Зумба

  • 189 425
  • 741
# 675
При по продължително ходене отслабва ли се,имате ли такива наблюдения?
Да, аз ходих 1 година и отслабнах и депресията си излекувах даже - получи се страхотен комплексен ефект и съм много доволна Wink
И на мен ми помогна много в емоционално отношение.
Важно е и дали се храниш правилно.
Да, и за емоционалното отношение е вярно. Казах на моята инструкторка, че след тренировка съм сигурна, че няма да полудея, каквото и да се случва в живота ми. В "Атама" сутрин вече няма зумба.
Кажете в Сф на Нац. стадион - освен Галя в "Боди арт Кали", която сте похвалили, от спортен клуб "Актив" - има инструктори - Емо и Марина - написани в един час и отделно Лора. Някой ходил ли е при тях? Впечатления?
Ходих при Таня в "Боди арт Кали", ама, прекалено интензивно ми се видя и накрая имаше бавни упражнения на стелки...  Rolling Eyes
По принцип сутрешните часове са ми по-удобни, защото си взимам детето от градина или съм до късно на работа... Сутрин ходите ли някъде на зумба и къде?
Виж целия пост
# 676
При по продължително ходене отслабва ли се,имате ли такива наблюдения?
Да, аз ходих 1 година и отслабнах и депресията си излекувах даже - получи се страхотен комплексен ефект и съм много доволна Wink
И на мен ми помогна много в емоционално отношение.
Важно е и дали се храниш правилно.
Да, и за емоционалното отношение е вярно. Казах на моята инструкторка, че след тренировка съм сигурна, че няма да полудея, каквото и да се случва в живота ми. В "Атама" сутрин вече няма зумба.
Кажете в Сф на Нац. стадион - освен Галя в "Боди арт Кали", която сте похвалили, от спортен клуб "Актив" - има инструктори - Емо и Марина - написани в един час и отделно Лора. Някой ходил ли е при тях? Впечатления?
Ходих при Таня в "Боди арт Кали", ама, прекалено интензивно ми се видя и накрая имаше бавни упражнения на стелки...  Rolling Eyes
По принцип сутрешните часове са ми по-удобни, защото си взимам детето от градина или съм до късно на работа... Сутрин ходите ли някъде на зумба и къде?
По принцип и на зумбата на която ходя тренировките са доста интензивни и последните 5 минути завършва с упражнения на стелки Peace
Виж целия пост
# 677
На мен това със стелките ми е странно. Интензивността не ме притеснява толкова. Все пак часовете по зумба се водят бързи.
Виж целия пост
# 678
Аз ходя на Зумба в Бургас Меден Рудник и е много разпускащо ако някой иска да се запише на добро място е това е!Нашата трениорка е млада и е доста добра!Имаме Зумба парти което вече мина!Някои трениорки спазват точно времето от до  и не повече но тя не е така!И цената е доста добра 3лв. на тренировка иначе има и карти с които идва по-евтино но това са подробности ако някои иска нещо за питане нека пита!!! Wink Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 679
Ходих при Галя в "Боди арт Кали" и ми хареса.  Grinning
Виж целия пост
# 680
Относно зумба във Варна аз ходя в "Огледало" в мол Варна и Варна Тауърс при Христина и Ивелина. Много съм доволна и от двете, препоръчвам newsm10
Виж целия пост
# 681
Здравейте и от мен!
И аз ходя на зумба от известно време.В Бургас, всъщност в нашия квартал живее една от инструкторките и организира и тук за нас зумба.Много сме доволни.До 10 няма да имаме тренировки, но аз си тренирам вкъщи.
По-мотивиращо е с инструктор разбира се Simple Smile
Мисля да направя група във фейсбуук, където да обсъждаме нещата и ако желаете, може да се присъедините към нея.Ще си пускаме различни клипчета и т.н.

ЕТО И ЛИНК КЪМ ГРУПАТА ВЪВ ФЕЙСБУУК:
https://www.facebook.com/groups/609066575856848/files/
Виж целия пост
# 682
някой ходи ли на зумба в атлетик на черни връх?
Виж целия пост
# 683
А някой да танцува зумба в къщи ,гледайки тренировки от интернет?
Виж целия пост
# 684
А някой да танцува зумба в къщи ,гледайки тренировки от интернет?
Аз и ходя на зумба, и тренирам вкъщи Simple Smile
Виж целия пост
# 685
А някой да танцува зумба в къщи ,гледайки тренировки от интернет?
Аз така започнах.  Simple Smile
Виж целия пост
# 686
Относно зумба във Варна аз ходя в "Огледало" в мол Варна и Варна Тауърс при Христина и Ивелина. Много съм доволна и от двете, препоръчвам newsm10
Здравейте.Може ли да ми кажете от колко часа са тренировките в МОЛ Варна.Мислим с една колежка да се запишем ,но немога да намеря инфо за часовете  вечер.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 687
Здрасти. Аз още не съм майка, но не пробвам НИЩО ново, без да обърна внимание на сайта ви, за което съм МНОГО благодарна, защото редовно ме отказвате от глупави решения Grinning

Та по въпроса. Решила съм да отслабвам, защото имам сериозна нужда вече. Тъй като съм студентка, и се занимавам със странични дейности от време на време, изкарвам между 50 и 100лв всеки месец. Та много скъпи ми се видяха вашите предложения, затова реших да споделя от къде аз си изкарах карта днес и още утре ще пробвам как са нещата там.

Отидох в Атлетик Фитнес, става въпрос за София и там картите са 30 или 40лв, зависи от кой фитнес си я вземеш но за сметка на това, имаш право да ги посещаваш всичките, така че дори и да ти е далеч, си заслужава да се разходиш, за да спестиш едни 10лв, поне по моя преценка. Гадното е, че имат една членска карта, без която не може. Тя е на цена 50лв, но сега имат годишнина и я дават за 20. Пак ми се видя малко излишни пари, но като гледам вие колко давате, реших че не е никак зле цената. И какво получавам в крайна сметка - спортуване всеки ден във фитнеса, колкото си искам, по една групова тренировка на ден /зумба, йога, както ми е кеф/, като много удобно си по получи, защото в близкия фитнес има 3 дена в седмицата зумба, а в другия ми удобен, който не е много близо, но пак мога да ходя там, има в другите 4 дена. Също така мога да ползвам безплатно сауна и парна баня, като накрая и душ. Може малко множко да ми дойде, но се надявам да си стопя килцата, през лятото, тъй като зимата става много страшно и положението с ядене на нормална храна. Сега поне мога да си позволя плодове и зеленчуци до пръсване ;д

Не целя да правя реклама, а просто да дам съвет за тези, на които им се струва много скъпо, защото гледах нагоре има по 7лв на час, което за хората като мен си е непосилно. Разбира се, картата си има и минуси, но ако някой се интересува по-подробно, може да ми пише, тъкмо като отида утре, вече ще знам изцяло как са условията там. Иначе изглежда доста добре и съм много ентусиазирана, тъй като отдавна си търся някакъв спорт и с ваша помощ се спрях на този Wink
Виж целия пост
# 688
на мен лично не ми харесва Sad
Виж целия пост
# 689
Може ли някой да пусне хубави зумба клипчета за начинаещи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия