С шарени Великденски яйчица, ще се борят нашите деца

  • 27 170
  • 741
# 135
Ето не и нас Simple Smile БЯхме в Сандански, но вчера се прибрахме, за съжаление точно се оправи времето, но нямаше как... другата седмица сигурно пак ще отидем, просто тук в тази София не е за живеене.. като си дойдем от там и направо имам чувството че се прибираме в най-голямата кочина... ooooh!
Прочетох ви отгоре-отгоре и много се радбвам за добрите новини около всички  Hug
АЙде отивам да шетам и да пускам перални... да използвам докато децата са при майка ми, а после и да починем малко с таткото Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Вярно Гери подсети ме и мен, Ивана какво стана наистина с амниоцентезата правихте ли я или се отказа.
Хелче добра завърнали се Hug надявам се че сте изкарали добре, как беше времето там , сега ще се стопли още повече Peace
Виж целия пост
# 137
Здравейте и от нас.
Много хубав следобяд изкарахме днес - навън, ура, ура!
Имаше от всичко по малко, и плач и  смях и много весело общуване с едно друго бебче, и ядене /за първи път го храня с лъжичка навън!/, и смяна на памперс даже Grinning
Боже, колко малко му трябва на човек да се почувства нормално - едно слънчице и различно от вкъщи.
Виж целия пост
# 138
наминавам да ви видя и изчезвам,че денят беше дълъг и чакам с нетърпение нощта  Crazy
Виж целия пост
# 139
Здравейте, момичета. Аз пак ще търся вашите съвети. От известно време Крум много се сърди и плаче. Много често и като от инат, но притеснителното е че почти при всяки рев спира да диша (ние по нашия край му казваме - да се захласва). Тази вечер много се уплаших, продължи повече и сякаш главата му висна. В такъв случай му духвам в устата. Днес се наложи да го направя три пъти. Започвам да се притеснявам, това започна да се случва по няколко пъти на ден. С какъв лекар да се консултирам? Какво е това?
Виж целия пост
# 140
 Каро,  аз знам за захласването, че е важно да не показва майката уплахата си, в смисъл, че може да свикне да го прави често, ако усеща, че се паникьосваш.
  Опасно е повече от минута без въздух, едва ли стига толкова дълго захласването му.
  Опитай да избягваш ситуации ,в които се тръшка, намалете малко изнервящите стимули като телевизия, твърде много шарени играчки, и много хора на едно място.
  Ако не спазваш режим, е добре да създадеш, това винаги действа успокояващо.
  Води го на чист въздух, играй с него ,ако не го правиш често, може би се опитва да ти привлича вниманието по този начин.
 Иначе, специалистът за който питаш , е невролог, но по-добре не бързай да го водиш, пробвай  да си овладееш реакциите и да промениш малко ситуацията.
  Peace
Виж целия пост
# 141
Привет и от нас!минавам да се от4ета,ние сме добре,Дария започна да върви с проходилката,което ме притесняваше защото като я сложех и си вдигаше крачетата,но сега вече започна да прави крачки,и казва дядя,тата,ам,а мама няма Sad останалите и думички са на китайски Mr. Green
Комикс как сте? Hug
ivanah  Hug
и много  Hug Hug Hug за всички мъничета
да ви питам някоя  от вас моми4ета ходили ли сте при д-р Маринов да ми кажете как става записванеточе до колкото разбрах трябвало доста предварително newsm78
Виж целия пост
# 142
Честит рожден ден на Вики на патерици Embarassed  мило слънчице пожелавам ти в най-скоро време да ти1аш заедно с другите деца и много много щастливи мигове
Ина ти страхотен човек  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 143
днес май сама си пиша Mr. Green
времето днес беше супер дано да е така и за напред айде лека ве4ер от мен Hug
Виж целия пост
# 144
Ние бяхме на село. Алекс хубаво си поспа днес в количката на двора, на чист въздух Simple Smile
А Дияна пък заяви "аз не съм виждала планина от толкова близо". Та се смяхме с нея. Джони пък снощи пуши на двора и казва "тук е хладничко". Аз му казах, че хълмчето леко зад гърба му е Рила Simple Smile

Нагуших бебока, пораснал, опитва се да ходи. Снощи като пристигнахме, протегна ръце да ме гуши Simple Smile Предният път когато го гушнах може би е бил на месец и малко, сега е на почти 1г.
Все си мисля, че бебетата помнят.
И Дияна имаше такъв момент, но беше малко по-голяма. На Сливен я водихме на 7м. Година след това помнеше всички.
Подарихме на малкото столче за хранене, за РДто, малко предварително. Просто не се знае кога пак ще отидем. РДто му е началото на април.

Имам няколко снимки, но не знам кога ще успея да ги кача. Поне тези от апарата ще сваля.
Вчера като тръгвахме не си изкл. компа и явно е имало токов удар. Не иска да пали кочината.

http://onehalf.snimka.bg/family/kostenec.484960.all
Виж целия пост
# 145
Добро утро
И ние изкарахме два страхотни почивни дни, по цял ден на вън  Peace, вчера даже ходихме на ЗОопарка, на вероника много и хареса.
Ан - Мари много сте сладки, и как се те окупирали двамата малки мъже, немогат да те разделят - а "БЕБО4 наистина строшно е пораснал, стигнал е батко си Алекс Hug
Кики много прегръдки за Дария, много се радвам за нейния голям напредък Peace
Виж целия пост
# 146
Айде навън народе,очертава се топличок,ако няма вятър де  Grinning
Комикс,свиркай!Как е Бо?
Виж целия пост
# 147
вчера даже ходихме на ЗОопарка, на вероника много и хареса.
И ние бяхме там Simple Smile Кокошките ни станаха любими -  Чефо им радва се с глас Laughing
Виж целия пост
# 148
хи, хи то беше пълно, направо ужас, до някои клетки на животните неможахме въобще да се доберем. Вероника пък беше въодушевена от мечките и от лъва   Mr. Green
Виж целия пост
# 149
ей,и аз искам на зоопарка  Crazy Мисля да отскоча един ден.Но при нас е сложно-събота или неделя,таткото да не е на работа,да са здрави и двамата....критерии бол  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия