Безвъглехидратна диета - Тема 13

  • 58 820
  • 748
# 105
Билянче, благодаря ти! Simple Smile
Не си чувствам организма изтощен - напротив, тонуса ми е на макс! Ще рискувам, пък да видим...ако има нещо не както трябва ще спра за известно време.А, при цикъл се задържа вода и затова не се намаля теглото. Успех, мила!

Невидимка, аз именно поради това бързам да се върна към режима, защото се стреснах от бързото връщане на килца.Току - виж съм си ги върнала тези 7 килограма, докато дойде време за 2-я цикъл... Освен разделно, пишеше, че може и балансирано хранене, т.е. малки количества, по-малко калорична храна.
Успех и на теб!
 
Виж целия пост
# 106
nevidimka_vd Ако не можеш разделно то поне трябва да си забраниш тестеното  и сладкото със сигурност. Почнеш ли с вафли и кифли няма как да ги задържиш.
Или ако много обичаш сладко хапваш, но веднъж седмично.
Освен с разделно можеш да задържиш килограмите като хапваш от почти всичко, но по малко и спортуваш!
Разбира се и можеш да си следиш КилоКалориите да са до 1200 на ден!

Успех!!
Виж целия пост
# 107
Mersi mnogo Verchet0
Виж целия пост
# 108
ami samo kilokaloriite li da sledim ... ne trqbva li i vuglexidratite , za6toto ako sa v pove4e se trypat kato mazninki  newsm78 ??
Виж целия пост
# 109
i dr se setix... da pitam za ka4amak moje li da se priema.... poprincip ima vuglexidrati ot koito nai-mnogo e ni6esteto i posle celyloza ,svobodni zaxari i xemicelylozi
i mai ne e Ot razre6enite Xrani ???
Виж целия пост
# 110
Здравейте момичета  bouquet
           Вече втори ден съм на безвъглехидратната диета,решила съм да не се тегля.Много ме нахъсахте с тия резултати  Simple Smile.Аз постя от 3-4 години и винаги свалям около 4-5 килограма,но тази година нещо не ми се получи ,не съм мръднала и грам.От както родих втората си дъщеря все по трудно отслабвам.
         Искам да ви попитам дали ще пречи нещо ,че съм постила и толкова скоро почвам тази диета.Може ли да ям овесени ядки на закуска,че съм свикнала и без тях ще ми е най- трудно.Вземате ли нещо слабително,защото се очертава да се яде повече суха храна,а пък аз имам проблеми с WC-то Embarassed
Виж целия пост
# 111
За проблеми с WC - чаша гореща вода сутрин преди закуската, зелен чай, билкови таблетки Laxit или някакви слабителни чайове от аптеките...
Овесени ядки принципно не може, качамак не може и въобще никакъв вид брашно нито царевично, нито друго...
val1977, не е нужно да ядеш само суха храна, има доста неща изброени на първа страница, които можеш да си готвиш + разни супички с месо, мокров, чушка, домат...
furiika, точно с малки количества полезна храна аз все още продължавам да отслабвам след не знам вече кой етап на диетата. Хапвам си за закуска един домат с резен сирене или кашкавал, понякога ябълка с 1/2 кофичка кисело мляко, краставица + някакъв колбас, но не ги обичам много и не се случва често. Случвало се е да нямам нищо от изброените неща и си препичам една филийка пълнозърнест хляб с масълце и чубрица + чай без захар. За обед вече си позволявам дори и боб, леща, ориз с плод за десерт или пък стандартното месо/ риба + зеленчуци, супа. Ако съм гладна преди вечеря пак може да хапна сиренце или кашкавал, кисело мляко, ядки, плод или дори 1/2 пакетче бисквити, но гледам да не ми се случва често. Вечерята съм решила да ми е безвъглехидратна и да е до 18 часа, последните дни ям доста агнешко със зелена салата  Peace През деня пия доста вода, чай и прясно мляко по 1 чаша на ден, понякога 2.
Това е от мен. Поздравления за хубавите реултати   bouquet
Виж целия пост
# 112
White_tulipблагодаря ти за съветите Hug

  Дано се справя,но си мисля ,че няма да е много трудно.Аз много не съм по сладкото.Само ще ми липсват млечните храни.Трябва да си взема калций,че по време на поста също не съм яла млечни и сега с тази диета..........
      Успех на всички!!!
Виж целия пост
# 113
Аз след като ги бях смъкнала килцата, близо 2 месеца с разделно ги задържах. Много ми допадна понеже не изключва определени групи продукти, а само следя да не ги смесвам и да са минали необходимите часове между различните видоде. Така ми се е случвало да ми се прияде шоколад, но да мога след 3 часа да си го хапна, след 3 часа вече съм забравила за него и не го ям, но самата идея че мога да го направя ме правеше спокойна. Случвало се е и да си хапна шоколада или даже пържени картофи/това рядо/  и пак да нямах качване на килца.
Виж целия пост
# 114
беба, имаш ли таблицата, която след като си задържала тези килограми 2 месеца и от там нататък как да процедираш, с точките. Simple Smile
Виж целия пост
# 115
a az da pitam .... moje li da ypotrebqvame MAS i margarin za gotveneto .. ili samo olio i zextin e razre6eno
Виж целия пост
# 116
Мас със сигурност може. За маргарина се съмнявам, обаче.
Виж целия пост
# 117
Здравейте безвътлехидратни момичета.
Имам няколко въпроса към вас, ще се радвам ако някой ми отговори.
Може ли да се консумират рулца от раци, кока кола лайт като при Дюканския режим?
Може ли да се яде замразена сладка царевица (естествено не консервираната, защото има захар, консерванти и т.н.)?
Трябва ли все пак да се набляга на белтъчините спрямо зеленчуците т.е. има ли някакво препоръчително съотношение между двете групи храни (примерно 60%  белтъчини на "40% зеленчуци)?
Желая ми много успехи с диетата и бързо свалени килца!

Виж целия пост
# 118
Dendri, отговорите на всичките ти въпроси са на първа страница. Съветвам те да я прочетеш, много подробно е обяснено всичко.
Виж целия пост
# 119
Dendri, отговорите на всичките ти въпроси са на първа страница. Съветвам те да я прочетеш, много подробно е обяснено всичко.
Клер, благодаря.
Аз уж гледах, ама къде съм гледала... ей сега видях колата лайт къде е... в забранените Sad
В нея ми беше надеждата! Сигурно и за другите си въпроси ще намеря отговорите там. Честно казано отворих два линка, които не работеха вчера и се отказах поради липса на време. Ще се поровя по-обстойно в събота и неделя.
Успех на всички с безвъглехидратния режим, вярвам, че и аз ще се справя. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия