Безвъглехидратна диета - Тема 13

  • 58 822
  • 748
# 585
Здравейте!!!!Аууу,не мога да намеря нашата тема бе,чак на опашката....Тамън влизам и се изтеглих на пълен тумбак.....тъй като имах прегрешения мислех,че ще съм качила,но не....заковах на 78-все е нещо,само плюс да няма! NaughtyКетка,гледам се топиш...бягам да  разопковам багажа,после пак  Hug
Виж целия пост
# 586
Аз  в събота и неделя се освиних и  почвам отново  Embarassed Явно не трябва да имам почивни дни.
Виж целия пост
# 587
Здрасти на отслабващите! Май се посъживихме малко Grinning Омниа-топя се ,ама до тук.От няколко дни ни грам на долу! Mr. GreenОт утре ви искам всички на отчет Laughing
Виж целия пост
# 588
Здравейте и от мен. Днес пак се събудих и първата ми работа беше да омета хладилника.И сега на пълен корем, с гузна съвест, си обещавам, че от утре започвам вашата-наша диетка. Ще бъда стриктна и отчетна всеки ден. Утре ще напиша началните си мерки и теглилки.
Лек и отслабващ ден, колежки!!!
Виж целия пост
# 589
Ден след ден,грам по грам... Mr. Green minfin ,под наблюдение си  Naughty mama66 ,ти също Hug
Кетка ,идваааам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 590
За мое огромно съжаление не ме наблюдаваш достатъчно строго.Не мога да се настроя и на всеки два дни правя нарушение.Ще опитам нещо друго.Проблема е,че килограмите си стоят ,дрехите не ми стават,а бе ужас. През деня нямам проблем,навън  и на работа  нищо не ме изкушава,но като съм у дома -аз не мога да се търпя.Успех на всички ,който продължават! Аз ще ви чета.
Виж целия пост
# 591
mama66 ,жалко че ни напускаш,тъй като диетата дава резултати и не е  с чак толкова ограничения.За 2 месеца се надяявам поне 10 килограма да съм смъкнала,при това не съм се мъчила и гладувала.Всяко начало е трудно,но като видиш как бузите спадат,дрехите започват пак да стават,че и да  хлопат се надъхваш повече...
Днес забравих да се изтегля и ме е яд,щот сигурно съм с минус,но пък утре минусът ще е ехеееее Mr. Green
КеткаGrinning
Виж целия пост
# 592
Тук съм!Днес е ужас за мен.Идва ми да счупя кантара,показва с 0.500 на горе Mr. GreenА не съм се наплюсквала с нищо забранено тези дни.Ох-Ох-ох.Утре се захващам още по зловещо...Омниа,как си след почивката?Как се чувстваш?Доволна ли си от килцата си?

Виж целия пост
# 593
Здравейте, момичета Simple Smile

Набързо да разкажа за себе си - винаги съм била пълна Cry Цял живот. Бях стигнала 94 кг преди 3 години (висока съм 169см). Изглеждах ужасно .... ужасно! Има жени, които някак не изглеждат зле, нищо че са пълни, имат излъчване, хубави дрехи, обувки, забавляват се ... Не че само в къщи съм си седяла, но самочувствието ми беше под нулата. Тогава почнах диета. Моя си, в общи линии броях калории. Свалих 35 кг. Сега направо не мога да си представя как съм го постигнала, някак си се случи за 1 година. После спрях да броя, в началото качих малко, 5-6 кг и ги задържах за известно време, година по-късно качих още 3 кг и някак си ми се струваха малко и лесни за сваляне. Тази зима си счупих крака ... обездвижване за 3 месеца - резултат 10 кг + .... ужас. Толкова пъти си казвам ето, почвам диета, пазарувам си необходимите неща, но най-често не издържам дори до края на деня Cry. Толкова да съм безволева и толкова ме е срам, и ми е тежко, дрехите ми не ми стават, не ми се ходи по магазините, защото няма и да си намеря дънки, а и да намеря, няма да се харесвам в тях....Сега съм 79 кг...Иска ми се да сваля до 57кг. Много ми се иска да успея, толкова много го искам!! Реших, че безвъглехидратната диета е тази, която може да ми помогне. Надявам се да мога да издържа, но ми трябва подкрепа. Решила съм да почна от този момент. Няма да се меря всеки ден, а веднъж седмично, защото иначе лиспата на минуси ме подтиска. Така че...с вас съм Simple Smile Ще пиша и ще прочета всичко, много е надъхващо да четеш резултатите на други момичета Wink
Имам едно питане - за пилето на грил. Предполагам че мога да го ям, въпросът ми е ако някой ден нямам възможност да ям друго, мога ли да изям цялото пиле, разделено на порции? Не ми се струва много да изям едно пиле, ама де да знам, вие кажете добре ли е? С гарнитура домати примерно.
Сега сядам да ви чета Simple Smile. Успех на всички ! Simple Smile)
Виж целия пост
# 594
 Кетка ,не съм доволна,но и на толкова се радвам,минус да е....Утре заминавам за седмица на балкан и само чистия въздух да не ми отвори апетита Praynig Исках да смъка под 75 до края на месеца,но уви...........хайде,почвай да смъкваш!!! Hug
mariyana_g ,хапвай си пиленце спокойно,само мазната кожа дай на душманите  Mr. Green
Виж целия пост
# 595
Омниа-приятно балкануване! GrinningИ да си хапнеш нещо от ''лошите'',не се ядосвай,все пак си на почивка,пък и там ще имаш възможност да  правиш Големи разходки,така че давай по-спокойно Wink
mariyana_g-Добре дошла сред нас!Напълно рабирам как се чувстваш и споделям неволите ти.Аз също бях достигнала максимума за мен от 80 кг. преди  години.Тогава отслабнах с повече от 20 кг. за около 8 месеца.Не си спомням  точно как стана- единственото,което правих е да не вечерям и не пиех никакъв алкохол,също така изразходвах много енергия,защото работата ми беше свързана с много движение.След това за няколко години достигнах пак близо 80кг,но когато започнах нова работа  смъкнах до 64кг за отрицателното време от 3 месеца,отново без вечеря,но този път пиех уиски като смок  Wink(работех в дискотека и нямаше начин).От 1 година съм почти безработна и килцата естествено се завърнаха,станах близо 79.Хубавите ми дънки ,рокли и потничета си седят в гардероба като реликви от отминали времена Mr. GreenСега съм озлобена.Лято е.Ходя на плаж,постоянно оглеждам ''слабите'' мадами и се ядосвам на целия свят,но най-вече на себе си! Mr. GreenПо някога се чувствах много отчаяна и плюсках като диво прасе,без никакви задръжки Grinning,но от 1 месец съм на'' диетката '',не я спазвам точно ама виждам,че има резултат.Решила съм да продължа с цената на всичко,докато не достигна желаните килца.Радвам се,че тук имам подръжка от всички вас и ви благодаря!Заедно ще победим и отново ще изглеждаме красиви и очарователни!

Желая ви лек и спокоен ден момичета!


Виж целия пост
# 596
Здравейте отново от мен, вчера ми беше първия ден, за малко да се изкуша вечерта, абе направо се бях изкушила ама гаджето не беше гладно и ... устисках Simple Smile . Иначе вчера основно бях на пиле на грил. Много вкусно, и както ми казахте - махнах кожата, нищо, че ми е любима Wink Да видим днес. Имам още една порция пиле на грил, а за работа съм решила да си взема едно вакуумирано пилешко филе...знам, че не е много хубаво, че е вакуумирано, но съм да работа 13-часова смяна и нямам време да готвя преди това. Дано да устискам и днес, че като съм в офиса, там много ми се дояжда и без да се замисля, съм изяла какво ли не. Малко ми е притеснено, ама да видим.
Много се радвам, че ме приехте при вас!
Приятен ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Здравейте,момичета!Включвам се с едни 300 грама да се похваля,въпреки наколкото съгрешения... Mr. Green
С една моя приятелка решихме да започнем 90 дневната диета,тъй като вече някак си ми липсва разнообразието,пък и да успея да хвана последния плодов влак,цяло лято не съм кусвала плод,а и виждаме,че и тя е доста ефикасна.Та.....днес ни е ден 1.,т.е. протеин  Mr. GreenАз ще се включвам и тук да споделям резултати  Laughing Успех на всички  PeaceКетка   ,ще се срещнем при шестичките  Hug
Виж целия пост
# 598
Само минавам да ви прочета и да видя как сте ... и как върви борбата =) ... Че на мен безвъглехидратния режим си ми беше любим ...
mariyana_g , иска ми се да се обърна директно към теб ... В тази тема много пъти съм разказвала своята история ... аз съм на 21год. но борбата си е жестока и не я водя от месец-два ... Воля ... къде ти е волята ? Имаш я , в това бъди сигурна ... просто е някъде дълбоко в теб ... С БВД първия път за 24 дни свалих 15кг ... това беше отдавна ...Върнах си ги ...  после за 3 етапа свалих 13 ... След година си бях върнала 8 от тях ... и реших отново да се хващам с месото ... Започнах отново режима ... и за 24дни бях свалила САМО 3 КГ ... Бях се отчаяла ... не можеш просто да си представиш колко ... Не прегрешавах ... хапвах каквото трябваше ... а накрая нищо ... Тогава друга безвъглехидратка ме посъветва да мина за няколко дни на плодове,за да поразтоваря организма си и да пораздвижа килата ... Честно ти казвам - ниииикога не съм си мислила , че мога да издържа дори 3 дни на плодове , вода и чай ... да не говорим за повече ... Влязох в темата на плодоранките и започнах да чета ... Реших да опитам - нямаще какво друго да направя ... и така ... минаха 3 дни ... мина седмица ... минаха две ... и три ... А аз се чувствах толкова добре ... По един килограм плодове на ден ! Няма невъзможни неща ... така грубо казано за 25-30 дни свалих 9кг ... Захраних 2 седмици ... и 2 месеца ядох каквото си поискам , в неограничени количества...но работя като сервитьорка през лятото и съм във вечно движение , което ми помогна много ... защото върнах само 2.5-3кг , което е напълно нормално при условие , че толкова време храната е била чужда за теб ... Сега отново плодувам ... Девети ден вече и съм -3.5 ... по цял ден разнасям чинии пълни с какво ли не ... но успявам !
Опитвай ! Не се предавай ! Това е нещото , което искам да ти кажа ... и не само на теб ... но ми стана мъчно като прочетох поста ти по-горе и за това реших да напиша това ... Борбата с килограмите никога не е била лека ... но ние сме тези , които трябва да работим по въпроса , не друг ... и не от утре ... а от днес !
Желая ви много успех и много минуси ... А съвсем скоро може да съм сред вас и аз =)    
Виж целия пост
# 599
Здравейте,
досега писах пост, но се изтри Sad и сега наново. Аз спазвам режима до колкото мога, вечерно време обаче ми е слабото място .... прегрешавам с лоши неща, не чак в огромни количества, но достатъчни. Но се опитвам, наистина! Днес карах вело 30мин (тоооолкова прах беше събрало велото  ooooh! ) и след малко ще си готвя сърца на фурна с лук и чушки. Имам и малко риба в хладилника, ще измисля и с нея какво да правя по-късно.
Момичета, вие как сте? Справяте ли се? Пожелавам успех и воля на всички!   bouquet
А навън стана толкова студено, зима! Брррр.
Omnnia - браво за минусчето : )
Dream* - благодаря ти за подрепата, наистина изисква много усилия и само човек, който го е преживял знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия