Моите са с голяма разлика и чак до бой не се стига, но все за нещо се дразнят... Уж каката голяма, а все се разправяме да не говори по бебешки, да си играят, а не да се дърпат постоянно за нещо
. Иначе много се търсят - докато стане и пита за кака си, че и се сърди, че е на училище...Любо още е на Ма майс (Мики Маус) - покрай кака си все хваща нещо от Дисни канала, но и няма засега от кой друг. На ясла така и не успяхме да се вредим и все още стоя и си го гледам... дано поне за градина се уредят нещата. А тези Бакугани и прочие ще ги държа колкото се може по-далеч докато мога - мяркала съм ги за малко докато превключвам каналите, но и на мен не ми допаднаха.
vesi21 браво на малкия философ - много ми стана весело докато четях, въпреки че на теб сигурно не ти е било до смях

Бързо оздравяване на болните дечица, и по-малко болести занапред, че започна да ми омръзва да бърша сополки
Да подхвана една темичка, въпреки че е доста рано все още - подаръците за Коледа. Имате ли идеи вече?
. Вече само за спане слагаме памперс, много се кефи да пишка прав и да мята струйка колкото се може по надалеч в надпредвара с момченцата от блока 

, а и ми писна да купуваме, а той да не цени и да не играе с нищо, по едно време си мислех всичко да изпродам. За Коледа не съм мислила
, но най вероятно мобилен телефон
който ще ползва майка му, тъй като нейният бе зверски размазан от синът й 
. Събуждам се аз, детето си съблякло пижамата, облякло си дрехите и отишло при тати си.
. Иначе тук тоалетните са доста ниски и сама може да се качва, да пиша, да си пуска водата, да си бърше дупето, че даже после да затвори капака и да си измие ръцете на чешмата /а ако не забрави и да спре кранчето на мивката/.
Но здраве да е...просто за мен знаенето на всеки език е богатството 
Сутрин го водим на ясла двамата, следобед го взимаме, отиваме в парка за час-два, ритаме топка, събираме кестени и шишарки, вчера и гъби имаше поникнали, едва го удържах да не ги изяде. След десетина дни ще има на кого да оставям бебето за час-два следобед, и мисля да използвам "намалението" и да водя Митко на басейн. Тук отвориха (най-сетне) един училищен басейн за общо ползване, с минерална топла вода, и доста плитко; виждам го като алтернатива на детския клуб и парка в студените мокри дни, чак нямам търпение вече да отидем
!