за баба ти 
Тя е на границата между везни и дева и съм в чуденка.Някой от вас дали ще има идея?На 21.09. е
Чувала съм,че телеца и девата са най-хубавите зодии 

Повече заради игрите,много съм се зарибила по тях 
Нацелувай Оги
А за антибиотика знам 2 неща ефект след 3ти ден, и минимум прием от 6-7дена.Тези неща ги знам от много отдавна изненадана съм че вие не ги знаете, но пък и само аз си знам колко антибиотици съм пила...а кръв и урина дадохте ли?Не искам да се бъркам, просто ми е интересно, аз ви водя такива мои си наблюдения върху лекари и болести.Дано Галето бързо се оправя вече!Аз може би имам различно мнение по въпроса лекари, не мога да очаквам от непознат да ми каже ей така някаква си диагноза и тя да е вярна, чист късмет би било.За мен е много важно майката какво ще каже и как ще предтсави нещата, според мен диалога лекар-пациент е основен в поставянето на диагнози.
се за баба ти! 



Много ми е слaдкa кaто ми го кaже.Рядко е,но тя си знже,4е тaзи думи4кa не се употребявa 4есто,зa дa не нaмaлее въздействието,което имa в/у хорaтa 
, та много, много майки не видях за съжаление, но пък се запознах с Иринка
Няма как да не кажа и аз, че човечетата излезли от ръцете на Шмати са невероятни и с изпипани детайлчета (което мен много ме впечатлява) - моето например има миниатюрно венче от боядисани в зелено кус-кусчета. А подаръкът ми е от Суит - специална и много хубава чаша за чай и кутия със зелен чай
Ами чакам пролетните разходки из паркове 
НО съм сигурна, че просто не са те разпознали. Ето и аз добавих, но не знам все още коя е Иванка Ламбова
Иначе време не прекарвам много там. 
-не се заглеждам в дреболии и не правя планове предварително,затова мн.ми се дразни Рибката,който е предначертал петилетката,а е и доста суеверен.Водолейчето е трудно да му задържиш вниманието за дълго,страхотен вятър го вее постоянно....Девичката засега е упорита,весела и самостоятелна..
Но поне не сме единствените
Успокоявaм се,4е при нея излизaт нa 6м веднъж но поне сa по 2 нa куп-зa товa си имaме и цели 6броя зa героя
дано всичко с баба ти е наред.
и освен да и говоря и изчкакм да мине периода, май няма много какво да се направи.
zа каквото ти е нужно, ти си zнаеш.

Някой да помогне, плийз! 
(както и с новите Асе и Анамар)
Иначе време не прекарвам много там.
Айде бе, хора, никой ли не знае коя е? Вече ми стана много интересно
Даже е подготвил няколко чертежа къде на листчета, къде на картонени капаци на кутии, на нещо, което това лято може би няма да стане
Риби....
Препоръчани теми