подкрепям мнението ти изцяло. С Коко е така много бързо се развиваха нещата и никога не съм имала търпението да изчакам действието на класическата хомеопатия. Признавам без бой, че не съм го водила при клас. хомеопат и също така, че не вярвам особено в това чудо на природата. Може би, ако не ми боледуваше толкова много бих повярвала. 


!
!
(не че нямах нужда от рестартиране на мозъчните гънки
). Хем ми е смешно, хем усещам, че утре ще изглеждам като единорог
. С невероятни илюстрации. Детето или майката сами могат да доразказват приказки по тези илюстрации.


Интервюта, наблюдения, щуротии... Засега съм зарязала хомеопатите.


,аз така преди време тръгнах на загасена лампа да отивам към спалнята и така хубаво нацелих ръба на касата на вратата,че не знам как не си разцепих веждата...много боля и ходих насинена известно време

леко бе моме, не мой така да се нацелваш тук там.




Препоръчани теми