- тука си беше зима 4е и сняг валя...леле на къде вървим..
- тука си беше зима 4е и сняг валя...леле на къде вървим..
, та нямаме снимки от празника в детската градина, а и утре на партито сигурно няма да ни разрешат, тъй като е има още много други деца...Всичко обаче засега е прекрасно, Аннабел много си харесва куклата, също балоните с хелии, направо са гениално откритие, получихме много поздравителни картички, включително от бъдещата свекърва (обожателят от детската градина, майката е много положително настроената към отношенията на децата ни, да им имам изразяването на англичаните)...
Мисля го още, ако някой открие нещо много специално, да казва 
на Александър,Алина,Кристиян,Кристин- бъдете здрави и усмихнати ...!
- тука си беше зима 4е и сняг валя...леле на къде вървим..



А без кола съм за никъде в това време. Яслата ми е в съседния квартал, работата в следващия... Прекалено близко за такси и прекалено далеч за пеша. В тоя сняг беше голям купон да ги заведа с количка сутринта. 
подарък сме купили, общо взето сме готови.

наИван,Борис ,


, и при трите ми диванета действаше отвличане на вниманието
Като видиш, че започва пак с тръшкането, направи смешка или извади рязко отнякъде нещо необичайно (цветенце, малка топка, някаква фигурка, непозната за нея). Може и да почнеш да я имитираш как се глези - обикновено се шашкат и не знаят дали да продължат Препоръчани теми