Ноли не ми се е тръшкала никога,но малкия се пробва
Аз го подминавам като малка гара и буквално за секунди спира,ама не знам докога ще се разминавам само с толкова
Абе като цяло,всяко влизане на мама в образа на маймуна би трябвало да има ефект! 
Бяха ми преведени в началото на март.И толкоз.
.
, но се надявам да е просто период, който ще се забрави и отмине.


Не е от злоядите.
И излиза едва ли не, че аз съм лошата. Хайде майка ми по ме разбира, но със свекито не намерих общ език по тая тема - кое става за игра и кое не. И мисля, че от тук произлизат всички проблеми, за глезенето, тръшкането и лошата майка
Боря се, за сега тихомълком и по-скоро със себе си, но скоро ще яхна метлата!!!! Оплаках се пък
Служителката по телефона остана много учудена, че чакам втори превод да ми направят в един и същи месец. Каза, че така ще се нагладсят на определена дата, веднъж месечно. Въпреки че всички около мен вече получиха и за февруари (и то отдавна), аз се примирих, че ще си ги влача с 2 месеца назад. Всичко зависи от работодателя, и в тази криза... 



за малкия ми мъж СТОЯН , нали си нямаме ДК
и се прабя на готвачка.
За да не останат белези знам, че може да се ползват кремчета с невен. 





Препоръчани теми