например може да съди абсолютно всеки, който каже дори една думичка по негов адрес, пък Лили Иванова да не може. Живеем в правова държава все пак. И отново медиите са тези, които раздухват нещата. Сензацийки, интрижки, калчица и клюки да има...

Авторката, а на теб какво точно ти направи Лили Иванова, та заслужи правото да е обект на първата ти тема в бг-мамма  newsm78 Или си част от организираната клика, която в последните дни плюе наляво и надясно из интернет, та да се каже после - ето, в интернет преобладават негативните мнения? Само в последното денонощие в различни форуми има над 40 теми анти-Лили Иванова, как пък така изведнъж се събуди общественото НЕ-харесване  newsm78 Поне ги правете малко по-фино нещата, не така каруцарски!

НЕ СЪМ фен на Лили, но винаги усещам кога срещу някой се води "активно мероприятие"  bowuu
Виж целия пост
# 43
Харесвам песните на Лили Иванова. Слушам ги без да се замислям дали е добър или лош човек. Ако има да плаща авторски права да си ги плаща , ако ли не да си се оправят в съда , това не ме касае.
Виж целия пост
# 44
Да беше осиновила поне едно дете Whistling

Това пък е  Sick И защо е трябвало да осинови дете? Жена, която няма деца, не е живяла ли, или какво?
Ей като почнете значи с тези шаблони...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия