Питах и във форума за захранване, но и вас да питам: При това положение ама нищо, съдържащо царевица ли не мога да давам - царевично нишесте, с царевично олио?????????????????

...
Биа, напълно те разбирам, защото и Даниел се държи така, казва, че е бебе, започва да мучи като бебе. Колкото и да се старая да говоря и обяснявам, защо ли ми бабо пееш
, като се оптам да не му обърна внимание още по лоо става, тръшка се, започва да се държи като животно. А като бяха миналата седмица и двамата вкъщи и баща им си мисли, че ми е лесно, ама как да им обясняваш на мъжете. Ох, добре, че мъжов съм родила. Първата ми гинеколожка казва "Когато са малки, майките им се кланят на пишките, а коато пораснат - жените им"
Ами тя иначе въпреки,че е още малка и доста дива е много разбрано дете.В момента,в който повиша тон по-сериозно и замръзва,разбира когато и обяснявам,но определено си има такива кризи и моменти когато и тя се "вбебенява" (да не кажа вдетенява,че тя си е дете
Бия днес е най активната май всички по разходки сме били

Калина,браво на Ния бе,я каква е подвижна.

ssiillvvyy,когато я регистрираш,трябва да избереш детска градина (или пък няколко),след като цъкнеш на "Добави градина" вече трябва да се появи в списъка с чакащите деца.
Момичета с колко сухара правите попарата?

А едно време си мислех, че бързо се ориентирам!

!
.


Добре,че 