"Дързост и красота":Тема 58

  • 27 284
  • 730
# 15
Оценям факта,че сценарисчиче гльодат всички да са руси,обаче тази Ашли е голям Дзвер Joy Joy
Виж целия пост
# 16
На мен Ашли ми харесва най-много от всички руски мацки накуп в сериала, така че одисеята за русата фурия Брук е забравен мит. Поне г-жа Абът има наистина вид на химичка за разлика от набедената за такава мъжелапачка Лоуган  Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Амбър беше един от най-яките персонажи в сериала, според мен изобщо не трябваше да излиза от него, макар и да се поизложи доста в последните епизоди със свое участие. Доколкото знам, самата актриса е напуснала, за да гради музикална кариера. Това обаче много не се връзва с факта, че 1-2 години след напускането на ДиК, героинята Амбър се е преместила в "Младите и неспокойните", сериалът-сестра на ДиК (от който идва и Ашли, между другото). Кеф им на американците, те могат да си я гледат там, защото тя участва доста редовно. А ние като си нямаме "Младите и неспокойните" в Бг... остава само да се надяваме все някога Амброзия да се върне в ДиК.  Smile
Виж целия пост
# 18
На мен таз Ашли не ми харесва  Thinking
Нещо чертите й острички ми се видят, пък и е старичка и някак като я видя с Рик не мога да я възприема  Rolling Eyes
Някой знае ли на колко години е актрисата  newsm78
От русолявките май най-много ми харесват сладкото Фийби и Амброзия. Кристън също много ми харесваше.
Каралайн не ми беше сред фаворитките за красавица на сериала. Може би защото Тейлър твърдо зае таз позиция и не я пуска вече повече от 20 години  Laughing
И мен много ме е яд за Амбър  Twisted Evil
И за ФийбитУ  #Cussing out
Виж целия пост
# 19
Какво пък женствено виждате в тая Амброзия?  newsm78 Нито бюст, нито някакви форми, само едни конски зъби в устата  Mr. Green А и тя си беше дъртичка за Рик, така че както е свикнало момчето  Crazy Лошото е, че избранничките му все повече клонят към възрастта на майка му  Mr. Green Актрисата, която играе Ашли е наборка на Ник, родена е 1959 год
Виж целия пост
# 20
От блондинките Ашли ми е най-симпатична (не казвам, че е красива, просто най-хубава от блондинките).
Фийби също е сладка, но прекалено сладка ми идва, Карълайн беше една миловидна, но типичното калифорнийско момиче  Rolling Eyes, Амбър от началото не ми хареса особено, а за Брук е ясно :Р
Виж целия пост
# 21
Не че я намирам точно за женствена  Thinking
Ама много ми е чаровна и все усмихната ....

Хм, а като се появи АшлитУ се чудех как тъй при толкоз хубави жени точно нея са избрали, но явно наистина има хора, на които им харесва и затУЙ са я взели  Thinking
Аз нещо не мога да й оценя достойнствата. И телцето нещо не можах да го огледам, може би, защото не го размята насам-натам по бельо пред всички мъжове като някои други русолявки  Crazy Mr. Green
Някой да има нейна снимка да я поогледаме?  Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Не ми е любимка, затова нямам  Peace
Виж целия пост
# 23


На мен Ашли ми допада, но въпреки това гледам да не се привързвам прекалено много към персонажа й, защото след има-няма няколко месеца ще излезе от сериала. Confused
Виж целия пост
# 24
И на мен Ашли не ми харева....щом с фотошоп са я докарали толкоз....представям си в действителност каква е ooooh!.....Абе Тейлър е number one и това е..... Party CrazyДруга с такова излъчване досега не видях във филма.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 25
Да ви напомня, че":
Цитат
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела.
Това е извадка от правилата в началото на форума. Смалявайте изображенията, защото на мен, например, два пъти ми ги изтриха.
Който не знае как се прави да ми пише на лични, ще му обясня
Виж целия пост
# 26
на мен пък Ашли ми харесва много  Grinning жалко, че е подписала кратък договор и ще я гледаме някъде до август или началото на септември  Cry Cry На 50 години е и изглежда великолепно. А аз четох едно интервю с нея дето каза,че екипа на Д&К бил много предрасполагащ и дори каза, че била комщийка с Дженифър Гарайс (Донна) и били приятелки от години с нея. а ето и още снимки на Ашшшшш парти на Д&К  newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 27
А кой е момъкът до нея  Thinking
От бъдещите дръзки и красиви ли е той или случайно е попаднал там  Laughing

За 50 годишна наистина изглежда доста добре, ама сценариститИ й правят лоша услуга като я забъркват с Рик, така я състаряват на фона на Рик, който е към 30-те нали  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28
  bouquet
Виж целия пост
# 29
А кой е момъкът до нея  Thinking
От бъдещите дръзки и красиви ли е той или случайно е попаднал там  Laughing

За 50 годишна наистина изглежда доста добре, ама сценариститИ й правят лоша услуга като я забъркват с Рик, така я състаряват на фона на Рик, който е към 30-те нали  Rolling Eyes
хаъахахахах не е от бъдещите колкото и невероятно да звучи БНТ настига америка по серии сега чакаме само Кейти да се появи.Не знам кой е,може би съпругът й  Sunglasses. А аз с изумление установих че Полша,Холандия и Португалия са доста по назад от нашите серии. Преди когато при нас Тейлър умря при поляците тъкмо беше се появила пак,а сега какво стана техните серии са където Стефани бутна Джаки от парапета  Joy (може би защото дават само по 1 серия там) пък в Украйна дават по две серии,а са още когато Морган отвлякла Ридж и Амбър го спасява  Joy там пък Тейлър още си е умряла  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия