True Blood(Истинска кръв)-Цирка няма спирка- 16 тема

  • 15 674
  • 728
# 75
ИИИИИИИИИИ Ерик женствен ли и там?

Тц,не е женствен,ама хич Naughty Напротив,прекалено е секси и мъжествен Heart Eyes Откъде въобще ти хрумна подобен еретичен въпрос? Whistling
Ам де да знам.............................
Виж целия пост
# 76
Мииииииииииииииии доколкото разбрах книгите са доста по-различни от сериалчето. Май ще трабва да си ги купя. И Какво сега Бил предлага ли на Суки и в книгата? ИИИИИИИИИИ Ерик женствен ли и там?
НЕ не и преднага в книгат.Отвличат го в трета книга.И двамата са много мъжествени.Хич няма да чакаш да ти се молят. Wink
Ерик се барва като розова перерудка защото Суки го моли за оргията да се облече като гей.И той не и отказва,въпреки,че се замисля по въпроса Wink
Маринка Нортманова я втресе. ooooh!Богохулстваш за любимия  Laughing
Виж целия пост
# 77
ДОБРО УТРО Grinning
Виж целия пост
# 78
Добро утро момичета  Hug Днешните новини:

Среща на Шарлейн с фенове в Полша

Видео интервю с Райън

Дебора на Оскар-ите

Сам и Райън на 18th Annual Elton John AIDS Foundation Oscar party

Ана и Стивън на Vanity Fair Oscar Party
Виж целия пост
# 79
Мерси Трайкова.
Джес много ми хареса,забелязах,че на червения килим няма гривна,а на снимките в клипчето има.Да не са го окрали нашето момиче? Thinking
На мен ли ми се струва или наистина Ана преиграва на това интервю.Стивън е по-земен.Жалко,че преводачката си отиде.Щях да съм сигурна
Виж целия пост
# 80
Добрютро!
Дебора много елеганс юнге дамен. А Анчето не знам дали преиграва, ама се окичила с тез синджири кат` циганска робиня. Ако почне и да рапира ще ме събори тотално  Sunglasses
А леля Шарлийн тъй и тъй стигнала до Полша, що не скокне и до Бг. Ех, как ще я посрещнем  Hug
Виж целия пост
# 81
Добрютро!
Дебора много елеганс юнге дамен. А Анчето не знам дали преиграва, ама се окичила с тез синджири кат` циганска робиня. Ако почне и да рапира ще ме събори тотално  Sunglasses

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 82
Дубрютрууу! Hug
Добрютро!
Дебора много елеганс юнге дамен. А Анчето не знам дали преиграва, ама се окичила с тез синджири кат` циганска робиня. Ако почне и да рапира ще ме събори тотално  Sunglasses
hahaha hahaha Баш,баш Като. hahaha
Деборчето как позира а Райън ми прилича на момченце на интервюто.
В смисъл,че няма нищо общо с героя си Джейсън.
Виж целия пост
# 83
Dobro утро, тия хора само по партита хойкам, амаха да им се не знае, да вземат и нас да ни покнатя, ако пък са умореени мож да ги отменим Mr. Green
Виж целия пост
# 84
Добро утрооооо! Ау, какво сънувах, ау ау ау!  Crazy Вие може да не питате, ама аз ще си разкажа:

Всичко почва като някаква еротична, разбирай дибидюс, фотосесия на джентълмена с некви каки. Аз какво правя на сета не е ясно, ама съм там да гледам как му подават халатче, че той скромничък, преди да почнат да снимааат. Внезапно обстановката се сменя, типично за сънищата, и се озоваваме в празна стая, където всички, включая аз сме по кожа, само джентълмена по бели шортички  Mr. Green Почва той да си играе на гъделичканици с каките, аз гледам скромничко отстрани презь някво перде, явно срам съм брала... След играта на гъделичкане, джентълмена подхвана индивидуална борба с един приятел от колежа (мой, не негов) и се разхвърляха из стаята, крещейки Multiple target!!! Явно обаче аз се оказах съвсем сингъл таргет, щото внезапно оп! и ме подхванах две хууубави ръце през пердето  Blush Та така, прегърна ме по мечешки изотзад и ме поведе нанякъде, ама преди да стигнем се събудих, естествено.

Междувременно в някакъв отделен сюжет помагах на една гарга да мъти яйце в кучешка колибка... newsm78
Виж целия пост
# 85
Ау,ау,ау,Иркааааааа много секси сън си имала Heart Eyes То сигурно щото е четвъртък Wink


Междувременно в някакъв отделен сюжет помагах на една гарга да мъти яйце в кучешка колибка... newsm78

 hahaha Е,не,не е истина просто! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 86
Добро утрооооо! Ау, какво сънувах, ау ау ау!  Crazy Вие може да не питате, ама аз ще си разкажа:

Всичко почва като някаква еротична, разбирай дибидюс, фотосесия на джентълмена с некви каки. Аз какво правя на сета не е ясно, ама съм там да гледам как му подават халатче, че той скромничък, преди да почнат да снимааат. Внезапно обстановката се сменя, типично за сънищата, и се озоваваме в празна стая, където всички, включая аз сме по кожа, само джентълмена по бели шортички  Mr. Green Почва той да си играе на гъделичканици с каките, аз гледам скромничко отстрани презь някво перде, явно срам съм брала... След играта на гъделичкане, джентълмена подхвана индивидуална борба с един приятел от колежа (мой, не негов) и се разхвърляха из стаята, крещейки Multiple target!!! Явно обаче аз се оказах съвсем сингъл таргет, щото внезапно оп! и ме подхванах две хууубави ръце през пердето  Blush Та така, прегърна ме по мечешки изотзад и ме поведе нанякъде, ама преди да стигнем се събудих, естествено.

Междувременно в някакъв отделен сюжет помагах на една гарга да мъти яйце в кучешка колибка... newsm78
hahaha hahaha Пуци,Пуциии би,нямам думи загубих си говорния дял от мозкът. hahaha
Виж целия пост
# 87
Ау,ау,ау,Иркааааааа много секси сън си имала Heart Eyes То сигурно щото е четвъртък Wink


Сигурно, сигурно, хубав четвъртък, да ми коменспира последните два Heart Eyes И колко нежничко ме беше подхванал покривайки всякакви първични и вторични полови белези, един вид, фанал ме вече, негова съм, друг да не гледа, много ретро...  Mr. Green


Междувременно в някакъв отделен сюжет помагах на една гарга да мъти яйце в кучешка колибка... newsm78
hahaha hahaha Пуци,Пуциии би,нямам думи загубих си говорния дял от мозкът. hahaha

Оф, кво ми говориш... ако знаеш колко бях грижлива в помощта си. Наместих й яйцето да й е по-удобно, постлах дъното на колибката да й е топло, някво важно яйце беше.
Виж целия пост
# 88
Ау,ау,ау,Иркааааааа много секси сън си имала Heart Eyes То сигурно щото е четвъртък Wink


Сигурно, сигурно, хубав четвъртък, да ми коменспира последните два Heart Eyes И колко нежничко ме беше подхванал покривайки всякакви първични и вторични полови белези, един вид, фанал ме вече, негова съм, друг да не гледа, много ретро...  Mr. Green

Леле,леле,много яко.Ей това е еротичен сън Wink На много ключово място си се събудила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 89
Пуци, Пуци, страшен сън душко, особено частта с яйцето Mr. Green Моля те не си мисли, че искам да ти взимам Джентито, само му се възхитих, все пак съм жена, няма как да отмина мъжката хубост, особено като е в такива количества и обеми. Аз друг харесвам... Mr. Green Ама и на него само му се любувам, като обикалям с пушката, спирам до ковчега и му се полюбувам малко и айде пак на обход. туй то, сега Нортман да не ме подгони, само се любувам. Пак казвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия