Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява изследването на инсулина и как се провежда?
Какво казва гинекологът за развитието на бебето?
Какви са препоръките за закупуване на дрехи за бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява изследването на инсулина и как се провежда?
Изследването на инсулина, известно още като имунореактивен инсулин (IRI), измерва нивата на инсулин в кръвта. Това изследване се използва за оценка на функцията на панкреаса и изисква лекарско направление. Резултатите могат да помогнат при диагностицирането на различни заболявания, включително диабет.
-
Какво казва гинекологът за развитието на бебето?
-
Какви са препоръките за закупуване на дрехи за бебета?
-
Какви са симптомите на Хашимото и какви са възможните лечения?
-
Какви са препоръките за приема на аспирин протекта по време на менструалния цикъл?
ще имам минали 43 дни на тироксин 25
. Бавничко, но със сигурност, нещата ще влезнат в релси. Важното е ти да си позитивно настроена и да не мислиш за глупости. Радвай се на добрите резултати за бебчо и не се притенявай излишно!!!
и само така!!!
Не казвам, че това е случая при теб де, аз толкова малко никога не съм пила по принцип, може при теб да си е ОК.
иначе за 20дни от 3,63 спадна на 3,47/

