
Благодаря за честитките!

Иринче, чудесен вихър от хубави емоции!
neni, с ушичките шега не бива.
Добре си направила, че си започнала да даваш АБ. Дано бързо да му мине на Кали! 


Добре си направила, че си започнала да даваш АБ. Дано бързо да му мине на Кали! 

)


Мерсаж!
Хамлетчо, обаче, си остава верен на името си- все замислен излиза на снимките.
В момента отново е в период на "мамоглад", както го наричаме вкъщи (глад за мама, демек
) , което се изразява най-вече по време на нощните събуждания- изпада в истерия, ако отиде баща й вместо мен.
, но пък се надявам с отшумяването на хремата да спи пак спокойно. 
:
.
. 


. Ех докато се усетим и ще ходим и ние по баловете на септемврийчетата....



Природозащитник ще става Яси май 
Много ти е хубаво голямото мом4е
На добър 4ас в живота,много успехи по пътя към израстването 
Наистина ако не беше широката усмивка,с която ме поздрави нямаше да я позная
Мила,тя нашата щура мома не можа да ви обърне полагащото се внимание,4е....нали я видя.Целувки от нас 


Галинеус, ще се радвам да се запознаем - няма проблем да доплатим на място 
За повода направих много вкусен сладкиш-торта
по рецепта на Ланвинка и обрах точките на родата
Нали и свеки е именичка, както и единият пра-дядо, та имахме троен празник. Другата хубава новина е, че ни поканиха за кумове септември месец. Отсега си мечтая каква рокля да си купя и с каква прическа да съм
, освен на Моарейн, де 


Препоръчани теми