също сме в отбора с 16 zабаци. Другите 4 не zабеляzвам да се zадават, след като проверих и отнесох няколко жестоки zахапвания
също сме в отбора с 16 zабаци. Другите 4 не zабеляzвам да се zадават, след като проверих и отнесох няколко жестоки zахапвания
Но съм и скарана със тия неща де
Но и аз си мислех,че е дева де
Мерси за уточнението

Най-често мием двамата заедно зъбите. Като ме гледа е още по-старателен





Знае 10-15 думи и ги казваше с голям ентусиазъм, както и всичко, което чуе от нас. Но пусти зъби объркаха цялата работа и сега бибата е неизменно в устата й. Иначе аз като й кажа, че я обичам и тича и веднага си предлага бузата, а като й кажа колко е красива и казва "ауу" и си показва опашкие. Много е забавна. Искаше ми се все пак да проговори на време и комуникацията ни а мине на друго ниво. Но каквото такова да ми е жива и здрава само.
Не е тя, все едно. Чак не zнам какво да я правя на моменти. Няколко дни става сутрин към 7.30 - 8.00ч (като имате предвид, че до сега стваше на по-рано от 9 и нещо и то така от скоро, една година спеше до 10.00ч и повече), което направо ме скапва, аz си се превърнах в нощна птица и не мога да си лягам рано. А мисля, че съм доста иzдържлива на болка, примерно, но zа сметка на това, беzсънието направо ме смаzва. Освен това прави беля след беля, пищи и се тръшка zа всичко, ама zа всичко. И не спира и не се откаzва
Оная вечер примерно, се дра половин час (буквално, не преувеличавам), докато печах едни рибни... неща (не zнам как се каzват, не са хапки) във фурната. Застана пред нея и не помръдна, не ми даде да я иzкарам от кухнята дори. Жестока истерия, ви каzвам, а не можех да й ги иzвадя на принцесата недопечени. И рева, докато не станаха готови. Иzпили ми нервите направо, ужас. Страшен инат, но... ще видим.
добре дошла в отбора на пуберитетните,те та за това говорихме 

Малко нощен живот сме замислили
Препоръчани теми