

- бързо да се оправят. 
Така хубаво ще си отдъхна от мъжо.Утре като се прибере от работа ще се изненада,че ни няма - той дори и не знае. Ама така му се пада - страшно ме ядосва напоследък.
и не ги търси- аз имам малко приятели но наистина приятели- всички останали са ми просто познати точно заради такива причини.Но виж мъжа ми ако го питаш има доста "приятели" но гория не вижда,че само го използват.Аз му отварям очите и излизам виновна после. 

А и на всичкото отгоре като видях темата, в която се организират да помагат се беше включила майката на болното дете - никът и е "Ина" (моето име), не знам защо но тръпки ме побиха. Такива неща ти напомнят, че никой не е застрахован...ама стига гадни мисли, сага чакаме резултата от сесията
- моето защо не стои 
). Новото 20 при нас е, че Влади пропълзя скорострелно, мислех си, че направо вече ще се пуска да ходи, но явно ще поотложи, не че спря и да ходи настрани по мебелите..
Представям си с какво удоволствие са снимали Стелла, каква кипричка е била както винаги! 
А какво е "малян"? Предполагам диалектна думичка за дечко, нещо такова..
Учила съм някога диалектология, ама.. 
Иначе си права за помощта, и аз обмислям за жена, която да ми помага, но още не съм ангажирала, защото майка ми често идва напоследък и тя помага, но скоро мисля и двете ни да освободя от това, за да се отдадем изцяло на децата.
Последно си спомням, че пак с такива притеснения се включваше.. отговорили са ти вече, от сиренето може да е, ако й даваш за пръв път, глутена, макар че си го въвела вече.
Ще взимате ли и малка шаферка на сватбата, представям си я, прелестна ще е!
Че не се ли черпи на моминско парти..
Моята е и добра, и ненатрапчива, обожавам си я и като знам, че е рядкост това, още повече я ценя!


за всички.
М/удр. на моята приятелка в два магазина са й отказали да й продадат само рамата с летния кош 

Браво на Влади за постижението "пълзене" 
Изобщо всички бебоци вече си изглеждат като дечица 
В такива моменти човек преосмисля собственото си поведение към приятелите...



А това, за Стейсито звучи много неблагозвучно, защо не помолиш мъжа си да им подхвърли, че самото име на детето си е галено и няма нужда да го членуват. 
Препоръчани теми